QIN F22 PRO סמארטפון קטן תומך דור 4

SHERME

Active member
קווין F22 PRO 4G..........
רום גלובלי
64/4
מעבד MTK G85 4G
מסך 3.5 טאצ' HD
מקשים רגילים
מצלמה 8MP
סלפי 2MP
אנדרואיד 12
הקלטת שיחות
IR
BT
מחבר טייפ C
סוללה 2130MAH
טעינה 10W..............

מחיר בישראל 620 שקל:

נערך לאחרונה ב:
שיאומי קווין F22 PRO 4G..........
רום גלובלי
64/4
מעבד MTK G85 4G
מסך 3.5 טאצ' HD
מקשים רגילים
מצלמה 8MP
סלפי 2MP
אנדרואיד 12
הקלטת שיחות
IR
BT
מחבר טייפ C
סוללה 2130MAH
טעינה 10W..............

מחיר 600 שקל:

אין לו NFC..
המצלמות פשוטות מדי..
מה היה קורה אם הם היו 13MP ו8MP..?!

על פניו אחלה מכשיר..
לו רק היה לו NFC זה היה אחלה דיל..
צריך לומר לחברה המייצרת שבדגם הבא ייצרו אותו עם NFC..
ומצלמות טובות יותר..
אנשים מוכנים לשלם על טלפונים כאלה היום הרבה כסף..

SHERME

Active member
אין לו NFC..
המצלמות פשוטות מדי..
מה היה קורה אם הם היו 13MP ו8MP..?!

על פניו אחלה מכשיר..
לו רק היה לו NFC זה היה אחלה דיל..
צריך לומר לחברה המייצרת שבדגם הבא ייצרו אותו עם NFC..
ומצלמות טובות יותר..
אנשים מוכנים לשלם על טלפונים כאלה היום הרבה כסף..
מסכים עם כל משפט

יש סמארטפון עם מסך קטן 4 אינצ' סוללה 3000 מצלמות 13 ו5 כולל NFC
הבעיה שהמעבד יוניסוק T310 חלש מדי למשימות של סמארטפון
הטלפון כרגע בבדיקה אצל כמה יבואנים שמתעסקים עם סוג כזה של טלפונים סמארטפונים קטנים
עברית יש אנדרואיד 11 גם יש NFC עובד בצורה תקינה
הבעייה היחידה זה המעבד
נמתין ונראה

נערך לאחרונה ב:
מסכים עם כל משפט

יש סמארטפון עם מסך קטן 4 אינצ' סוללה 3000 מצלמות 13 ו8 כולל NFC
הבעיה שהמעבד יוניסוק T310 חלש מדי למשימות של סמארטפון
הטלפון כרגע בבדיקה אצל כמה יבואנים שמתעסקים עם סוג כזה של טלפונים סמארטפונים קטנים
עברית יש אנדרואיד 11 גם יש NFC עובד בצורה תקינה
הבעייה היחידה זה המעבד
נמתין ונראה
CUBOT POCKET..
נמכר בישראל ב600 שקל..
המעבד אכן חלש מאוד..
מגיע עם רום גלובלי ועברית מלאה..

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
שיאומי קווין F22 PRO 4G..........
רום גלובלי
64/4
מעבד MTK G85 4G
מסך 3.5 טאצ' HD
מקשים רגילים
מצלמה 8MP
סלפי 2MP
אנדרואיד 12
הקלטת שיחות
IR
BT
מחבר טייפ C
סוללה 2130MAH
טעינה 10W..............

