NXT- גמר עונה 2

C B 4 Real

New member
תוצאות, מנצח ואירועים ../images/Emo58.gif

הרוקיז שהודחו ישבו בקהל ואמרו מי לדעתם צריך לנצח. טיטוס ואיליי אמרו אלכס ריילי האסקי ופרסי אמרו מגילקטי לאקי אמר שאף אחד ושהעונה לא שווה אחרי שהוא הודח בקרב פתיחה אלכס ריילי ניצח את מגילקטי וקאבאל בקרב משולש אחרי הקרב הייתה הדחה ראשונה- אלכס ריילי הודח קאבאל ומגילקטי נתנו פרומואים אחד על השני בזירה במהלך כל התוכנית חשפו את המתמודדים.. אה סליחה- מתמודדות לNXT3- עונת דיוות. הוכרז על המנצח..... קאבאל!!! קאבאל חגג בזירה ואז הגיעו שאר המודחים מהקהל ותקפו אותו, הפרוז באו להגן על קאבאל אבל אז הגיעו מגילקטי וריילי ועזרו למודחים לכסח את קאבאל. כל אחד מהם עשה לו פינישר ומגילקטי צעק עליו שהוא היה צריך לנצח. נקסוס 2.0??

elvis18

New member
../images/Emo58.gifדעות על אנ אקס טי

הייתה תוכנית נחמדה ,לא יודע אם לצערנו או לא ...אבל ריילי לא זכה ,דווקא אהבתי אותו,ויש לו איזשהוא כישרון,חלמתי על מפגש בינו לבין הפרו שלו אבל כנראה שזה כבר לא יקרה ...באסה בכל אופו קבאל זאת בחירה סבבה יכל להיות יותר גרוע ,אני לא הייתי רוצה לראות את פרסי ווטסון למשל אלוף הWWE זה היה נראה קצת מעפאן,וגם לא מגילוקוטי ...חייבים לשנות לו את השם ,לא יכולים לאהוד מישהו עם שם כזה לא מתחרז וארוך. נקסוס 2 ? יכול להיותל מבריק א םנקסוס 2 ילכו נגד נקסוס 1 ויפוצצו אחד לשני את הצורה .ואז נוכל להגיד מי מהעונות הייתה יותר ברוכת כשרונות ....למרות שברור שבארט זה כשרון המוביל של שתי העונות האלה עד עכשיו,נראה מה יעשו ריילי ומגיל'

GeorgeChip

New member
...

בעונה הראשונה יש אפס כשרונות(חו. מדניאלסון). בארט סביר, אבל עדיין לא הראה שום דבר מיוחד בזירה. עונה שנייה לדעתי, בעלת הרבה יותר כשרונות. ונקסוס 1 נגד 2? נשמע ממש גרוע, וזה לא יעניין אפחד. הסיבה שהנקסוס מעניינים מישהו זה בגלל שהם מתמודדים נגד כוכבים מבוססים.

ANGELUSPIKE

New member
אבל עכשיו נקסוס 1

הם הכוכבים המבוססים ונקסוס 2 יתקפו אותם.

rshamir

New member
הם עדיין לא כוכבים מבוססים

רבאק, הם בקושי שלושה חודשים ברוסטר הראשי ועוד לא גמרו את הסטוריליין הנוכחי שלהם. איך אתה רוצה שהם ינהלו במקביל שני פיודים כשהם בעצמם ירוקים וצריכים להתבסס?

GeorgeChip

New member
איזה מבוססים,

חוץ מבארט לקהל לא אכפת מאף אחד מהם. גם אחרי שהאנגל הזה יגמר יקח זמן עד שיהיה אפשר לקרא להם כוכבים מבוססים

בארט

הוא טוב מהבחינה שיש לו אישיות מעניינת והוא מתנהג בבטחון. מבחינת הקרבות - אני לא רואה אותו מעביר מיין איבנט מעניין. אולי בגלל זה צירפו עוד 4 מתאבקים למיין איבנט של ה-PPV הבא.

last caress

New member
2 דברים

טוב שקאבל ניצח הבראול בסוף בסוף התוכנית - הביטוי הכי מדויק שאני יכול להשתש כדי לתאר את מה שקרה שם הוא "אנטי-בראול" אוניל לא מוכר אפילו לשניה את היאקוזה קיק של אם וי פי ופשוט מסתכל עליו במבט כזה של "מה אני אמור לעשות עכשיו?".הבנאדם פחות מתאים לזירת היאבקות מלייסי וון אריק. אח"כ ריילי מגיע ומשום מה תוקף את ווטסון(שהיה היל ועכשיו פייס?) ואח"כ משתף איתו פעולה נגד קאבל(והיל טרן שוב), מישהו בכלל יודע מה הוא עושה שם? אפילו הפרוס אמרו פאק איט ופשוט יצאו מהזירה ובאיזשהו שלב פשוט יצאו מהזירה והסתכלו. חלק אפילו השתעממו ופשוט הלכו מאחורי הקלעים, כאילו שהם יודעים כמה שכל העניין מגוחך ולא רוצים להיראות מקושרים אליו. לסיכום - התוכנית התחילה בסדר דווקא, אבל הסגמנט המסיים היה פשוט הפלה.

Sid

New member
חחח

נראה לי הריילי הזה על סמים או משהו, לא נראה לי שהוא היה אמור בכלל להתקיף את ווטסון, או שפשוט אף אחד לא באמת ידע מה הוא אמור לעשות שם וזה עוד אחד מהאנגלים שכותבים בדקה ה90.

Sid

New member
חחח

נראה לי שריילי על סמים או משהו, הוא בכלל היה אמור להתקיף את ווטסון? או שבעצם אף אחד לא באמת ידע מה הוא אמור לעשות שם וזה עוד אנגל שנכתב בדקה ה90?

Sid

New member
תפוזסאקס

נמאס כבר מהודעות השגיאה האלו, בגלל זה חשבתי שאני אמור לכתוב את הפוסט מחדש.

Cry to the Sky

New member
אם הסמים

היו מכניסים לו קצת כישרון לגוף אולי עוד הייתי מחליק....הוא כזה מעפן וכל כך לא מצדיק את מה שהדמות שלו אמורה להפגין,בדיוק כמו הנקסוס גם אותו אני מקווה לא לראות עוד הרבה אחרי שיגמור את מה שמתכננים לו עכשיו. והנה E שוב עושים מעצמם בדיחה,מה דה פאק ויקי גאררו עשתה כדי להיות פרו שכבה עם אלוף עולם?! אין לכם עוד מתאבקים נורמלים לשים אל תעשו עוד עונה.

Sid

New member
../images/Emo45.gif

אם היא והבלות פרו'ז אז גם כל אחד בWWE יכול להיות פרו.

Cry to the Sky

New member
הוא אומנם

לא שכב עם אלוף אבל הסכים ללקק לאדג'! אחרי זה הוא שבר קייפב וענה לשיחה מחברה שלו אז הענישו אותם.

Beer Money

New member
ויקי גררו

היא הפרו הכי טובה מכל הפרוז ששמו שמה מבחינת כריזמה ועבודת מיק

למעלה