Streetboard, מישהו מכיר?

A8V8I

New member
Streetboard, מישהו מכיר?

שלום לכולם, אני בעקרון לא שייך כל כך לפורום הזה, הנסיון שלי בסקט קצר והיה לפני כמה שנים, בשנים האחרונות עשיתי סנובורד, וכמה שזה ספורט מדהים, קשה לי להתמודד עם החודשים של הציפייה לשבוע היחיד הזה בכל שנה.. לכן החלטתי לחפש אלטרנטיבות יותר פרקטיות לתקופה הזאת שבין חורף לחורף.. אז דבר ראשון החלטתי לחזור לסקייטבורד..קצת יותר ברצינות ובמקביל חיפשתי מה עוד יכול לעניין אותי. בחיפושים גיליתי כל מיני סוגי בורדים ממש מגניבים, כמו ה-freebord, flowboard, t-board שכולם מנסים לדמות גלישה בסנובורד, אבל הם לא ממש פרקטיים לפריסטייל ולכל דבר שהוא לא downhill. סוג נוסף של בורד שממש עניין אותי היה ה-streetboard. זה חידוש (כבר לא כזה חדש) של מה שהיה פעם ה-snakeboard כמו סקייטבורד שמחולק לשלושה חלקים, החלק הקדמי והאחורי מחוברים בצירים לחלק המרכזי, מה שמאפשר לבצע תנועה כמו של נחש וככה להתקדם בלי להוריד את הרגליים מהבורד. מה שמגניב הוא שבגלל שאין צורך להוריד את הרגליים כדי להתקדם, אפשר (ורצוי) להתחבר לבורד עם ביינדינגס, מה שפותח אותך לעולם של פריסטייל שמזכיר סנובורד.. קפיצות, סיבובים, עצירות הופכים ליותר קלים, וגם ריילים וכדומה.. הרעיון הוא לא לוותר על האתגר שבסקייטבורד, זה פשוט משהו אחר..אני חושב שזה מאפשר להנות, ולהתאמן על איזון על רייל למשל ביותר קלות, וזה נראה מצויין למי שרוצה להתאמן על פריסטייל בסנובורד.. בגלל שלא מצאתי אפילו התייחסות אחת בעברית באינטרנט לדבר הזה, חשבתי שזה יוכל לעניין פה אנשים, ואם יש מישהו שכן מכיר, אני אשמח לשמוע על זה עוד. אם מישהו יודע איך אפשר להשיג את הדבר הזה חוץ מהלזמין מאנגליה בהמון כסף גם אשמח לדעת (יש רק שתי חברות שמייצרות כאלה ושתיהן באנגליה)

b0redavid

New member
אני לא אוהב שום דבר שקשור לי לרגליים...

אפילו השרוכים בנעליים שלי חופשיים
קיצר אחי, עוד חיקוי לסקייטבורד - לא חסרים כאלו! אם הייתי יודע איפה מוכרים את זה בארץ ואם בכלל, הייתי עוזר לך בשיא הכיף! מקסימום תזמין מ eBay.com אם תזמין חלק-חלק אז בגדול מבחינת משלוח ומיסים תצא יותר בזול. בינתיים הייתי ממליץ לך על לונגבורד או איזה קרוזר מפנק (כל דבר עם גלגלים רכים)

למעלה