מחיר 600 שקל:

מה קרה? קללת אפל ג'ובס חלפה וחזרו המקשים האמיתיים למכשירים? |חהחה|

SHERME

Active member
מה קרה? קללת אפל ג'ובס חלפה וחזרו המקשים האמיתיים למכשירים? |חהחה|
יש ביקוש גדול לסמארטפונים עם מקשים רגילים
בעיקר אצל המבוגרים והדתיים
לא לכל אחד מתאים להסתובב ברחוב עם סמארטפון רגיל

עכשיו נוצר מצב שלפתע נוצר ביקוש לסמארטפונים קטנים עם NFC
המכשיר הנמכר ביותר הוא קווין F22 PRO ללא NFC
הCUBOT פוקט אמנם נכנס עכשיו חזק לשוק אמנם אין לו מקשים רגילים אבל יש לו מסך קטן 4 אינצ' והכי חשוב יש לו NFC, אבל הבעיה שהמעבד שלו חלש מאוד
לכן המחיר שלו זול באתר היצרן 120$ בעלי אקספרס

כולם מצפים מקווין שתייצר את הטלפון עם המקשים עם NFC, המעבד שלו ממילא חזק מאוד MTK G85

המחיר לא משנה כ"כ
חשוב שיהיה בסביבות 600 שקל

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
מייצרים יותר מידי דגמים של טלפונים סלולרים |בוקס|

כאילו עושים בדיקות על הציבור. זה לא מצב בר קיימה הדבר הזה. כמה זמן זה ימשיך? כמה זבל זה מייצר?

SHERME

Active member
מגירת הסמארטפונים הישנים שלכם היא האוצר החדש של חברות הסלולר
חברות המובייל והתקשורת רוצות לשים את הידיים שלהן על הסמארטפונים המקולקלים והמתים שלכם וזה שווה להן המון כסף

לא משנה איך אתם קוראים את הכתבה, בתור קוראים אתם עושים את זה בסמארטפונים טובים
זה גם אומר שלכם יש בבית מגירה שמלאה בסמארטפונים ישנים שחלקם עובדים חלקם מתים ואתם פשוט לא יודעים מה לעשות איתם
חברות המובייל והתקשורת השונות יודעות בדיוק מה לעשות איתם וזה מכרה זהב עבורן

ארגון הGSMA לצד 12 ספקיות סלולר גלובליות הוציאו הודעה משותפת ובה הודיעו על צעדים חדשים בניסיון להפסק את התופעה של לקצור לייצר לזרוק, ולעבור למצב שבו מנצלים את הסמארטפונים של כולנו שוב ושוב במקום לייצר עוד פסולת אלקטרונית

על פי הערכות הארגון יותר מ5 מיליארד סמארטפונים וטאבלטים יושבים כעת ללא כל שימוש במגירות וארונות ברחבי העולם במקום להישלח למיחזור מתאים
לא מדובר רק בחידוש של מכשירים ושימוש נוסף בהם (כלומר Refurbished) אלא גם בשימוש מחודש בחומרים שלהם
לפי האירגון כל המכשירים הללו מכילים מספר רב של מתכות ורכיבים כמו זהב פלאדיום כסף נחושת רכיבים נדירים מינרלים חשובים
את כל הרכיבים הללו אפשר לחלץ מהמכשירים הלא משומשים ולעשות בהם שימוש נוסף

כמובן שמעבר לטובת כדור הארץ יש גם האינטרס הכלכלי, לא מדובר על הLG G2 או הNokia N95 ששווים כיום כמה עשרות דולרים
כל המתכות מינרלים והחומרים שמסתתרים להם בתוך הסמארטפונים הנטושים שלנו שווים כ8 מיליארד דולר
זה לא נעצר כאן, זוכרים את קובלט? המתכת היקרה הדרושה לייצור סוללות לרכבים החשמליים? מתברר שאם ניקח את כל הקובלט שנמצא בתוך סוללות הסמארטפונים הישנים הללו נוכל לייצר סוללות ל10 מיליון רכבים חשמליים שלא לדבר על תנאי הכורים

