NEVER - משחק הפורום הראשון הסתיים

../images/Emo124.gifתופים בבקשה....

שרדו את המשחק מהתחלה ועד הסוף 23 משתתפים. המירוץ לתואר
"חסוד הפורום"
היה צמוד והסתיים בתיקו. קבלו המחיאות כפיים סוערות את חסודי הפורום (עם נקודה אחת בלבד) spainbar
ודרור22
הקרב על תואר
"מופקר הפורום"
היה צמוד אף הוא אך זוכה אמיתי יש רק אחד... המופקר של הפורום (עם 15 נקודות) – האחד והיחיד - EyeSeeYou
ברכות ואיחולים לזוכים איתי ומאי

"כמה יצא לי../images/Emo35.gif"

או, ידענו שתשאלו...
הנה הרשימה המלאה: 15 נקודות: EyeSeeYou 14 נקודות: Holy devil Dong עודד א m. 13 נקודות: Yaniv-DC הולכת פרוע 12 נקודות: Assafcohen1 11 נקודות: הנסיך סומסום Xanadu לייזר פלס 10 נקודות: שמנתולה 9 נקודות: ביג דיל ELP עוגי עוגי 8 נקודות: Judyr Revolution kid 6 נקודות: גרינבירד המהממת 5 נקודות: Liroy25 shirhayam נקודה אחת: דרור22 Spainbar לא שרדו עד הסוף: campari kingomri Poli DJNYC White star בוסון עד כאן המבזק לעבר זה, ותודה ששיחקתם NEVER.
איתי ומאי

ELP

New member
אוףףף

עוד נקודה אחת והייתי עשר... "מחר יהיה חם ומגניב"

shirhayam

New member
נו אז מה?

זו ממש לא חכמה... אם שאלות כאלו - עוד אהיה נזירה... אבל - להיות יחד עם לירוי באותו מעמד זה שווה - ואפילו שווה מאוד.... אז הוכחתי שנית - שאני לא מה שחשבתי ואם תתגשם לי התוכנית - ישתנה מצבי - ומהר רוצה לשנות משהו בחיי- ואז אצבע חדשה תהיה מורמת מעלה.. נחייה ונראה תודה על המשחק נהנתי להשתתף שלכם שיר הים

xanadu

New member
אני מאושר להתמנות למופקר-יופיעשרה

אגב, לפי התוצאות, סומסום, יש לך הרבה עבודה.

judyr

New member
../images/Emo124.gifהלווווווווווווו

ואיפוא שאר הדירוגים??????

EyeSeeYou

New member
אני חושב שבמקום להתמקד בי..

על הפורום להחלץ במהרה לעזרתו של כל מי שיש לו פחות מעשר נקודות במשחק הזה

ELP

New member
דעתי בנידון

פשוט צריך לארגן מפגש של כל הפורום ובמפגש אחד יעזור לשני, מעין אורגיה ענקית

../images/Emo47.gif ברכות ../images/Emo23.gifיות למנצח ../images/Emo25.gif

ובהצלחה לכל הסגנים/ות! הולי דביל, או לחילופין - הולי שיט! איך הגעת להיות שם בראש רשימת המופקרים? נו טוב, כשעוגי חושב על זה... it figures מזל טוב לכולכם ומי עוזר לעוגי? מי נותן לו יד (כדי לפחות להגיע לדו-ספרתי?)

Holy Devil

New member
if figures? if figures?!

oh well, yes it does...:) בכל מקרה, למרות שנגמר המשחק.. ..יישמתי היום סקס על גג ביניין באור יום.. שזה רישמית היה הופך את זה ל-15 גם כן, אבל אני לא אגזול קרדיט ממון שרי ICU..

למעלה