No clue

DontknowHow

New member
No clue

I can't control myself, I'm really angry when I'm alone, I need somebody that could help me to calm down, that i could hung and I'll know that she's there for me... Until now I had a girlfriend and she was helping a lot until we broke up, and now I have no clue The mental health officer in the army said that I have something called "Schizoid Personality Disorder with Borderline identities" that it says that I don't need or want relationships, but I do, I don't know what to do, I feel so fucked up, I hate being needy I just can't stop thinking that nobody will want to handle me... And the ones that do... I can't think that I would just make her miserable Sorry for writing that in English, it's just easier then in Hebrew

Ron W

New member
תרשה לעצמך להקשות על הרופא

בניגוד לרפואה מדעית שמתבססת על בדיקות ביוכימיות האבחנות האלו כלכך לא מבוססות ונתונות למניפולציה שהן עלולות ליאש במקום לעזור. עברת טראומה של אובדן, נטישה ובכל זאת עמדת על הרגליים שרתת בצבא פירנסת את עצמך הכרת חברה, תאמין לי אתה בריא וחזק נפשית. עם קצת מזל תמצא את הנפש התאומה שתתמוך בך ומנגד תמצא בך את מבוקשה. כנס לסרטון הזה לקבל קצת פרופרורציה אגב כולנו כאן מרגישים אומללים לפעמים, לכן מנסים לשתף ולא מתביישים בכך. http://www.youtube.com/watch?v=iIydrSMyNq0&feature=related

DontknowHow

New member
לא יודע למה...

אני מרגיש פגום... בלאי... כאילו משהו נדפק בייצור... אני מצד אחד רוצה קשר, אבל מצד שני לא רוצה קשר כי אני יודע שזה לא יימשך לעד והיא תעזוב אותי אני מצד אחד רוצה לאהוב, אבל אני תמיד אחשוב שהיא לא אוהבת אותי - עד שהיא באמת לא תאהב אותי אני מצד אחד רוצה להרגיש, אבל אני פוחד מזה פחד מוות אני מצד אחד רוצה לחיות, אבל מצד שני רוצה למות. אני מרגיש שבור.

למעלה