על פי הודעת הארגון סכומים שכאלו יכולים לסייע להורדת עלויות הייצור של סמארטפונים ולאפשר ייצור של סמארטפונים זולים עוד יותר למדינות עולם שלישי
האירגון הציב לעצמו מטרה שעד שנת 2030 מספר המכשירים שיאספו על ידי המפעילות והיצרניות השונות לצורך מיחזור יעמוד על 20% לכל הפחות ממכירות הסמארטפונים החדשים
עד אותה שנה הארגון רוצה ש100% מהמכשירים שיימסרו יתוקנו לשימוש מחדש או יועברו למרכזי מיחזור, זהו יעד שאפתני ולא ברור כיצד האירגון מתכנן להגיע אליו

מקור

רוב הזמן נח

Well-known member
מגירת הסמארטפונים הישנים שלכם היא האוצר החדש של חברות הסלולר
חברות המובייל והתקשורת רוצות לשים את הידיים שלהן על הסמארטפונים המקולקלים והמתים שלכם וזה שווה להן המון כסף

לא משנה איך אתם קוראים את הכתבה, בתור קוראים אתם עושים את זה בסמארטפונים טובים
זה גם אומר שלכם יש בבית מגירה שמלאה בסמארטפונים ישנים שחלקם עובדים חלקם מתים ואתם פשוט לא יודעים מה לעשות איתם
חברות המובייל והתקשורת השונות יודעות בדיוק מה לעשות איתם וזה מכרה זהב עבורן

ארגון הGSMA לצד 12 ספקיות סלולר גלובליות הוציאו הודעה משותפת ובה הודיעו על צעדים חדשים בניסיון להפסק את התופעה של לקצור לייצר לזרוק, ולעבור למצב שבו מנצלים את הסמארטפונים של כולנו שוב ושוב במקום לייצר עוד פסולת אלקטרונית

על פי הערכות הארגון יותר מ5 מיליארד סמארטפונים וטאבלטים יושבים כעת ללא כל שימוש במגירות וארונות ברחבי העולם במקום להישלח למיחזור מתאים
לא מדובר רק בחידוש של מכשירים ושימוש נוסף בהם (כלומר Refurbished) אלא גם בשימוש מחודש בחומרים שלהם
לפי האירגון כל המכשירים הללו מכילים מספר רב של מתכות ורכיבים כמו זהב פלאדיום כסף נחושת רכיבים נדירים מינרלים חשובים
את כל הרכיבים הללו אפשר לחלץ מהמכשירים הלא משומשים ולעשות בהם שימוש נוסף

כמובן שמעבר לטובת כדור הארץ יש גם האינטרס הכלכלי, לא מדובר על הLG G2 או הNokia N95 ששווים כיום כמה עשרות דולרים
כל המתכות מינרלים והחומרים שמסתתרים להם בתוך הסמארטפונים הנטושים שלנו שווים כ8 מיליארד דולר
זה לא נעצר כאן, זוכרים את קובלט? המתכת היקרה הדרושה לייצור סוללות לרכבים החשמליים? מתברר שאם ניקח את כל הקובלט שנמצא בתוך סוללות הסמארטפונים הישנים הללו נוכל לייצר סוללות ל10 מיליון רכבים חשמליים שלא לדבר על תנאי הכורים

על פי הודעת הארגון סכומים שכאלו יכולים לסייע להורדת עלויות הייצור של סמארטפונים ולאפשר ייצור של סמארטפונים זולים עוד יותר למדינות עולם שלישי
האירגון הציב לעצמו מטרה שעד שנת 2030 מספר המכשירים שיאספו על ידי המפעילות והיצרניות השונות לצורך מיחזור יעמוד על 20% לכל הפחות ממכירות הסמארטפונים החדשים
עד אותה שנה הארגון רוצה ש100% מהמכשירים שיימסרו יתוקנו לשימוש מחדש או יועברו למרכזי מיחזור, זהו יעד שאפתני ולא ברור כיצד האירגון מתכנן להגיע אליו

מקור
זה מזכיר לי שאומרים למחזר. אבל אצלי בחוץ אין שום פחי מחזור אז הכול הולך לפח אחד.

