Old School

בוזיק

New member
Old School

מה לעזעזל קרה לWWF???!!! נכון שהכל תמיד היה מזויף אבל עכשיו הם פשוט מגזימים! פעם הייתי רואה את כל הקרבות ובאמת היה מעניין אותי מי האלוף. עכשיו הקרבות כל כך צפוים ודפוקים. הקרבות היחידם שאני רואה הם של כאלה כמו טאזירי שעושים דברים יפים.(הקרב סולם בסאמר סלם היה פשוט ענק!). וכל הקטע הזה של WCW,ECW,ALLIANCE זה פשוט בדיחה. נ.ב. הIRON MAN MATCH בין שון מייקלס וברט הארט לדעתי הקרב הכי טוב שהיה

כחול אתה מדבר על... ?

הקרב שעה שלמה- מי שמנצח יותר נהיה האלוף שהסתיים בתיקו 1-1? (קרב עם זריקת כיסאות שולחנות, באמת קרב מדהים, אך לא הטוב ביותר) זה זה? אין לי מושג מי זה טאזירי.....

בוזיק

New member
כן חזיר

כן אני מדבר על הקרב הזה ודרך אגב אחרי שזה נגמר בתיקו מקמן המשיך את הקרב ושון מייקלס ניצח בקרב הזה שון מייקלס החזיק איזה דקה וחצי בשרפשוטר(שתאמינו לי זה תרגיל מאוד כואב) אז מה לדעתך הקרב הכי טוב? טאזירי זה הסיני הדפוק הזה בWWF עכשיו שיורק את הMIST מהפה

אני לא יכול לחשוב על קרב אחד

אני יכול לציין כאלה שעולים לי בראש לדוגמא קרב הסולם הראשון בין רייזר ראמון לשון מייקלס הרויאל ראמבל שבו ברט הארט ולוגר נגעו בדיוק באותו זמן ברצפה... סידרת ההישרדות בה רייזר רמון נשאר לבד מול שון מייקלס(רע) דיזל, ג´ף גארט ועוד מישהו אבל מייקלס ודיזל מתחילים להתווכח ודיזל רודף אחרי כל הקבוצה שלו החוצה, סופרים לכולם 10 וראמון מנצח... קרב הארון הראשון של יוקוזונה-אנדרטייקר לא עולה לי כלום בראש!!!! דה הוג דוג, כנראה שכמעט אף אחד לא רע, הנטר הרסט הלמסלי בקרב בתוך דיר חזירים מול הנרי גדווין יעלו לי בראש

בוזיק

New member
תשובה

הוא עשה לו את השרפשוטר במשך איזה דקה וחצי עד שנגמר הקרב

למעלה