PRIDE

doom23

New member
PRIDE

שלום אני חדש פה קודם כל ערוץ מגניב חיכיתי למשהו כזה מאז שערוץ 5 הפסיק לשדר UFC וPRIDE לפני כמה שנים טובות למה אין פרייד ? הספורטאים הכי טוב שם הקרבות הכי מגניבים החוקים פחות נוקשים ככה שהקרב יותר יפה זה הליגה מס 2 אחרי UFC למה לקנות זבל בריטי עם רק קרבות לייט וויט במקום שמהו שיש בו את כל הכוכבים זה MMA לשם זה הערוץ קם לא בשביל חיקוים זולים כמו IFL ו WCL או CAGE RAGE K1 גם לא יזיק :)

ערוץ 5 ?

אתה יכול לומר לי מתי ערוץ 5 שידר UFC ו PRIDE לאזכור לי שהם שידרו ואם כן אז באיזו שנה ?

doom23

New member
אמרתי שזה היה לפני הרבה זמן

5 -6 שנים אם אני לא טועה ... שישי בלילה היה פרייד ואז UFC ... UFC 123.. כל הענתיקות המגניבות עם גריסיי חח

sandman2

New member
תגובה

ראשית תודה על הברכות כרגע פרייד תחת רכישה של UFC כך שלא ניתן לרכוש אותם CAGE RAGE ו IFL הם ארגונים מצויינים והקרבות שם ממש טובים. בIFL יש כשרונות עולים שלדעתי יגיעו מהר מאד לUFC.

doom23

New member
תודה על התגובה

בלי לפגוע ... אישית כבר ניסיתי פעמיים לראות IFL ונירדמתי פעמים :) וCAGE RAGE היה הכל לייט וויט ושירי ראפ .. זה היה נראה מין WWE עם MMA ... אני מחכה שTANK יתחיל להופיע שם ... אולי יהיה מעניין קצת דרך אגב מה בקשר לK1 , K1 HEROS , IVC ELITE XI יש עוד תחרויות מענינות ורציניות למה ללכת על האנדרגראונד ?

sandman2

New member
תגובה

אני אישית אוהב מאד את הIFL אבל כל אחד ודעותיו CAGE RAGE הולך ומשתפר מאירוע לאירוע בעוד ששאר האופציות שציינת עדיין נבדקות.

למעלה