survivor 2705

willo

New member
survivor 2705

אז אחרי חמישה פרקים אני בהחלט יכול לומר שהעונה הזו עונה על כל הציפיות ואף יותר.

אני לא יודע אם זה בגלל שלא היו לי ציפיות (שוב פעם רופרט - מזל שהוא הראשון שעף), או בגלל שהעונות האחרונות היו בירידה, אבל בעונה הזו אני מוצא את עצמי שוב, כמו בהתחלה, מתלהב.

אני רק מקווה שלא תהיה הנפילה של אחרי האיחוד.

בינתיים הטוויסט של קרובי המשפחה עובד, פתאום בהדחות לא חושבים רק מי איתך בברית, אלא גם מי יכול להחליש את השבט השני, מי מסכן אותך אחרי האיחוד בגלל הקרובים (ההדחה של ג'ון לדוגמא) ומי יכול להדיח מאי הגלות את הסיכון שלך ומנגד אנשים חושבים מה יסכן את בן הזוג שלהם.

אפשר לראות שאלו שהדיחו להם קרוב (ג'רביס, כיילב, טייסון) משחקים יותר משוחרר.

עדיין הכל פתוח ואני נהנה מזה.

אורישקי

New member

פרק טוב, רק חבל שלורה מילף שילמה את המחיר. היא ביצ'ית שהיה טוב לראות. לורה בי סתם מעצבנת.

חבל גם שקנדיס הודחה ולא ג'ון.

לדעתי ההחלטה הזאת הייתה לא חכמה למוניקה מסיבות מובנות - אם כי יכול להיות שלא הייתה לה ברירה.
אני לא סגור לגבי אראס - מצד אחד החשיבה שלו לגבי בראד נכונה - מצד שלי הוא גם יכול לנצח את לורה מילף באתגר וגם אם לורה מילף תחזור היא ממש לא תהיה איתו - עכשיו היא דווקא מאד סמכה עליו.

בסופו של דבר מי שהכי הרוויח מהמהלך הזה היה טייסון.

wissenly

New member

עונה מצוינת!!! ממש כיף לצפות בה!

כמה דברים:
אנשים שמקבלים עריכה חיובית בטירוף- מוניקה וויטאס.
בכל עונה יש את החזק שמגיע לאיחוד ומאבד את כל החברים (טרויזן, מלקולם ב- 26)- הפעם זה יהיה אראס. נראה שהוא ממש מריץ את העניינים, אבל ממש גם מודעים לזה. אני לא חושב שיילך לו באיחוד.
ממש מוזר לי ואני לא מבין מה יהיה הטוויסט בפרק הבא. הם 12- מילא אם הם היו 11 אז הייתי אומר שיש איחוד + החזרה מרדמפשן, אבל מה יעשו ב- 12? האם יעשו איחוד וימשיכו עם רדמפשן כאילו לא קרה כלום?!
RC הייתה אמורה להיות בעונה הזאת??
מישהו יודע למה זה התפספס?

אורישקי

New member

RC ואבא שלה היו אמורים להיות במקום קנדיס וג'ון - אבל אז גלה שיש לאבא שלה לחץ דם גבוה והם הוצעו מהקאסט ברגע האחרון - וקנדיס וג'ון באו על תקן מחליפים.

RedDevil17

New member

זה הכי הרבה כיף שהיה בהישרדות, נראה לי מאז עונה 20.
אז כנראה שויטאס מנצח (קלישאת עריכה מוחלטת עם הסצנת יוגה). מתאים לי האמת.

למעלה