** OFF - שרשור פוליטיקה ⚠️

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
@יונתנסקי
Us classic התעמלות מכשירים בתחילת אוגוסט, גם סימון ביילס נרשמה. אם מעניין אותך 🤗
אני מצפה לזה.
נראה את זה בערוצי הספורט ?
בינתיים מתנהלת ביפן אליפות העולם בשחיה...
Water Meets thr Future

אבל עכשיו אני נזכרת שאת אוהבת התעמלות מכשירים

פאף פה

Well-known member
ביבי נואם ברגע זה:
״אני רוצה להרגיע את כולכם״
פחחחחחח
נקרעת מהבולשיט שלו
ועוד נואם בשיא הפאתוס והאמפטיה לעם ישראל כולו.
פחחחח אחד גדול.
פארסה.

tarimulu

Well-known member
,רוצים להפיל את הממשלה". חחחחחח
מכל ה"ספינים" לכאורה, דווקא זה אחד מאלה שאני יותר מאמין בהם. אפילו מהדברים שנאמרים כאן בפורום (אם הם מייצגים משהו). חלק גדול מההתנגדות לא קשור לרפורמה אלא לבן גביר, סמוטריץ׳, דרעי, קרעי. אני בטוח שגם אם מחר הרפורמה מתה לגמרי, ההפגנות יתחדשו תחת כותרת אחרת (משמר לאומי, חרדים, רפורמה בתקשורת, בן גביר, ממשלה קיצונית, שחיתות). הכמויות ירדו, כן, אבל זה לא ישים סוף לסאגה. מטרה משמעותית של המחאות היא להחליף ממשלה.

sashalola

Well-known member
מכל ה"ספינים" לכאורה, דווקא זה אחד מאלה שאני יותר מאמין בהם. אפילו מהדברים שנאמרים כאן בפורום (אם הם מייצגים משהו). חלק גדול מההתנגדות לא קשור לרפורמה אלא לבן גביר, סמוטריץ׳, דרעי, קרעי. אני בטוח שגם אם מחר הרפורמה מתה לגמרי, ההפגנות יתחדשו תחת כותרת אחרת (משמר לאומי, חרדים, רפורמה בתקשורת, בן גביר, ממשלה קיצונית, שחיתות). הכמויות ירדו, כן, אבל זה לא ישים סוף לסאגה. מטרה משמעותית של המחאות היא להחליף ממשלה.
אהה אבל אם לא תעבור המהפכה המשפטית יהיה אל מי לפנות,
יהיה מי שיגן עלינו מפני הסמוטריצים הבן גבירים חמדנות החרדים וכן יהיה מי שימצה את הדין עם נתניהו אשתו בניו ושאר נאמניו

tarimulu

Well-known member
סיכום דבריו החשובים של רה"מ:

- משך שלושה חודשים היד שלנו לצד השני נשארה באוויר

- גילינו אחריות וחלקים רבים מהרפורמה שונו. הוסרה פסקת ההתגברות המוחלטת. תיקון עילת הסבירות רק יחזק את הדמוקרטיה ולא יסכן אותה

- יש באופוזיציה גורמים אחראיים שהיו רוצים להגיע להסכמה אבל מפחדים מראשי המחאה שמעוניינים להמשיך בכאוס ולהפיל את הממשלה בלי קשר לרפורמה. שמח שחלקם יצאו נגד סרבנות

- ישראל תמשיך להיות דמוקרטית וליברלית ולא תהפוך למדינת הלכה

- הדיבור על הרס הדמוקרטיה - אבסורד, ניסיון הפחדה

- מקריא ציטוטים של אהרון ברק, לפיד, המצע של גדעון סער, התומכים בשינוי שעובר שיעבור בשבוע הבא

- סרבנות מצד אחד תוביל לסרבנות בצד השני. כשהצבא מאיים על הממשלה, זו הפגיעה בדמוקרטיה. אם הצבא יצליח - זה קץ הדמוקרטיה. הצבא כפוף לממשלה. בדמוקרטיה מתוקנת - היד שמכריעה אינה היד שאוחזת בנשק אלא היד שמכניסה את הפתק לקלפי

יונתנסקי

Well-known member
סיכום דבריו החשובים של רה"מ:

