NEVER - משחק הפורום הראשון הסתיים

NEVER - משחק הפורום הראשון הסתיים

הזדמנות אחרונה להשלים שאלות שאולי לא עניתם עליהן. בספירה הסופית יחושבו רק המשתתפים שענו על כל השאלות. מחר בשעות הערב יוכרזו הזוכים המאושרים. תודה ששיחקתם איתנו, היה בהחלט מרתק (ואיך לא יהיה בפורום מלא דרמה קווינס?
) אנחנו פתוחים לרעיונות והצעות למשחקים אחרים.
איתי ומאי

ELP

New member
איזה כיף ../images/Emo13.gif והצעה למשחק

משחק חדש : כל אחד מהמשתתפים יציע סלוגן פרסומי לחלב אב
אבל ברצינות, משחק ה NEVER היה ממש כייפי וכל הכבוד להוגי הרעיון המשיכו כך

EyeSeeYou

New member
הצעה: "משחק השקט"../images/Emo70.gif

זה יהיה להיט......טראסט מי......

.m

New member
עזוב אותך

אתה תפסיד עוד לפני שנתחיל...
mai (לא, זה בסדר... אל תענה לי לטלפון, ואח"כ תשאל למה אני שולחת את לירוי להגיד לך כל מיני דברים.)

רגע ! מה ? אין לכם עוד פנטזיות לא

ממומשות ? אני בהחלט יכול לחשוב על כמה וכמה דברים פחות מיינסטרים מאילו שנאמרו כאן

כרגע אני מעדיף להשקיע משאבים...

במציאת מי שיממש את הפנטזיות האלה איתי ע"מ שלמשחק הבא אבוא בעיקר עם אגודלים מונפים למעלה !

.m

New member
מסכימה איתך לגמרי

אני מאוד התפלאת שאף אחד לא כתב דברים בסגנון: "אף פעם לא הייתי עם מישהו דתי/חובש כיפה" "אף פעם לא הייתי עם שני פרטנרים שונים באותו לילה" "אף פעם לא הייתי עם נשוי" "אף פעם לא הייתי עם מישהו עם פירסניג ב..." אני יכולה להמשיך, אבל זה נראה לי שהבנתם... אבל זה בסדר... נשמור אותם למשחק הבא
mai

EyeSeeYou

New member
נו ומה זה היה נותן

לפחות לפי השאלות שאת הצבת, התקבל אצלי הרושם שהתוצאה הצפוייה לא הייתה משתנה יותר מדי

המשחק נגמר. שכחו להגיד לך ?

אה,סליחה,אתה בטח יודע שהוא נגמר. טוב,אז אני לא אפריע לך סתם להתרברב

לא סתם קוראים להם הימים הנוראיים !

חוץ מזה ביום כיפור אני אצום (אני לא בולע ביום כיפור) והכל ייסלח ויישכח. ואולי כדי להשלים את היעד שבגינו הנפת את אגודלך ,שווה לערוך ביקור בביהכ"ס ביוה"כ הקרוב אי"ה וגא"ל !!! (או שלא) !

xanadu

New member
באמת חבל כי -

- תעשו לי טובה, יש גבול למה שאני מוכן להכניס למקומות מסויימים אולי ככה לא הייתי מגלה שאני אמנם הזדיינתי על ימין ועל שמאל, אבל בצורה משעממת.

judyr

New member
מאי ואני מתפלאה איתך.....

הנה התשובות לפליאות הגדולות שלך.....
1 לא עם חובש כיפה אבל בהחלט בעל כיפה.... 2 לא עם שניים.... הולכת על איכות ולא על כמות (לא תמיד...) 3 בין דר דאן דאט.... 4 טוב נו ואם לא הוא בעל הפירסינג? גם אני יכולה להמשיך, אבל נראה לי שהבנתם......

למעלה