ORE SAMA

קמגארו

New member
ORE SAMA ../images/Emo106.gif

אמממ למי שלא היה בקומונה >> בפינה הזו בוחרים כל פעם דמות אחרת ונותנים 5 סיבות להעריץ אותה. (אפשר כמובן יותר מחמש סיבות. אם שונאים את הדמות אז אפשר לכתוב 5 דבים רעים עליה (איך אפשר לשנוא דמות מחשיש @@ )) דמות השבועית - טאקשי קוומורה ! ^_______^ 1- הוא מכין שוסי !!! 2- יש לו עיני כלב חמודות בטירוף 3- הוא צועק בארנינג ובצורה שגורמת למוות של תאי המוח 4- הוא משחק דאבלז עם פו'גי ! 5- מאוד אכפת לו מהחברים שלו. 6-הוא הילד הכי חמוד בעולם כעעעעעעע טוב תורכם ^____^

מומייגי

New member
היי!!! שחכת את ההכי חשוב!

הוא חבר של אקטזסו!!!!!! ואם כבר אז אני חושבת שה:"come on" יותר חמוד מburning אההההההההה טאקה אההההההההההההההההההההההה טאקהXאקטזסו zzzz

Didsy

New member
מצטערת מאוד, אבל..

אקוטסו יכול להיות או עם טאיצ'י, או עם סנגוקו.

קמגארו

New member
אקצו טאקה לנצח שתי נשיקות למצח !

חוץ מיזה אקצו סאנגוקו ?!?!? >> לא......... סאנגאקו מומו !

קמגארו

New member
מומו רנגי ?

מוזזזר ^___^ מה אם מומו קמיו ? לאלא זה רק קמיו איבו . (ככוווו אני עונה לעצמי @@;) אבל אם כבר אז הינה הזיווג הגאוני ביותר של כל ימנו ! - אקיה
טציבאנה
- רק תחשבו על זה קצת זה הייט הייט ריליישנשיף ובאמת למה קרירין תמיד רוצה להרוג אותה ? זה ברור כי הוא לא יודע איך להגיד לו "טאציבנה... ** **** ***** *****..!" (יש לי עוד, אבל נידמה לי שזה מספיק לעכשיו לא לסכול חזק מידי! בלי אלימות, זה לא יגמר עד ששידו לא יסתפר !)

S.Riddle

New member
.....לא רנג'י של ריקאי-דאי. O_O

רנג'י של בליץ'. ;; ...כרגע עשיתי אונד לעצמי. אר, רנג'י (הפעם מחשיש ^^;;) X קיריהארה אחד הזוגות האהובים עלי ^-^

S.Riddle

New member
...אוקי, אונד כפול.

מומו (חשיש) X רנג'י (בליץ'). לא מומו (חשיש) X רנג'י (חשיש) או מומו (בליץ') X רנג'י (בליץ'). ...לעזאזל עם הסדרות המפגרות האלה. >_<

קמגארו

New member
XDDDDDDDD

למה היפנים האלו קוראים באותם שמות זה מבלבל פויה להם
אבל מומו (חשיש) X רנגי (בליץ) זה לא בסדר! לללללללאאאאאא בסדר ><

S.Riddle

New member
אעע, לא ראיתי. ;__;

באמאשלי, איילת, חלמתי הלילה שיש לך מרתף ויקטוריאני ושאני עובדת לגור בו. וגם, אה, קניתי לך משהו בחנות ברחובות. XDDDD

ChiNoRyu

New member
כן, שמעתי על זה לגמרי במקרה X:

ואת עדיין לא עונה לי בטלפון >>

למעלה