music poll

my BEND

New member
music poll

האם אתם מחשיבים את עצמכם כבני אדם שמכורים למוזיקה? אני לא מתכוון למומחים כמו המסטר שלנו אלא פשוט כאלה שאוהבים לבלות את זמנם הפנוי והמצוי בהקשבה למוזיקה (לא חייב RADIOHEAD אבל עדיף ROCK) זה ממלא את חלק נכבד בחייכם באם תשובתכם\ן חיובית? תענו אם זה מדבר אליכם

Her Circulation

New member
למומחים כמו המסטר שלנו ?

מממ אני אוהב מוסיקה עד מאוד, כן בהחלט. בד"כ קשה לי להכנס ללהקות חדשות, אבל כשהדבר קורה, הוא נעשה עד תומו ( הלא קיים).

Lull

New member
music´s my life

truelovewaits

New member
תשובה

אני מקשיבה למוזיקה המון, פעם לא יכלתי ללכת ברחוב או לעשות כל דבר בלי מוזיקה ברקע, ואז גליתי שפשוט הרגלתי את האוזניים שלי שהן חייבות לשמוע משהו, רעש או קול כלשהו במשך כל הזמן אז נסיתי להפסיק לשמוע במקומות מיותרים בדיסקמן שלי. אני כבר לא מסתובבת בבית ספר עם דסקמן כי אנשים אמרו שזה ממש לא נעים לדבר איתי ככה, ואני באמת רוצה לשמוע מה שיש להם לומר. במחשב תמיד מתנגן לי משהו, ג´אז/קלאסי/רוק (אלטרנטיבי, בריטפופ וכו´) או סתם מוזיקת הנושא של הפאוורפאפ גירלס. אז כן, אני מכורה למוזיקה, זה ממש מעצבן לא לשמוע מוזיקה טובה בזמן שקוראים ספר או מדברים עם חברים באנטרנט. מצב שני זה קצת חבל שאני לא מתעמקת יותר במוזיקה כשאני שמה אותה כמוזיקת רקע, יכול להיות שזה אפילו זלזל טיפה, כי להקות השקיעו המון בדיסקים שלהם ואני חצי מהזמן לא מקשיבה ממש אלא רק שומעת. יצא לי לראות את אח שלי, פשוט יושב מול המערכת שלו ומקשיב לקטעים (ג´אז במקרה שלו). זה ממש קשה להתרכז רק במוזיקה, לחפש כל תו ותו. אז אני מנסה לפעמים יותר להתעמק, יצא לי לעשות את זה עם דיסקים של רדיוהד שלא שמעתי מלא זמן (the bends & OK computer). בקשר להשפעה של זה על חיי: אני חושבת שזה ממלא ומילא חלק ריק. זה גם משפיע מאד...מוזיקה והאהבה שלי אליה גרמה לי לעשות דברים. יש בזה משהו ממכר טיפה, לפעמים. טוב כתבתי המון
....קורה...

Lull

New member
awwww

אהבתי. אני עדיין כל הזמן עם אוזניות בבי"ס.... הממ....

Her Circulation

New member
שמיעת מוסיקה תוך

כדי קריאת ספר ? לפי דעתי זה מנטרל את היופי שבשני הדברים.

קליפס

New member
אהה אממ אממ מממ...

(כותרות ארורות!) האא בארור בארור שאני מכורה למוזיקה, אצלי מוזיקה מתפקדת גם בתור רקע לכל פעילות שלי (ודאגתי מראש לפזר מיני מערכות בכל מקום בבית, בסלון, בחדר-מחשב, במטבח וכמובן שיש לי בחדר משהו שמתיימר להיות מיני-מערכת ואני לא מתגאה בו בכלל בכלל, קוראים לה מארי אבל לפני יומיים היא נפטרה, וזה מאד מאד חבל לי כי היא הראשונה שלי, היא איתי מכיתה ו´ ואני מאד אתגעגע אליה, אבל בינתיים לקחתי את המיני-מיני-מערכת מהסלון, סניף...), אבל קרה לי שהייתי מתיישבת ליד מארי ופשוט מקשיבה למה שיש לה לומר לי
אבל תני לי להסכים עם תום (ד"א, תן לי שניה לתהות, זה מקרה שלמנהל הפורום קוראים תום? או שיש משהו שאתה רוצה לחלוק עמנו, תושבי ואזרחי הפורום?
), שלשמוע מוזיקה ולקרוא ספר ביחד זה פשוט הורס. בקשר למוזיקה בבצפר, בדר"כ אני מתנחלת באיזה פינה עם הווקמן (ווקמן!! כן!! ווקמן!! אממ, כי בלאדי ז"ל שלי גם נהרס, וידיד שלי קרא לדיסקמן שלו בלאדי השני, אוו בלאדי שלי רסט אין פיס) ובאיזשהו שלב מגיעים כמה אנשים שמנסים להיות נחמדים ("מה את שומעת?" "אמאלה מה זה?!") ואז אני נקלעת אתם לשיחה ומניחה את הווקמן-חסר-השם שלי לבדו. אגב, רציתי להודיע רשמית לפורום שאתמול נתקלתי בשאלה מאד מעניינת מצדו של ידיד שלי, שהוא גם אובססי לפינקפלויד וג´ניס ג´ופלין (כי הם היחידים שהוא מכיר), וגם טוען שמוזיקת פופ היא מוזיקה שקטה בעוד רוק חייבת להיות מוזיקה רועשת עם גיטרות ותופים, וגם נבהל ("מה לך ולפסנתר?!") כשבתשובה לשאלתו - "נכון שאת מנגנת על גיטרה חשמלית?" עניתי שלא, אלא על מן חיה כזאת עם קלידים ופדלים בשם אנג´י (אוף סעעמק למה אני מדברת כלכך הרבה?!) קיצור הוא שאל אותי, ואלה מילותיו המדויקות - "איזה ערוץ זה רדיוהד?" כשדיברתי עם חברה על השעה רדיוהד שהייתה באמ.טי.וי. קליפס (יש רגעים שהשתיקה יפה להם, זה אחד מהם).

unsure

New member
אני מקשיב למוזיקה רק כשאני יכול

להתרכז בצלילים ובה מילים. אחרת, למה לי להקשיב? אני לא ממש נהנה עם זה ברקע כי אז, כמו שהסברת, זה רק פסיבי ואני לא יכול לזכור מה שמעתי, רק לזכור "ששמעתי". את צודקת. הפסקתי להקשיב למוזיקה בזמן שאני קורא ספר בגלל שאני לא יכול להתרכז במוזיקה ואני רוצה להתרכז בספר... אבל למה אני מדבר כ"כ הרבה על עצמי? צדקת במה שאמרת... כדי להנות מהמוזיקה *באמת* (לפי דעתי) חייבים להתרכז. אין כמו לישמוע את KID A עם עיניים עצומות בלי שום הפרעה, זה משהו אחר לגמרי. לדוגמה... Dark Side of the Moon, אם לא שמים לב לכל הפרטים, האלבום הגאוני נשמע כמו אוסף רע של חרוזים וצלילים. תודה על הנושא...

truelovewaits

New member
אמממ

יש כמה שירים שאני לא יכולה להקשיב להם סתם ככה: 1)massive attack- heat miser 2) radiohead- how to disappear, the beginning of everything in it´s right place, like spinning plates (every version) לחלקם אני ממש חייבת לסגור את האור, דלת ועיניים....

unsure

New member
המלצות...?

שמעת פעם על: Sigur Ros* Godspeed You Black Emperor* Mystical Sun Future Sound of London ??? (*חובה) וכמובן, *השיר* בשביל לסגור עיניים ולהגיע לעולם אחר... Pink Floyd - "Echoes" לעבור לעולם של מוזיקה זה חייב להיות אחד הדברים היפים היותר בחיים (חיי לפחות), לעבור ממוזיקה בעלת משמעות עמוקה, מוזיקה עם מסר, או משזה... למוזיקה שהיא אך ורק(!) מ-ו-ז-י-ק-ה זה שחרור... מהכל. -יפתח

Connie M

New member
Sigur ros ../images/Emo45.gif

הם מדהימים, באמת... אי אפשר שלא לתת להם את מלוא תשומת הלב... פעם חזרנו מהבלקוני, ושמתי את זה ברקע. כולם נרדמו, כולל הנהג...
לא נעים... בכל מקרה, המלצה חמה. איפה עוד תוכלו לשמוע קשת של כינור על מיתרי חשמלית? Connie M

unsure

New member
הרבה אנשים משתמשים בקשת לנגן על..

הגיטרה... זה לא משהו חדש... אפילו ראיתי את זה ב-mTV לפני הרבה זמן בהופעה של Beck.

truelovewaits

New member
יש לי את הדיסק של סיגור רוס

הם מעולים. וGYBE לא שמעתי אף פעם, אבל אמרו לי שהם מעולים

truelovewaits

New member
וואלה?

זה סגנון שאני אוהב? יש עוד איזה 987/09854761 דיסקים שאני רוצה לצרוב ממך. במיוחד את cat power and bjork שמחקתי בטעות מהמחשב...תזכירי לי להביא דיסקים ריקים פעם הבא...תודה מותק2

למעלה