** OFF - שרשור פוליטיקה וכל מה שבוער בכם 🎤

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
אנחנו צריכים הגנה מהמשפחה הכי מטורללת בארץ.
לקחו מדינה שלמה בת ערובה .
רוב העם בחר לתת להם את הכוח הזה. כלומר אם זאת ההגדרה אז הרוב בחרו מרצון להילקח בני ערובה ביודעין ובהסכמה. ברגע שירצו אחרת, יבחרו אחרת

merilue

Well-known member
רוב העם בחר לתת להם את הכוח הזה. כלומר אם זאת ההגדרה אז הרוב בחרו מרצון להילקח בני ערובה ביודעין ובהסכמה. ברגע שירצו אחרת, יבחרו אחרת
לא לא לא
"העם" בחר כמה פעמים להקיא אותם אבל כמו שאתה יודע ביבי וסוכני הכאוס שלו לא יושבים בשקט אף פעם.

בחירות 5 פעמים זה לקחת מדינה שלמה בת ערובה,כן.

tarimulu

Well-known member
לא לא לא
"העם" בחר כמה פעמים להקיא אותם אבל כמו שאתה יודע ביבי וסוכני הכאוס שלו לא יושבים בשקט אף פעם.
אבל עובדתית בנובמבר האחרון, רוב מוחץ נתן מנדט ל-64 נציגים שכולם הצהירו מראש שהוא המועמד לראשות הממשלה ויישבו רק בממשלה בראשותו. זה לא קשור לסוכני כאוס ולביבי. אף אחד לא הצמיד למצביעים אקדח לראש. למעשה זה היה הניצחון הפוליטי המובהק והגדול ביותר שלו אי פעם, כי הגיע ל-64 בלי סער, בלי ליברמן ובלי כל שאר הפורשים ועם 3 כתבי אישום ומשפט מתנהל. עד אותו רגע היו לו 65 בלחץ עם מפלגות נוספות. בלי החרם האישי עליו, זה היה הופך ל70+ מנדטים ולאחת הקואליציות הגדולות מקום המדינה

merilue

Well-known member
אבל עובדתית בנובמבר האחרון, רוב מוחץ נתן מנדט ל-64 נציגים שכולם הצהירו מראש שהוא המועמד לראשות הממשלה ויישבו רק בממשלה בראשותו. זה לא קשור לסוכני כאוס ולביבי. אף אחד לא הצמיד למצביעים אקדח לראש. למעשה זה היה הניצחון הפוליטי המובהק והגדול ביותר שלו אי פעם, כי הגיע ל-64 בלי סער, בלי ליברמן ובלי כל שאר הפורשים ועם 3 כתבי אישום ומשפט מתנהל. עד אותו רגע היו לו 65 בלחץ עם מפלגות נוספות. בלי החרם האישי עליו, זה היה הופך ל70+ מנדטים ולאחת הקואליציות הגדולות מקום המדינה
14 שנה של שטיפות מוח,הסתה ברמות הכי נמוכות מלוכלכות,שטיקים וטריקים גרמו לנאשם בפלילים ואשתו העבריינית המורשעת להיבחר שוב.
רק מוכיח עד כמה המדינה חולה.

"ניצחון מוחץ" של משפחה עבריינית קורה במדינות חשוכות לא במדינה ליברלית דמוקרטית מתוקנת.סורי.

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230629_131750_Gallery.jpg
    Screenshot_20230629_131750_Gallery.jpg
    KB 108.5 · צפיות: 4

tarimulu

Well-known member
14 שנה של שטיפות מוח,הסתה ברמות הכי נמוכות מלוכלכות,שטיקים וטריקים גרמו לנאשם בפלילים ואשתו העבריינית המורשעת להיבחר שוב.

"ניצחון מוחץ" של משפחה עבריינית קורה במדינות חשוכות לא במדינה ליברלית דמוקרטית מתוקנת.סורי.
אם זה נכון אז המשמעות היא שרוב העם לא ליברלי ודמוקרטי ואולי המדינה חולה כמו שאמרת... או שהעם מטומטם ופגיע לשטיפות מוח. אבל הסתה תמיד הייתה, תמיד תהיה, ויש גם מהמחנה השני בשפע בדגש על השנתיים האחרונות בהן רמת הקיצוניות והשנאה לא מביישת את זו של הימין הקיצוני. ואגב זה נכון כמעט לכל המדינות הדמוקרטיות. הסיסמאות והסלוגנים והנקודות הרגישות שרוקדות על פחד ורגש משני הצדדים - קיימות גם בארה"ב ובאירופה, וישארו כאן לצערנו גם אחרי ביבי.

ואם הוא יורשע במה שמיוחס לו אז אסכים איתך גם לגבי הנקודה השניה. אם הוא לא יורשע המשמעות תהיה לא פחות הרסנית ומזעזעת (מבחינת פרקליטות, משטרה ובתי משפט) מאשר אם יורשע. אפשר יהיה לטעון שמה שנעשה לו קורה רק במדינות חשוכות ולא במדינה ליברלית דמוקרטית מתוקנת. אבל את זה נדע רק כשיוכרע המשפט

merilue

Well-known member
אם זה נכון אז המשמעות היא שרוב העם לא ליברלי ודמוקרטי ואולי המדינה חולה כמו שאמרת... או שהעם מטומטם ופגיע לשטיפות מוח. אבל הסתה תמיד הייתה, תמיד תהיה, ויש גם מהמחנה השני בשפע בדגש על השנתיים האחרונות בהן רמת הקיצוניות והשנאה לא מביישת את זו של הימין הקיצוני. ואגב זה נכון כמעט לכל המדינות הדמוקרטיות. הסיסמאות והסלוגנים והנקודות הרגישות שרוקדות על פחד ורגש משני הצדדים - קיימות גם בארה"ב ובאירופה, וישארו כאן לצערנו גם אחרי ביבי.

ואם הוא יורשע במה שמיוחס לו אז אסכים איתך גם לגבי הנקודה השניה. אם הוא לא יורשע המשמעות תהיה לא פחות הרסנית ומזעזעת (מבחינת פרקליטות, משטרה ובתי משפט) מאשר אם יורשע. אפשר יהיה לטעון שמה שנעשה לו קורה רק במדינות חשוכות ולא במדינה ליברלית דמוקרטית מתוקנת. אבל את זה נדע רק כשיוכרע המשפט
אמממ...

צריכה להמשיך בהכנות לשבת ..
אענה מאוחר יותר ..

יונתנסקי

Well-known member

ושכחת 14 מיליארד כשוחד ...

בלנקה המקורית

Well-known member
כואב הלב.
התפילות לא עזרו.
הרופאים לא הצליחו להציל את עינו של אורי אודי. טייס הקרב לשעבר איבד את עינו במלחמה על הבית. במלחמה על הדמוקרטיה. על הדברים שהוא מאמין בהם והוא חושב שהם חשובים למדינה. בתמורה למחאתו הוא איבד את עינו מידיה של המשטרה החדשה. המשטרה עם המכת"זיות.
משטרה אשר חוששת מזעמו של בן הגביר לא נוקטת בשכל הישר ונותנת למחאה לדעוך מעצמה אלא החליטה שאפשר ומותר להוציא עיניים למוחים, לגרום להם זעזוע מוח קל או קשה, העיקר שיחוו על בשרם טעימה של דיקטטורה משטרית.
כמו שכתבתי לא מזמן,
רבותיי, ככה זה מתחיל.
היום זה עין של טייס קרב לשעבר
ומחר זה יכול להיות ראשו של הייטקיסט מוכשר...
השינאה שמחלחלת מלמעלה אל קציני המשטרה ומשם אל השוטרים הזוטרים והפרשים, באה לידי ביטוי בהפגנות האחרונות. מישהו רוצה להראות לנו מה זאת דיקטטורה בהתהוות.
ככה זה מתחיל.
עוד מעט לא יהיה לנו חשק לצאת מהבית.
הם יוציאו לנו את החשק לחיות.
הם רעים יותר ואכזריים יותר.
הם רבים יותר.
דמו של כל פצוע ופצוע בראשו של נתניהו. עין תחת ....

אופה קטנטנה

Well-known member
יודעה,
מנסה לא לחשוב על כך מרגע הוודע,
האחים לנשק ביקרו אותו, והעלו תמונה,
כשקשה לי מדי, ומציף, אני נמלטת אל ההבל,
שם אני מוגנה.

גרציה על הפוסט החשוב הזה,
על שדברת מגרוני,
ועל האופן שבו בטאת מחשבות של אנרכיסטים כה רבים.
תבורכי, יחפנית.
❤️

בלנקה המקורית

Well-known member
יודעה,
מנסה לא לחשוב על כך מרגע הוודע,
האחים לנשק ביקרו אותו, והעלו תמונה,
כשקשה לי מדי, ומציף, אני נמלטת אל ההבל,
שם אני מוגנה.

גרציה על הפוסט החשוב הזה,
על שדברת מגרוני,
ועל האופן שבו בטאת מחשבות של אנרכיסטים כה רבים.
תבורכי, יחפנית.
❤️
תודה יקרה, זה הפוסט האחרון שכתבתי היום בפייסבוק שלי, הידיעה האחרונה הזאת פשוט הפכה לי את המעיים מיד אחרי ארוחת הצהריים. הרגשתי רע. הייתי חייבת להוציא את זה. הכתיבה זה הדבר היחיד שמאפשר לי לנשום. אני בורחת לאח הגדול כדי לא לסבול. אסקפיזם טהור.

אופה קטנטנה

Well-known member
❤️

לא הייתי מסוגלת לגעת בזה,
עשיתי את זה בזכותך,
גם בשרשור האח הגדול.
תבורכי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה