NXT- גמר עונה 2

Sid

New member
עוד סיבה

למה מייקל קול סאקס, איך אני מתגעגע לJR...

last caress

New member
דווקא פה אני לא מסכים

פישרמן סופלס זה שם בו השתמשו לתאר את האחיזה שעשו בו שימוש הרבה מאוד מתאבקים, גם באינדיז..פרפקט פלקס זה פשוט השם שבו השתמשו כדי לתאר את הפינישר של קורט הניג , אבל לתרגיל עצמו יש גם שמות אחרים. ואגב, אני מבין לגמרי את השנאה כלפי מייקל קול - אבל בת'כלס, הוא פשוט עושה מה שאומרים לו לעשות. נכון, הוא פרשן נוראי בראו אבל בNXT הוא היה אחת מהסיבות הבודדות שבגללן טרחתי לראות את התוכנית(מלבד דניאלסון ולו קי), הציוות הציני שלו עם מת'יוס היה גאוני ואם היינו נמצאים בסביבה נטולת PG היה יכול להיות אפילו יותר טוב.

dannygoosh

New member
לא הבנת אותי

קודם כל, מאז העונה הראשונה של NXT אני מת על מייקל קול ובכלל אני מת על האינטראקציה בין השדרים. הפעמים היחידות שבאמת הרגשתי בחסרונושל JR זה במעט מיינאיבנטים וקרבות חד פעמיים בPPV (אני מצליח לחשוב רק על מייקלס-טייקר #2, אבל אני בטוח שהיו עוד כמה בודדים). לענייננו, ברור לי שהפישרמן סופלקס הזה היה קיים עוד לפני הפרפקט פלקס, אבל באמת, זה הבן של מיסטר פרפקט, לא מפסיקים להזכיר לנו את זה! זה כ"כ ברור שזאת הייתה מחווה לאבא שלו, ועוד בקרב האחרון שלו בNXT. דווקא ברגע הזה היה חסר לי אזכור של מיסטר פרפקט.

dannygoosh

New member
../images/Emo45.gif

אם זה היה JR - הוא היה קורא לזה "מודיפייד פישרמן סופלקס"

ninjastar

New member
לא בדיוק

מה שסינה עושה זה פשוט גרסא מאוד גרועה של פישרמן סופלקס, שאפילו ג'ואי סטיילס ניסה להוציא אובר בONS ויצא אידיוט לגמרי, כי זה פשוט נראה גרסא כל כך נוראית של התרגיל שרק מדגיש את הגריעות של סינה. (זה פשוט תרגיל שאני מאוד אוהב, אז נורא מציק לראות את סינה עושה אותו כל פעם.........הוא יודע לעשות משהו כמו שצריך??? טוב....לא חשוב...) פישרמן סופלקס זה הסופלקס עצמו בלי קשר להצמדה בסופו או לא.

שי מילר

New member
מנהל
נחדד

פישרמן סופלקס זה בדיוק מה שסינה (וגם בת פיניקס עושה גרסת דילייד של זה) http://www.youtube.com/watch?v=azKEvQBo-iI עושה, הפרפקט פלקס זה למעשה פישרמן סופלקס משודרג עם גשר בסוף, לא בדיוק אותו תרגיל. ולמשועממים שבינינו, הנה מידע מתוך פינת הפינישרים: הפרפקט-פלקס, שנקרא גם פישרמן סופלקס עם גשר, הוא סופלקס שמותאם לכך שהתוקף ישאר בגשר לאחר סיום המהלך, וכך הקורבן יהיה עם כתפיו על הרצפה בזמן ההצמדה. כדי להתחיל את המהלך, התוקף נועל את יריבו בפייס-לוק קדמי דומה להכנה של DDT. אז היד הקרובה של הקורבן מונחת על כתפיו של התוקף. עד עכשיו, המהלך די דומה להרבה סוגי סוגי סופלקסים- סנאפ, וארטיקל, פרונט. הפרפקט-פלקס מוסיף צעד מיוחד, שהתוקף תופס עם ידו הפנויה את הרגל הפנויה של היריב, גם להנפת הרמה קלה יותר, וגם כי ככה יהיה יותר קשה להתחמק מהמהלך. בזמן שהרגל תפוסה, התוקף פשוט צריך להרים את הגוף של היריב באוויר וליפול אחורה. אחרי הנחיתה, התוקף ישאיר את הרגל תפוסה ויעשה גשר, וישמור את כתפיהם של היריבים על המזרן ויחכה לספירה ל3. מהלכים דומים בפישרמן סופלקס משתמשים לא מעט מתאבקים- כולל אומני טכניות כמו מרקוס באגוול. הניג הוא מהבודדים שמצמיד אחרי המהלך עם גשר, שזה עושה את הפרפקט-פלקס פינישר אמיתי.

ninjastar

New member
אני חייב להגיד

שאני לא מוכן לקרוא למה שסינה עושה פישרמן סופלקס. זה רמה מאוד נמוכה ומביישת של תרגיל, ובאותה מידה אני לא אקרא לכל הפעמים שצ'אבו ניסה לעשות פרוג ספלאש בשם הזה....כי זה עבר את הגבול מבחינתי מפרוג ספלאש לספלאש רגיל. אני מסכים שזה עניין של פרשנות אישית כמעט, אבל לדעתי סינה לא עושה צדק עם התרגיל כדי לקרוא לו בשם הזה.

שי מילר

New member
מנהל
אתה לא חייב לקרוא לזה כך

אבל זה ככה, זאת הצורה שמבצעים את המהלך. אולי הביצוע של סינה לא מלוטש, אך זאת הדרך.

mmeny

New member
מסקנות על המשתתפים-זוכה מוצדק

עונה טובה של NXT נגמרה-קאבל או סנשי-זוכה מוצדק-יכול בקלות להשתלב שWWE וגם לתרום מהר מאוד. את מגילקטי אני גם רואה משתלב (צריך לעבוד קצת על הכאריזמה ולשנות את השם) גם ריילי משתלב מצוין (הוא צריך לעבוד על כישורי הזירה) וגם האריס יכול משתלב את לאקי,איליי ואדי מרפי אני רואה משתלבים רק לזמן קצר,משהו כמו דארן יאנג מנקסוס

למעלה