סמסונג A24
128/8
עם NFC
800 שקל
כשר פליי ב200 שקל לשנה
יחד 1000 שקל
מכשיר סבבה מסונן כדבעי עם NFC וזה הכי חשוב

סמסונג A24
128/8
עם NFC
800 שקל
כשר פליי ב200 שקל לשנה
יחד 1000 שקל
מכשיר סבבה מסונן כדבעי עם NFC וזה הכי חשוב
יש פרטים קטנים שאנשים צריכים לדעת בכל מה שקשור לחסימת טלפונים..
לא לרכוש טלפונים של שיאומי וואן פלוס OPPO VIVO רילמי HONOR וASUS מהסיבה הפשוטה שאי אפשר לחסום אותם, ולא שווה לעסקים להשקיע ולבנות להם רומים מיוחדים למען החסימה..
הטלפונים היחידים שאפשר לרכוש הם דגמי סמסונג, QIN ,CUBOT, וJELLY..
אפשר להשיג להם בקלות רומים מיוחדים שבהם אפשר לשלוט בשימוש בטלפנים מבחינת חסימות כשרותיות..

נערך לאחרונה ב:
הלהיט החדש של הטלפונים הקטנים הכשרים בישראל..

יוניהרץ..
JELLY STAR..
רום גלובלי..
עברית מלאה..
זיכרון 256/8 + סלוט להרחבה..
מעבד MTK G99 4G..
מסך 3 אינצ'..
מצלמה 48MP..
סלפי 8MP..
אנדרואיד 13..
NFC..
שקע 3.5 מ"מ לאוזניות..
רדיו FM..
משקל 115 גרם..
סוללה 2000..
טעינה 7.5W..

מחיר 220$..

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
הלהיט החדש של הטלפונים הקטנים הכשרים בישראל..

יוניהרץ..
JELLY STAR..
רום גלובלי..
עברית מלאה..
זיכרון 256/8 + סלוט להרחבה..
מעבד MTK G99 4G..
מסך 3 אינצ'..
מצלמה 48MP..
סלפי 8MP..
אנדרואיד 13..
NFC..
שקע 3.5 מ"מ לאוזניות..
רדיו FM..
משקל 115 גרם..
סוללה 2000..
טעינה 7.5W..

מחיר 220$..
אפשר לאלף אותו לאכול שרצים?

לוייםLEVIM

Well-known member

עוד שני סמארטפונים זהים קטנים נכנסו לשוק המסוננים בישראל

CUBOT POCKET 3
64/4 ללא הרחבה
משקל 130 גרם
מחיר בישראל 650 שקל
מחיר בעליאקספרס: 126$......

CUBOT KINGKONG MINI 3
128/6 ללא הרחבה
משקל 150 גרם
עמיד נגד מים ואבק
מחיר בעליאקספרס: 130$......

מעבד MTK G85 4G
מסך 4.5
מצלמה 20MP
סלפי 5MP
רום גלובלי עם עברית
אנדרואיד 12 סטוק
NFC
רדיו FM
דואל סים
סוללה 3000
טעינה 10W

נערך לאחרונה ב:

SHERME

Active member
QIN F21 PRO 4G..............
64/4 ללא הרחבה
מעבד MTK A22 4G
מסך 2.8 טאצ'
מקשים רגילים
מצלמה 5MP
סלפי 2MP
אנדרואיד 11
רום גלובלי עם עברית
הקלטת שיחות
IR
סים בודד
סוללה 2120MAH
טעינה 8.5W

מחיר בארץ 550 שקל

מחיר בעליאקספרס 125$

נערך לאחרונה ב:

shanirbd1

New member
‎למי שיש f22 pro עם הודעות חייבת עזרה דחוף!
שלום וברכה, אני מעוניינת בפרו 22 אני רק חייבת לבדוק אם יש בו בעיה בשליחת הודעות לקבוצה.

בדקתי דרך חברה את f21 pro ויש בו הגבלת תווים כאמור אין אפשרות לכתוב יותר מ3 הודעות רצופות אחרי כן זה עובר לmms, ידוע לי שגם בf22 pro יש את ההגבלה הזו.

וחשוב לי שיהיה אפשר לשלוח כמעט 10 הודעות רצופות- בכל סמארטפון לרוב אחרי 10 הודעות רצופות זה עובר לmms.

אבל שניסיתי להוריד אפליקציית הודעות אחרת לf21 לדוגמא 'גוגל הודעות' אין שם מגבלת תווים ויש אפשרות לשלוח לקבוצת sms על ידי שינוי בהגדרות מתקדם שם להחליף לsms במקום mms.

שלחתי ככה בf21 pro וזה נתן הודעת שגיאה .

שולחת את השגיאה בתמונה תראו.

אודה אם מישהו יעשה בדיקה יוריד הודעות של גוגל נגיד וישלח הודעה בסך 10 הודעות רצופות ל8 אנשים לדוגמא (זה קפץ לי ששלחתי הודעה ארוכה ל8 אנשים ויותר).

חייבת לדעת אם מופיע גם במכשיר הזה את ההודעת שגיאה שלא אקנה לחינם.

קבצים מצורפים

• 20240215_170225.jpg
    20240215_170225.jpg
    1.6 MB · צפיות: 0

SHERME

Active member
שלום וברכה, אני מעוניינת בפרו 22 אני רק חייבת לבדוק אם יש בו בעיה בשליחת הודעות לקבוצה.

בדקתי דרך חברה את f21 pro ויש בו הגבלת תווים כאמור אין אפשרות לכתוב יותר מ3 הודעות רצופות אחרי כן זה עובר לmms, ידוע לי שגם בf22 pro יש את ההגבלה הזו.

וחשוב לי שיהיה אפשר לשלוח כמעט 10 הודעות רצופות- בכל סמארטפון לרוב אחרי 10 הודעות רצופות זה עובר לmms.

אבל שניסיתי להוריד אפליקציית הודעות אחרת לf21 לדוגמא 'גוגל הודעות' אין שם מגבלת תווים ויש אפשרות לשלוח לקבוצת sms על ידי שינוי בהגדרות מתקדם שם להחליף לsms במקום mms.

אודה אם מישהו יעשה בדיקה יוריד הודעות של גוגל נגיד וישלח הודעה בסך 10 הודעות רצופות ל8 אנשים לדוגמא (זה קפץ לי ששלחתי הודעה ארוכה ל8 אנשים ויותר).

בQIN F22 PRO
אפשרי לשלוח SMS כמה שרוצים בבת אחת רק באפליקציה של גוגל "הודעות"
האפליקציה בטלפון עצמו לא ממש מומלצת לשימוש לנושאים הללו

לפי הצורך שלך עדיף לרכוש מכשיר טיפה מתקדם יותר דהיינו סמארטפון אמיתי וקטן עם מסך קטן וטאצ'
אנדרואיד 12 רגיל עם פורמט SMS חדיש ששמו RCS ודרכו אפשר לשלוח הודעה אחת עם כמה אותיות שרוצים אפשר לשלוח גם תמונות קבצי וידיאו וגם הודעות קוליות, לכמה נמענים שרוצים ללא שום הגבלה
להתקין את האפליקציה של כשר פליי וזהו

מתקינים אפליקצית הודעות של גוגל..
בהגדרות האפליקציה מעבירים למצב RCS שזה עובד על מצב SMS בלבד בהגדרות, ומנטרלים את הMMS בהגדרות..
מעכשיו כל הודעת RCS נספרת ונחשבת כמו הודעה של וואטסאפ..
דהיינו החישוב הוא לפי Kילובייטים וMגהבייטים..
כאמור אפשר לשלוח הודעות רגילות אותיות וספרות עם אימוג'ים וסטיקרים..
הודעות קוליות מוקלטות וקבצי וידיאו ועוד..
יש סימון כמו בוואטסאפ שרואים האם ההודעה נקראה..

למעלה