PAVILION ZE2039EA- מה דעתכם?

N u k

New member
PAVILION ZE2039EA- מה דעתכם?

מישהו מכיר? האם טוב, או שכדאי לוותר? אקדים ואומר- לא מכוון לשימוש מסויים, כנראה ישמש- בנוסף לכתיבה מחוץ לבית- גם כמחשב ראשי- משחקים חדשים, אינטרנט מהיר- ככל שיאפשרו החברות, משחקים ישנים מאד (עם אמולטורים, ואם אפשרי- בלעדיהם), ומערכת הפעלה- סביר להניח שתהיה XP. יש מפרטים טכניים שונים, או שזה דגם אחיד? כמה אמור לעלות? ועוד מידע שיש בידיכם. שבת שלום.

N u k

New member
ועוד שאלה כללית לגבי מחשבים ניידים:

הבנתי שהם לשימוש as is, אבל עדיין: האם יש אפשרות - ובעיקר לדגם זה, כמובן- להרחבת זיכרון בעתיד? הוספת הארד דיסק נוסף? החלפת כרטיס מסך? וכולו וכולו ;) ובקיצור- עד כמה מחשב נייד הוא גמיש- בראיה לעתיד?

מדובר

בנייד פשוט וזול, ויש יותר טובים ממנו, אך תלוי מה תקציב שלך. לגבי המחיר חפש בזאפ.

N u k

New member
תודה רבה:) לגבי המחיר והיכולות וגם

לגבי שידרוג עתידי- מאחר ואין לי הבנה מינימאלית לגבי יכולתם הכללית של מחשבים ניידים לשדרוג, האם ניתן יהיה עתידית לשדרגו- בעיקר אם הוא פשוט יחסים- מבחינת זיכרון, כרטיס מסך? ולגבי המחיר: מהו מחיר סביר?בדקתי בזאפ, אך מה לדעתך צריך להיות המחיר? יש מצב שאני אבקש ממישהו להשיג לי אותו, ויש צורך בפרופורציה :) שבת שלום ושבוע טוב גם יחד :)

בניידים

לא ניתן לעשות שדרוגים עתידיים למעט זכרון ודיסק קשיח. לגבי המחירים בזאפ, הם בהחלט סבירים.

למעלה