shr

אשמבי

New member
shr

שלום אני מעוניינת להסיר שיער ב SHR המחיר די יקר לדעתי אבל לא זו הבעיה הבעיה היא שאיני יודעת מהן תופעות הלוואי של הטיפולים בשיטה הזו ? האים מי שעושה את הטיפול חייב להיות רופא או כל קוסמטיקאית יכולה ? אשמח גם לשמוע מכאלו שניסו מה דעתכם והאים התוצאות טובות ואים אפשר גם המלצה על מקום טוב באזור פ"ת תודה

meyl1

New member
הסרת שיער ב SHR

כל קוסמטיקאית שרכשה את המכשיר והוכשרה לעבוד איתו יכולה לעשות את הטיפול. מדובר בורסיה של הסרת שיער בקרן אור,התוצאות זהות,המחירים הרבה יותר יקרים(המחיר היקר הוא בעיקר פונקציה של עלותו היקרה מאד של המכשיר). יש לי מטופלת שמסירה ב SHR ברגליים ואצלי בידיים(אני עובדת עם קרן אור IPL), אנו משוות את התוצאות כל מיפגש ,התוצאה זהה,על הרגליים היא משלמת 50% יותר לעומת IPL. אם עובדים נכון ובזהירות ואחריות אין תופעות לוואי.

shr

לפי החוק בישראל גם קוסמטיקאית או טכנאית שעברה הכשרה חכולה לעבוד במכשיר התוצאות סהכ טובות מומלץ לגשת לכללית אסתטיקה באם המושבות פת

הסרת שיער ב- SHR

בדקתי כל מיני אופציות לפני שבחרתי איפה לעשות, כמובן שגם מחירים והמלצות או חוות דעת של כאלה שעברו את אותו טיפול לפניי. אבל מכל האופציות שבדקתי, גם מבחינת מחיר וגם מבחינת התחושה שקיבלתי לגבי מקצועיות, עדיף לעשות דרך קופ"ח. ראיתי שהרופא שמנהל את הפורום כתב שהוא ממליץ לעשות דרך כללית אסתטיקה באם המושבות. אני עשיתי דרך כללית אסתטיקה אבל בת"א, ככה שאני לא יודעת להגיד לך לגבי הסניף באזור שלך, אבל אני מאוד ממליצה.

יפית114

New member
SHR - חשוב מאד למי שעוד לא יודע - לא עובד!

יש מכשיר בשם ARIA SHR שיש עליו המון תלונות. יש מל קוסמטיקאיות שנתקעו עם המכשיר הזה. ומסתבר שהוא לא מ סוגל להסיר שיער בגלל העוצמה המאד נמוכה שלו. יש בלגן רציני! יש אפילו קוסמטיקאית אחת שפרסמה בלוג אישי בנושא בשם www.aria-shr-ipl-doesnt-work.com וזה דבר שאין לו תקדים במדינה. יש להיכנס לעותק השמור! אחרי שאנשים סיימו סדרות של טיפולים כל השיער חזר להםן. צריך מאד להיזהר מהמכשיר הזה ספציפית. כי עם הלייזר אין בעיה. אבל עם ה-ARIA פשוט אסור לטפל. וזה דרך אגב טיפול שכן כואב. מי שאומר ש-SHR לא כואב לא מבין מה הוא אומר. עדיף ללכת לכיוון של מכשיר IPL מלא ולא לכיוון של ה-ARIA. דרך אגב, המכשיר הזה נמכר רק בארץ ולא מעיזים למכור אותו בחו".ל..... חומר למחשבה..... אני יודעת שיש להם הרבה בלגן בשוק.

למעלה