Solange - Losing You

RihannaNavy

New member
נראלי הצלחתי לגבש רשימה מהאהוב עלי להכי פחות

וניסיון לרשימה מהכי טוב להכי פחות טוב:
1.Money, Power, Glory.
2. Brooklyn Baby
3. FMWUTTT
4. West Coast
5. Cruel World
6. Ultraviolence
7. Guns&Roses
8. Pretty When You Cry
9. Shades Of Cool
10. Sad Girl
11. Old Money
12. ?Is This Happiness
13. The Other Woman
14. Black Beauty
15. Florida Kilos
ואת FLIPSIDE שמעתי פעם אחת למרות שאני זוכר שאהבתי.
ההפרש בין 1-12 מאוד קטן, פשוט יש שירים שאני מעדיף ואוהב יותר, ומ13 ההפרש גדול יותר, ואת פלורידה קילוס אני מחבב, ואת TOW ו-BB אני די אוהב למרות שהרבה פחות מהשאר, אבל שלושתם לא מיותרים. (אולי פלורידה קילוס כן כי הוא לא קשור לאלבום אבל הוא בא בטוב אחרי אלבום דכאוני ואפל כזה)

Halcyon Days

New member
שמעתי מקודם את Sing של אד שירן

אני מאוד אוהב את האנרגיות של השיר הזה. תמיד בא בטוב.

עכשיו אחזור ללאנה, עברו כמעט 5 שעות שלמות מאז שהקשבתי לאלבום. תוהה איך הצלחתי להחזיק כ"כ הרבה מעמד!

עולם אכזר
, צללים של מגניבות
, ברוקלין מותק
, יפה כשאתה בוכה
, כסף כוח תהילה
, כסף ישן
, יופי שחור

היא וקולדפליי מתחרים על אלבום השנה שלי!

Halcyon Days

New member
כ"כ צמא לאלבום הזה כבר!

קולדפליי, לאנה ובנקס [נכון לעכשיו] הם האלבומים האהובים עלי השנה.
שלשייה אדירה.

Drunk in Love

New member
חח אשכרה ניתן להרכיב אלבום של עשר רצועות

מכל מה ששמענו לבינתיים מהקרוב-רחוק של בנקס. גם אני מחכה לו אבל אני מאוד חושש שמה ששמענו לבינתיים זה כל הטוב, המעניין והמרגש באלבום הזה.

Drunk in Love

New member
Jennifer Lopez - A.K.A.

רשמים לבינתיים מהאלבום:

- בונוסים נחמדים. אהבתי במיוחד את TENS, הוא כיפי! גם השיר עם Nas אחלה. שני האחרים פחות מעניינים (כן, גם Same Girl) אבל לא כאלה זבליים.
- הפקות טובות מאוד יחסית לאלבום של ג'ניפר לופז - כמו שכבר כתבתי אתמול, כנראה שהסוד טמון במפיקים ובמוזיקאים איתם היא בחרה לעבוד הפעם.
- אני פחות אהבתי את כל השירים האורבניים המקושקשים A.K.A. ו- Acting like That.
- Let It Be Me הוא הכי שירי מימון והוא באמת קצת מבוזבז על הקול שלה. לגבי הביצועים באלבום הזה אני בעיקרון די מסכים עם הרוב, קצת לוחצת ומאנפפת.
- So Good הוא ה-יציאה של האלבום מבחינתי. הפקה מעולה. פזמון קצת עצלני (ראו את הנקודה הבאה) אבל הכי משוחרר ולא מתיימר.
- הליריקות חוזרות על עצמן יותר מדי פעמים! לחלוטין אלבום עצל מבחינת ליריקה. לא מצפה ממנה להמציא משהו אבל לפחות עוד טיפה פוש בתחום הזה באלבום.
- שני הסינגלים - I Luh Ya Papi ו- First Love, בחירות מעולות! אחלה שירי פופ בעיני. הראשון אורבני יותר ומאוד מייצג את האלבום מבחינת הוויב שלו (והכי טוב לסוגו) והשני שיר פופ מקס-מרטיני ''לפי הספר'' אבל מוצלח.
- הבלדות: הכי מוצלחת בעיני היא דווקא Emotions. הבלדה Never Satisfied מזכירה לי את הבלדות המתיימרות והמאוד לא מרגשות של Love? המצועצע אבל הוא דווקא לא כזה רע. Let It Be Me מאוד יפה.
- עדיין לא החלטתי לגבי Worry No More. לי הוא מאוד מזכיר את ג'ני פרום דה בלוק, כלומר ג'ני בתחילת הקריירה שלה, יש לו וויב אולד-סקולי של תחילת האלפיימז. הוא חביב כזה.
- Booty כיפי, טראשי ומעולה לפרקים. המכלול די זבלי והתוספת של פיטבול בכלל מוסיפה לכל מפגן הטראש הזה. בסך הכל אני בעד.

אני חושב שכיסיתי את הכל. זה לא אלבום גרוע אבל הוא גם מוכיח את מה שכולנו ידענו, ג'ניפר לופז הייתה ותישאר זמרת עם להיטים נוסטלגיים מעולים ויכולות הופעה מטריפות אבל לא הרבה מעבר.

6.8.

Drunk in Love

New member
Lana Del Rey - West Coast

TOP 10 ULTRAVIOLENCE לבינתיים

1 - Pretty When You Cry
2 - Cruel World
3 - West Coast
4 - Brooklyn Baby
5 - Shades of Cool
6 - Sad Girl
7 - Ultraviolence
8 - Black Beauty
9 - Money Power Glory
10 - Florida Kilos

Drunk in Love

New member
אני אוהב את Fucked My Way Up to the Top.

הוא יחד עם מקומות 8-9-10. Guns and Roses סביר יחסית אבל חלש ביחס לאלבום, Old Money בלדה יפה אבל עדיין לא התחברתי ו- The Other Woman מיותר. לבונוסים אולי אאזין אחרי שאתחבר לאלבום.

למעלה