ROLAND E80 למכירה

מחיר.. מס' טל'.. משהו.. אנשים מתעצלים לשלוח

מסרים ולהמתין לתשובות תן כאן מחיר ומס' פלא'.

synthesizer

New member
המחיר בשמים לכן הוא לא מפרסם הטל שלו הוא 050

050-6924071 המודעה מתפרסמת בכל אתר אפשרי במשך כמה חודשים..אבל הוא עדיין חי בסרט שיקבל 16,000 על אורגן יד שניה ועוד בישראל... מחיר מומלץ לטעמי לא יותר מ11,000 מכיוון שיש לו פחות 500 צלילים מהG70 וכמובן מקלדת לא נוחה ביחס לG70 שיש קלידים חצי שקולים.. בכל מקרה שיהיה בהצלחה הן במכירה והן בקניה..

תגיד לי בבקשה...

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1433&msgid=111839549 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1433&msgid=111929425 למה ככה? למה בצורה כזאת??? תסלח אותי...ממך לא הייתי קונה ת'ג'י70 ב3000 ש"ח. מדוע לפרסם את מספר הטלפון שלו? למה לעקוב אחריו?מה זה ענינך שהוא "חי בסרט"? נראה לך שהמאבק שלך במוכרי האורגנים בצורה משונה ואובססיבית יתרום במשו לקניית הכלי שלך? זה יפה לכתוב לבחור שנהנה מהS900 שלו לכתוב לו- "יוב יוב אולי תקנה פח גדול לימהה שלך..." גם ההודעה שלך לר' יונה, הייתה מכוונת למישו אחר "מצטער זה היה למישהו אחר". אני ממש מצטער צדיק...לא הקמנו את הפורום בשביל זה.

synthesizer

New member
אם היית קורא את התגובה לפני היית יודע למה כתב

כתבתי מחיר וטלפון וזה משום שאשרי האיש ביקש זאת אז עניתי לו.. בסך הכל רציתי לעזור למוכר ולקונה ולא איכפת לי שימכור בכמה שבה לו אבל בשביל שיוכל באמת למכור אז רשמתי את המחיר ההוגן לפי דעתי כמובן..

אתה קטעיסט!

ביקשתי מהבחור נשמה לא ממך הבט לעיל בכותרת שבה פרסמת את הפרטים (עזוב שהיו אמורים לבוא ממנו) נראית לך כותרת נורמאלית? י'לה כל ישראל אחים. שפה נאותה זה הכל.

אשכרה כאילו מישהו מינה את כבודו לשר ושופט

מחילה מכבודו אבל ההתמרמרות הפנימית כל כך צפה על פני הפורום בתגובותיך מס' הפלא' שלי נמצא גם באמתחתך? מה עם זה של ר' איש? גם מס' הפלא' שלו נח לו בין זרועותיך? תן לאנשים לעשות את שיקולי המקח וממכר שלהם \ מה גם שלא מבין אני את עזות המצח לפרסם מס' של אחר ולהכנס לנעליו בעניין קניה מכירה וואלה לא מבין את זה עושה רושם כאילו משהו אישי טעון על גביך מכל הנוכחים כאן או שאני טועה קיצר אל תכניס אותנו לבוץ הזה של רכילות לשון הרע ושאר ירקות תתאפק. מבינים שאולי קשה לך אבל שמור על איפוק.

תודה! אבל אם בקשתי לעזרה גרמה עגמת נפש

אינני צריך עזרה כזו עם כל הכבוד ואם בבקשתי עסקינן ביקשתי מס' פלא' ומחיר. תו לא כבודו ניפח ליטש והערים על קצפת המחיר והפלא' את דובדבניו תודה בכ"א ובאמת שלא אכנס לנעליך בעניין המתקפות.

למעלה