Poshukach עזרה !

היי לכולם
השתלט לי על הדפדפן הווירוס המציק הזה...
מחקתי את הקוקיז, את ההיסטורית גלישה, כל תוכנה מהזמן האחרון אבל לא ממש הורדתי בחודש האחרון...
שום דבר לא עובד ולא מצאתי אנטי וירוס או תוכנה לטיפול בזה שאני סומכת עליה מספיק בשביל לשלם.

מישהו יכול לעזור בבקשה?

HelpSupport

Active member
הוראות לניקוי חוטף הדפדפן ->

שימוש ב- Malwarebytes
שימוש ב- Adwcleaner
מחיקת תוספים לדפדפן - בקישור הוראות לביצוע בעבור 4 הדפדפנים השכיחים

י_357

Member
שלום

אין לי הכרות עם הוירוס הזה ובנוסף איני מומחה בתחום ולכן לא אמליץ על דרך פעולה ובכל מקרה עדיף לחכות למומחים של הפורום
אבל בבעיות שהיו לי בעבר כך נהגתי:

1) ישנה תוכנה חינמית מצוינת בשם Malwarebytes , התוכנה דורשת התקנה + עדכון, כלומר לא מדובר בגירסת PORTABLE.
2) הפיתרון המועדף עלי הוא kaspersky removal tool (כ 108 MB), גם הכלי הזה הוא חינמי והוא מתעדכן מידי יום, מידי יום יש גירסא חדשה
של הכלי, הקובץ שתוריד אינו ניתן לעדכון, ניתן לבצע איתו סריקה מלאה של המחשב והוא אינו דורש התקנה, כלומר מדובר בגירסת PORTABLE.
כל שנדרש הוא רק הפעלה ולאחר שיסים את הסריקה והניקוי אפשר למחוק את הקובץ, אם תזדקק לו בעתיד פעם נוספת תוכל להוריד גירסא חדשה
ומעודכנת מהאתר.

3) הערה שאינה קשורה לפיתרון הבעיה שעומדת בפניך אלא יותר קשורה להימנעות מבעיות כאלו, אני משתמש בתוכנה בשם SANDBOXIE
לצורך הגלישה באינטרנט, התוכנה שומרת ומבודדת את כל הגלישה באינטרנט משאר המחשב, לאחר שסיימתי לגלוש התוכנה מוחקת(כך הגדרתי)
את כל הקבצים שירדו מהאינטרנט במהלך הגלישה (הנגועים+לא נגועים), כל השינויים שיחולו כתוצאה מהדבקה של הדפדפן ימחקו לאחר סגירת התוכנה,
קבצים שבחרתי להוריד למחשב ניתן לשמור, במידה ולא אוציא אותם מה SANDBOX הם ימחקו.
אם תחליט שאתה מעונין להתקין אותה ותרצה לשאול שאלות לגבי התוכנה תחזור לפה ואנסה לענות (כמשתמש ותיק, לא כמומחה).
התוכנה חינמית, לדעתי תוכנת חובה.

כאמור איני מומחה בתחום ואין לראות במה שכתבתי המלצה.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה