Super Survivor הרשמה

oror15

New member
Super Survivor הרשמה

תירשמו!!!!!!!!!!! עזבו רגע את זה שאתם כועסים עליה וכל השטויות האלה מה זה משנה לזה שתירשמו?? היא לא משתתפת היא רק מנהלת את המשחק אז אני לא מבין מה זה מפריע לכם חבל שבגלל הריב המטופש הזה לא יהיה משחק כי נכון לעכשיו אין מספיק משתתפים וכל מי שכן רוצה לשחק לא יכול.. http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=25122

KurtAngleWho

New member
בבקשה להיכנס.....

אני מבקש מכולכם,אני יודע שרובכם פה שונאים את המנהלת,אבל...על תתנו לשנאה הזאת להרוס את ההנאה לאנשים שכן רוצים לשחק,כמוני. בתור אחד שזה המשחק הראשון שלו,אני די מאוכזב.איך אתם הייתם מרגישים עם המשחק הראשון שלכם (בתוך שחקנים) היה נהרס עוד לפני שהתחלתם אותו?,מצידי תנסו לשכנע אנשים להדיח אותכם ישר על ההתחלה!,אבל כן תירשמו,כן תיהיו פעילים. התפקיד של נטע פה הוא ליהיות מנהלת,וכמנהלת של משחק היא צריכה ליהיות רצינית,ולכן אין לה שום סיבה להציק לכם בזמן המשחק. אז אני מבקש שתיקחו את העיניין ברצינות(בלי "כן בטח"....נהנהנהנהנה....")ותירשמו,גם לאילו שהיו במשחק הקודם שלה,לא נהניתם?,אז מה הבעיה לנסות שוב.

KurtAngleWho

New member
א.אמרתי בלי בולשיט!

ב.אני לא ניק של נטע(תבדקו IP) ג.היא לא שיכנעה אותי זה מרצוני בלבד.... תירשם,נטע היא מנהלת עם היא תציק לך יהיה אסון והיא לא רוצה שזה יקרה.

KurtAngleWho

New member
שחכתי להוסיף כמה דברים בהודעה הראשונה....

אז הוספתי אחר כך..... ולא,אני לא יהרוג אותך,אתה צריך להירשם קודם!

KurtAngleWho

New member
עכשיו ברצינות....

אני מתחנן שתירשמו!!!,אם לא בשבילה אז בשביל האנשים שכן רוצים שהמשחק יצליח!,אני מבקש שתקדישו מחשבה לזה.

NamelessGirl

New member
עכשיו ברצינות

די לחפור. הבנו שאתם רוצים לשחק. מי שרוצה ירשם. ואם לא מספיק אנשים נרשמים כנראה שלא מספיק אנשים רוצים. חשבתם על זה אולי שיש אנשים שלא רוצים לשחק גם בלי קשר לזה שנטע המנהלת של המשחק? פשוט לא רוצים. אז בסדר, שמענו, עכשיו מספיק

oror15

New member
עכשיו ברצינות

את חייבת להגיב לכל דבר שקשור לנטע? את לא רוצה לשחק, אל תגיבי ולא נראה לי שהודעה אחת זה כזאת חפירה.. אל תגיבי

NamelessGirl

New member
אויש נו באמת

פשוט תשתוק. נטע מעניינת לי תתחת. והגבתי כי זאת לא הודעה אחת, ואני אגיב על מה שבא לי ואני לא זקוקה לאישור שלך פעם אחרונה שבדקתי אז תפסיק לנסות לחפש ריבים.

Lord VoIdemort

New member
עכשיו ברצינות

לא רוצה שאנשים יגיבו? שים את זה בפורום עם ניטור או קומונה סגורה, לא בפורום שכולם יכולים להגיב. נטע העלתה את זה פעם אחת, באמת, אבל באמת שצריך לפתוח על זה 100 שרשורים?

אני חושבת שהנקודה הובהרה

אין צורך לכתוב שוב ושוב את אותו דבר ולנסות לשכנע אנשים בכוח להשתתף. מי שירצה- יששתף. מי שלא - לא.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifברור שיש אנשים

שפשוט לא רוצים לשחק. אבל יש כאלה שהיו משחקים אם המנהלת לא הייתה נטע. אז אנחנו מנסים לגרום לאנשים האלה להבין שזה שנטע מנהלת בכלל לא משנה.

NamelessGirl

New member
אתה בטוח שיש פה כאלה?

אני לא כל כך בטוחה... וגם אם כן- אם אני הייתי כזאת (ואני לא) לא כזה היה משכנע אותי למען האמת..מי שלא רוצה לשחק בגללה לא ישחק לא משנה כמה תגיד שהיא תתנהג בסדר. ואין טעם ממש להגיד את זה 5 פעמים, זה מובהר גם אחרי פעמיים..

Lord VoIdemort

New member
זה לא זה

זה שאנחנו פשוט לא רוצים לשחק במשחק שגורם לריבים, זה הכל, שום דבר נגד נטע בעיניין הזה, תפנימו. לא כל דבר באמת קשור לנטע.

למעלה