Oh My GODESS!!!!!

Oh My GODESS!!!!!

קפפפתתתתתתתתת!!! מה? את גומרת? מה זה סוגרים פה? חודשיים אני בהפסקת פרסומות וכבר סוגרים? אללה ייסטור, המצב פקקט. אצלי הכרס תופחת משניה לשניה והמח מתכווץ במהירות האור, כבר לא נשאר ממנו דבר ונותר לי רק לבהות בבית האח הגדול, להשתאות מתופעת הבובלילים ולהעריץ את השפרה הדתל"שית והצבר עם הריבועים. איפה קונים מתלתחה כזו כמו של בובלילית ג'וניור? מי יודע?יש כאן מישו מאשקנטאון? חשבתי אולי המחשופים והדפסי הנמר יביאו לי את הישועה, את האמונה באלוקים, (יתברך שמה) את ההתעמקות בתהילים (הספר הזה שמחלקים במחזיקי מפתחות כלכך קטן, איך בכלל אפשר לקרוא את זה!?!??? - אה! חרטא נשאר חרטא!!!!!) או לפחות את באאבבבבי!! אני מתתתתתההההההה! אין, אין לי חיים יותר. נשאבתי לחלוטין לחרא הזה ולאשתו ואני מתה לדעת כבר מי יעוף בשבוע הבא! אנשים, כלבים ופשפשים, רחמו עלי כי שבר כלי אני, צל אדם, ישות מחוקה, רוח רפאים. שמישהו ימסור לי קצה חוט וימשוך אותי בחזרה אל המציאות העגומה הזו שהיתה פעם שלי! HELP!!

Kelevra

New member
קחי קצה חוט

ט לא נראה לי שקפת גומרת. אם אני זוכר נכון, הוציאו גם את זה. אלקטיבי. ההנאה היחידה שנשארה לה זו התנכלות מרושעת לדאו ג'ונס ולממשלת איסלנד.

תודה כלב

עכשיו חסר רק ח"ו. אניבודי?? אז קפת למעשה היא רק נשמה? מה נותר ממנה? הבנתי כבר שאת הלב ואברי הרביה האנדרוגינוסים הוציאו, אז 'תכלס, קפת היא רוח הקודש? אלוהות כזו מין? האם היא נגלתה פעם בפני מישהו? קפת, אני יוצאת כאן בקריאה נרגשת ונואשת: גלי עצמך בפני, הוד רוחניותך! אם היום אראה סנה בוער שלא אוכל, או לפחות קיא מבאיש שלא עוכל, אדע שזה סימן ממך! ובברכת כוסאמק שבראתני אישה, אסיים כאן, שומוש.

קפת

New member
תראו! רשעים יעלוזו

הוד קפתיותי עסוקה בעבודת אדמה וקודש, וכל העכברים יוצאים מהחורים, רואים שהספינה טובעת, וממשיכים להשתין. אתם לא מבינים שלא צריך יותר גשם? שומוש, ברור שאני אנושית, הרי הודיתי בחיבתי לארוחותבוקר, לא? האמת, שחשבתי להזמינותך, אבל יש לי מידע מוקדם שאומלטים וקיא לא הולכים טוב ביחד. אז חיכיתי שתצאי כבר מעלקנורקסיה שלך, לפני שאני מסתכנת. אפשר כבר לקבוע? כלב, אתה בא לשבת מתחת לשולחן, לקבל שאריות ולרחרח לנו את כפות הרגליים?

Kelevra

New member
מאחר והוציאו לך גם את הזכרון

(אלקטיבי או תאונת עבודה במעבדת שדה ברפיח?) אני מרשה לעצמי לרענן את מה שנשאר ממנו: קודם כל אני נוטה הרבה יותר לכרסם רגליים מאשר לרחרח אותם, בזה כבר דנו בעבר. שנית, אני מחשיב את עצמי כג'נטלמן וככזה מתחבא במקומות המוסכמים - ארון, מתחת למיטה - אלו שתת המודע של הבעל מונע ממנו לבדוק בהם שמא תתמוטט תפיסת המציאות שלו. מתחת לשולחן זה בתוספת תשלום כי זה כרוך במראות קשים. כל פעם כזו עולה לי בשנה שלמה של כשלונות במבחני רורשאך, מה שמגביל את החופשות שלי בחוץ. המטפל שלי אומר שזה גורם לי לקבעון מחשבתי ומדגיש את הפחד התת הכרתי שלי להיוולד מחדש בתור נר אנטיפונגינלי. ואני אומר, צא וראה ארבעה כיווני אוויר, ואז נראה אותך אומר שהכתמים האלו זה עטלפים. עטלפים עאלק. איזה שאריות יש בכלל מאומלטים?

Kelevra

New member
אה, ושכחתי

בשנית - לא הרשעים יעלוזו, אלא בנות הערלים. ובמקום שבו עולזות בנות הערלים, איך לא יעלוזו צדיקים גמורים? אחושלוקי דז'ה וו. הכל חוזר על עצמו, או שאיבדת את הזיכרון. ת'אמת דודה קפת, נכון את לא זוכרת כלום מהחודשיים האחרונים? חשבת שתוכלי להתנכל לאיסלנדים בלי גבול, נכון? אז זהו, שהם לא פראיירים, האיסלנדים. הרבה קרח הם הכינו בשבילך. הם רצו להכין גם עוד דברים אבל נגמר להם הכסף. אבל הם עדיין לא פראיירים. ממזרים לא קטנים האיסלנדים האלו. הא! רק לפני חודש חיפשת מומחה לקריוניקה, ועכשיו צוחקים עליך ההם עם הקרח והאנשובי. גם אנשובי יש להם שם, אבל חוץ מזה כבר לא הרבה. תזכרי דודה קפת, הר והר לא נפגשים, אבל כלב ים וקרחון נפגשים גם נפגשים. בשנה הבאה ברייקיאוויק הקדושה. תביאי סנדוויץ' מהבית.

קפת

New member
מה שהכי מרתקותי באיסלנד

הם דווקא הגייזרים, וגם שדונים קטנים וחמודים שחיים שם בתוך סלעים ומקיימים עולם מקביל של טוב לב ורגישות מתפרצת (זו ההקבלה השדונית לגייזרים) שעומדת בניגוד מוחלט לרשעותם של בני האדם. דוקא היו לי תכניות להגיע לאיסלנד, אבל הם נגוזו כענן קיטור חמים.

איזו עליזות ואילו נעליים?

האמת שהעלקנורקסיה התחלפה בבולמיה חריפה ועכשיו אני בטטה גדולה ושמנה, כרסי בין שיני, שדי דשנים, דואבים, גדלים בקצב מסחרר אך עם זאת מידלדלים בנונשלנטיות במורדות בטני המשתפלת מסנטרי ועד פשפשי. תאור מגרה למדי, הא? ככה אני מרגישה, במלוא נשיותי וסקסיותי..... בעעעעעעעעעעעע! אבל ארוחות בוקר נשארו חביבות עלי, אומלטים אני בולעת מבלי להשאיר פירורים לכלבים שוטים/סוטים למיניהם, ולמרות הצרבת שנוטה לתקוף ביתר חומציות הארוחה חייבת להתלוות במיץ אשכוליות אדמדמות, סחוט טרי, ללא קונסרבטיבים. בעזרת המה שמה, כשיגמרו החגים הללו והיצורים הללו (המתכנים באופן מתמיה בשיר הידוע כ"שמחה") המסתובבים בביתי ועושים בו כבשלהם, יחזרו לבלות את ימיהם במוסדות המתאימים ויניחו לי לנפשי, או אז אוכל להתפנק לי באיזו אומלטה דשנה, אולי בתוספת בצל מטוגן, או שמא עשבי תיבול, ואולי, אולי אפילו אהין להזמין שקשוקה? מה את אומרת? תצטרפי? כלב,עקב נטייתך שלא לשבת מתחת לשולחנות, אעז להציע לך להתלוות אלינו לצד השולחן, ברם אם גם זה מהווה הפרה בוטה של חוקי הכלבים הסוטים, אציע שאם ישאר משו מהארוחה, נביא לך בדוגי בג? בברכת שישו ושימחו בשמחת תורה! שומוש.

קפת

New member
עליזות היא אקדח חמים

יאללה, קבענו. בנדיקט אחורי החגים, או שמא מנטה ריי? יש להם פריטטה קישואים שאת מתעלפת! בעצם, לא טוב לי שתתעלפי. אני עוד אצטרך ליילדותך, וכידוע, אני מעדיפה לבצע קייסריים. יש מצטרפים?

Kelevra

New member
זהו עצם העניין.

קישואים זה בסדר גמור. דגיגים זה כבר סיפור אחר - דגיגים הולכים בערב, עם וודקה, לא בארוחת בוקר. בארוחת בוקר יש מקסימום קצת סלמון או הרינג מעושן, שזה כידוע דג ולא דגיג, אבל אני פשרן גדול. אני בעיקרון אוכל כל, אבל עקרונות זה דבר גמיש.

קפת

New member
איזה מזל (התחיל לרדת גשם? לא!)

שאתה נותן תשובות ישירות ובהירות. ממש מזל. שומוש, הוא רוצה לבוא או לא?

Kelevra

New member
איזה מזל

(שלא היתה לך מטריה. זה נראה די אידיוטי ללכת עם מטריה כשלא יורד גשם, תחשבי על הפאדיחה) מה יש להבין? זה ברור כשלג דאיסלנד: כשגבר אומר כן הוא מתכוון כן.* כשגבר אומר אולי הוא מתכוון כן, אבל רק עוד רגע כי אני משחק אותה הארד טו גט. כשגבר אומר לא הוא מתכוון אולי, אבל זה יקח יותר מרגע. *באופן עקרוני כל מה שאנחנו אומרים הוא "כן", במיוחד בנוגע לאוכל ובנוגע.

קפת

New member
אגב, אני חושבת שכלב מעדיף

דוגי סטייל על פני דוגי באג. ממלכתי תמורת סטייליסט/ית.

Kelevra

New member
שישו ושימחו בשמחת חג

מחאו כפיים*. אין כאן הפרה של שום חוק, נהפוכו, החוק הוא מעל ועל השולחן. שקשוקה זה טוב. בעצם הכל זה טוב. עם בוא החורף אני רואה כיעד מועדף את המכולת הסינית, אבל זה רק אני. כדברי המנהלת, דוגי בג זה לחסרי סטייל. *נגנוושירובקולחזקובמצילתיים** **איך אפשר לאכול ברעש כזה??

קפת

New member
אני זוכר אותה בדרך למכולת + שניים סינים

מי אוכל במכולת (כלומר, פרט לפועלים, וכדי שלא יאשימו אותי בגזענות, אציין שאני טולרנטית לפועלים מכל העדות, הצבעים, והמינים. במיוחד לפועלים שפועלים בקריביים. ולמען הסר ספק, פועלים זה גם שרי אריסון)? אני מעדיפה לשבת ליד שולחן, כמו בת תרבות, ושאיזו מלצרית כוסית תגיש לי ותכרכר סביבי ותשאל 3 פעמים אם הכל בסדר. והכל, תמורת טיפ זעום ונקי ממס. כי כזאת אני, סובלנית.

Kelevra

New member
אני אוכל שם לפעמים

כי המכולת הסינית זו גם מסעדה, שצמודה למכולת. לא מקום נורא אלגנטי, אבל בהחלט הדבר האמיתי. חוצמזה מלצריות כוסיות זה פחות חשוב מאוכל טוב. אני תמיד בעד פועלים שחוטפים אנשים של שמעון שוגל, אם כי הייתי מת שיחטפו גם אותי לאיזה אי קריבי פעם בכמה חודשים.

למעלה