Oh, what the hack

Moreiro

New member
נו מה ../images/Emo10.gif../images/Emo121.gif../images/Emo135.gif

חשבתי להמשיך ואז להפסיק ולחזור שוב אחרי פליסיטי אבל נכנסתי לצ'אט והמ שכחתי לגמרי ובכלל אין לי כוח לקום אז אני כבר אראה את השידור החוזר מחר בבוקר... וממ תמונות? נהההה.

Rachel47

New member
מור../images/Emo70.gif../images/Emo11.gif ../images/Emo15.gif

נו ווקשע... תראי... הצלחת כל כך יפה עד עכשיו..לשים את התמונות מעט זמן אחרי..זה נפלא..אבל את צריכה להמשיך.. אנחנו פה כדי לעודד אותך...

Moreiro

New member
אני זקוקה לעוד עידוד../images/Emo98.gif../images/Emo121.gif../images/Emo135.gif

Rachel47

New member
מור..מור..מור..מור..מור..מור ../images/Emo15.gif

מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..מור..

b u s t e d

New member
משת"פית ../images/Emo109.gif

מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור מור

Moreiro

New member
אני שומעת שנית! ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo121.gif../images/Emo135.gif

Moreiro

New member
מי קורא לי בשמי? ../images/Emo12.gif../images/Emo121.gif../images/Emo135.gif

RenanaD

New member
../images/Emo12.gif קולה כבוד למור!!!!!!!! ../images/Emo131.gif

הערצה, סגידה, מחיאות כפיים סוערות, עמדו על רגליכם!!!!!!!!!!!! ויאללה, עכשיו עוד תמונות

Rachel47

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo15.gif

סיפרתי לך שראיתי את אורנה באני בגינה בת"א עם הילד ועם סיגלית..

limors2

Active member
לא... כיף לך....../images/Emo7.gif../images/Emo54.gif

הפעם היחידה שראיתי אותה זה כשהייתי בצילומים של התוכנית האחרונה...
זה היה עצוב כלכך

Rachel47

New member
היא פשוט ח-מ-ו-ד-ה ../images/Emo99.gif ../images/Emo15.gif

היא מה זה מקסימה ונחמדה כזה... היינו (אני ו- 2 אחיותיי) בגינה ביומולדת (אל תשאלו) ובסוף כזה כשבאו לקחת אותנו הביתה אז היא כזה באה וביקשה מאחד ההורים שהיו שם טישו (או משו בסגנון) והיא עברה לידי כזה ואני לא קולטת..כאילו אני כזה הייתי בשוק ואז כשהיא עברה עוד פעם אז אבא שלי הסתכל עליה (הוא גם התלהב כי כולנו בבית אוהבים אותה) והיא כזה הסתכלה עלינו וחייכה.. אייי מתוקההההההההההההההה
והילד שלה כזה מדהיייייייייים וסיגלית..כמובן

Rachel47

New member
כן הוא חמוד כזה../images/Emo9.gif ../images/Emo15.gif

ואין בה טיפה התנשאות

למעלה