Port Harcourt ניגריה מי היה?

garush

New member
Port Harcourt ניגריה מי היה?

שלום לכולם אני נוסע לפורט הארקורט בקרוב לנסיעת עסקית מישהו היה? יכול האיר על המקום? תודה

arcdsgn

New member
לנקות בכל אמצעי הזהירות האפשריים

איזור מסוכן מאוד שנשלט ע"י כנופיות "erea boys" תדרוש רכב ממוגן וליווי לכל מקום שאתה נוסע!!!! לא להגיע לשם ללא אבטחה. נסיעה טובה

garush

New member
על סמך מה אתה אומר את זה ?

נשמע קצת לא אמין השורה וחצי הזאת אתה יכול לפרט?

לילית462

New member
למה אתה חושב שלמישהו יש אינטרס להטעות אותך ?

אם מישהו מקדיש מזמנו לענות לך ומשתף אותך בידע שלו. אתה יכול לצאת מנקודת הנחה שהוא רוצה לעזור ולא לקלק. אפשר לבקש פירוט, אבל כשיוצאים בהאשמות הסיכוי לקבל אותו קטן...

garush

New member
מקדיש מזמנו?

שורה ? זה בהחלט הקדשת זמן ואני מודה לך על כך אני הולך להזמין טנק בקנה ובנה תודה רבה לך אם יש לך מידע רלוונטי מלא כולל לינקים לאתרים אני מודה לך מראש לפי התשובה האחרונה שלך נראה כאילו אתה סתם מנסה לזרוע פאניקה ולהישמע כ"מנוסה בתחום" דיברתי עם מספר ישראלים שהיו בעיר הנ"ל וקיבלתי מידע שונה לחלוטין אבל בכל אופן תודה לך איש יקר והמשך יום נעים

לילית462

New member
למה אתה כל כך תוקפני ?

אולי שכחת שכאן זה פורום, ומי שכותב כאן עושה זאת מרצונו הטוב. אף אחד כאן לא מקבל שכר, ואף אחד כאן לא עובד אצלך. מי שיש לו מידע ויכול לעזור עושה זאת בכייף, אבל כשמישהו כל כך תוקפני, אגרסיבי ופוגעני כמוך - זה מוציא את הרוח מהמפרשים, ואין בכלל חשק לעזור. אתה רוצה מידע ולינקים, בוא אני אספר לך על אתר חדש דנדש, זה משהו סודי שלא הרבה אנשים מכירים אבל זה ממש להיט. www.googel.com אם אתה מוצא שם משהו מענין נשמח אם תשתף אותנו

garush

New member
לכל הנוסעים לניגריה

אני לא תוקפני, באמת לא מבין את הגישה בפורום הזה. רק שאלתי על סמך מה הוא אומר את מה שאמר, וחוויתי דיעה על דלות המידע. מי שתקף והתנפל והסביר יחסי עובד מעביד זו את גברת . ובכלל אחרי כל האנרגיה שהוצאתם פה את המידע שביקשתי לא נתתם אז מה באמת שווה הפורום הזה ? הנה מספר לינקים שימושיים לכל המבקש ולכל הנוסעים לניגריה והכותרת מתייחסת לכך על מנת שבכל פעם שיעשו חיפוש על ניגריה ימצאו את הדברים הבאים. המשך נפלא לכולכם

לילית462

New member
תודה על הקישורים וגם...

באמת שלא אני ולא אף אחד אחר באים לתקוף אותך, אבל זה פורום ואתה יודע איך דברים מתנהלים במקום כזה. לא תמיד יש את כל המידע, וכשיש אני בטוחה שכל מי שכאן שמח לתרום. לפעמים למישהו אין מסיפק זמן בשביל לכתוב תגובה ארוכה ומפורטת וצריך להבין את זה. הצורה שבה הדברים שלך נכתבו היתה קצת... אפאס, כאילו מישהו חייב לך משהו. את הקישורים שהבאת אני אכניס לדף הקישורים של הפורום, מתוך תקווה שהבאים בתור אחריך יוכל להנות מהם. אני מקווה שיסתדר לך בדרך שאתה מקווה עם ניגריה ונשמח לשמוע איך זה מתקדם. בסך הכל פורום זאת גם קבוצה חברתית ונשמח אם תצטרף לשורותנו. אני מקווה שהבוקר אנחנו ממשיכים בצורה יותר מחוייכת ופחות אגרסיבית. תודה, ולהתראות כאן על גבי הפורום

arcdsgn

New member
גרוש,

אני נמצא בלגוס שגם היא ביב שפכין לא מבוטל אבל לעומתה פורט הרקורט, שאליה אנחנו מגיעים לפרוייקטים מסויימים אנחנו נוסעים ברכב משוריין עם ליווי ובאתר עצמו שומרים עלינו חמושים. נראה לך שכל ההוצאה הזו היא לחינם? זו סתם פרנויה או שאני מנסה לזרוע פניקה בציבור? כתבתי לך בקצרה כי הביטחון מאוד חשוב שם ולא אלאה אותך בסיפורים ופרטים מיותרים, אתה תראה בעצמך כשתגיע (אין טוב ממראה עיניים). זה לא פורום מקצועי אלא חוויתי לכן אתה בהחלט רשאי לקחת את הדברים בע"מ אלו החיים שלך. רק עוד עצה קטנה מ"מנוסה בתחום" תשאיר את "הטמפרמנט" הישראלי שלך בארץ !!! (ושוב רק לטובתך) הניגרים הרבה יותר עצבניים ממך ומשכמותך והם (במקרה) גם הרוב וזו המדינה שלהם אז כשאתה מגיע, תתנהג יפה. נסיעה טובה

garush

New member
וואי וואי איך שאתם מתנשאים פה

קודם כל תודה על האינפורמציה הצלחת להלחיץ אין ספק באיזה תחום אתה מתעסק אם יורשה לי לשאול? לגבי הטמפרמנט וכל הדמוניזציה שנעשתה פה....עזוב ,באמת שאין טעם להגיב אני בכל מקרה אבדוק ואעדכן אתכם אם יש צורך אני נוסע לשם לבד ואמור לפגוש שם איש קשר שילווה אותי לגבי רכב משוריין ואנשים חמושים...אני בספק. מצד שני הקונסוליה לא נותנת שום הנחיה לגבי אמצעי זהירות כאלה.

לילית462

New member
תגיד, ניסית לבדוק באתרים לא בעברית

מה שתואר כאן הוא אכן די מפחיד, ולא הייתי לוקחת את זה בקלות. מנסיוני באפריקה ומהידע שלי, יש אכן מקומות שצריך כזאת התגוננות (אם בכלל שווה להגיע אליהם) אולי שווה לעשות חיפוש באתרים שאינם דוברי עברית, הייתי ממליצה לך לבדוק האתר של משרד החוץ האמריקאי, ההזהרות שם די מפורטות וגם באתר הניגרי שנמצא בקישורים של ניגריה http://www.nigeriaworld.com/ ועוד משהו, אנחנו מקבלים מידי פעם הצעות שונות לניגריה עם משכורות ענק שאי אפשר בכלל לתאר (שישה מספרים בשנה...בדולרים) והסיבה היחידה שמוכנים לשלם כאלו משכורת היא, שהסכנה היא כל כך גדולה באיזורים מסויימים בניגריה שא - הסיכוי לחזור משם בחיים הוא קטן. וב- אף אחד כמעט לא מוכן להסתכן. אז לא צריך לזלזל במה שמישהו שחי שם אומר. מאוחר יותר אני אשלח מסר לעוד כמה מחברי הפורום שגרים בניגריה אולי יש להם עוד אינפו' בשבילך. אני לא מתכוונת לחנך אותך, ניסיתי להעיר לך בעדינות... אבל לא הבנת. אתה יודע כשכותבים למישהו - 'אתה יכול אולי (בבקשה) לפרט או לתת עוד אינפורמציה', זה נשמע אחרת לחלוטין מ 'על סמך מה את אומר את זה, אתה נשמע לא אמין', לפעמים שינוי קטנטן בניסוח משנה את כל הטון של הדברים. שיהיה יום טוב

garush

New member
תודה רבה אשמח לקבל כל פיסת מידע

שיהיה סופש נעים. ואני בהחלט לוקח כל מידע שניתן פה ברצינות

למעלה