- משך שלושה חודשים היד שלנו לצד השני נשארה באוויר

- גילינו אחריות וחלקים רבים מהרפורמה שונו. הוסרה פסקת ההתגברות המוחלטת. תיקון עילת הסבירות רק יחזק את הדמוקרטיה ולא יסכן אותה

- יש באופוזיציה גורמים אחראיים שהיו רוצים להגיע להסכמה אבל מפחדים מראשי המחאה שמעוניינים להמשיך בכאוס ולהפיל את הממשלה בלי קשר לרפורמה. שמח שחלקם יצאו נגד סרבנות

- ישראל תמשיך להיות דמוקרטית וליברלית ולא תהפוך למדינת הלכה

- הדיבור על הרס הדמוקרטיה - אבסורד, ניסיון הפחדה

- מקריא ציטוטים של אהרון ברק, לפיד, המצע של גדעון סער, התומכים בשינוי שעובר שיעבור בשבוע הבא

- סרבנות מצד אחד תוביל לסרבנות בצד השני. כשהצבא מאיים על הממשלה, זו הפגיעה בדמוקרטיה. אם הצבא יצליח - זה קץ הדמוקרטיה. הצבא כפוף לממשלה. בדמוקרטיה מתוקנת - היד שמכריעה אינה היד שאוחזת בנשק אלא היד שמכניסה את הפתק לקלפי
ולאור כל מה שכתבת
הוא שקרן בן שקרן.
עם כל הסעיפים וההתחייבויות לשותפיו הקואליציוניים
איך המדינה תישאר ליברלית

בעד שוויון אזרחיה

לא הומופובית...
לא תהיה הדתה...
איפה יחביא את אבי מעוז ושאר גרורותיו?

יללה, איפה אתה חי ?

הוא שקרן בן שקרן !!!
ועייפה מלחזור על דברים שכתבתי כבר...
האופה מרחמת עליך.

sashalola

Well-known member
ביבי אתה מביא עלינו חורבן,
אתה לא ראש ממשלה של כולם,
אתה מסית, מבזה, זורה שנאה ופילוג,
מאשים מאשים מאשים, אבל אתה בעצמך האשם
אתה אשם!
לך, לך כבר, צא מחיינו,
מילת כבוד אין לך
מילה טובה אין לך
מילת אחדות לא אמרת,
אתה האשם! אתה!

tarimulu

Well-known member
ביבי אתה מביא עלינו חורבן,
אתה לא ראש ממשלה של כולם,
אתה מסית, מבזה, זורה שנאה ופילוג,
מאשים מאשים מאשים, אבל אתה בעצמך האשם
אתה אשם!
לך, לך כבר, צא מחיינו,
מילת כבוד אין לך
מילה טובה אין לך
מילת אחדות לא אמרת,
אתה האשם! אתה!
מי ששונא אותו יקח מכל נאום את מה שהוא רוצה לשמוע ולהבין. אפשר לטעון שהוא ראש ממשלה של כולם בכך שלא מעביר את הרפורמה כלשונה, לא מפטר את היועמשית, לא עושה צעדים קיצוניים כדי להתחשב בצד שלא הצביע לו. אם היה דיקטטור היה מתחשב רק בבייס. הוא נתן כבוד לגורמים האחראיים באופוזיציה ולרמטכלים לשעבר שיצאו נגד סרבנות וקראו להשאיר את צהל מאוחד ומחוץ לפוליטיקה. הוא הקפיא חקיקה לחודשים.
הממשלה הקודמת העבירה שטח כלכלי ריבוני בלי אישור הכנסת למרות שהיועמשית המליצה שצריך. הממשלה הקודמת התעלמה מיועצת משפטית כי לפיד אמר ש "בעיני זה חוקי". למעשה הממשלה הקודמת יותר "לא התחשבה" בחצי עם מאשר הממשלה הנוכחית.

הממשלה הקודמת גם היתה הרבה פחות בקונצנזוס, ממשלת מיעוט של 60, לא קיבלה אפילו את אמון רוב הכנסת, ואם מדברים היום על "המצביעים לא ידעו על הרפורמה", מה שלא נכון, המצביעים בפעם הקודמת בוודאי לא ידעו שבנט יהיה ראש ממשלה עם 6 מנדטים שיישב עם מרצ והאחים המוסלמים למרות ש-24 שעות לפני פתיחת הקלפיות נשבע שלא יעשה זאת וגם לא ימליך את לפיד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה