The Blue Lagoon - Region 2

TheShis

New member
The Blue Lagoon - Region 2

הייתי ילד בן שבע וחצי כשאמא שלי לקחה אותי ואת אחותי לראות את "הלגונה הכחולה" בקולנוע. למרות גילי הצעיר, הסרט נחקק בזכרוני לשנים ארוכות, ותמיד הייתה לי תחושה נוסטלגית נפלאה כלפיו. הפעם האחרונה שראיתי את הסרט הייתה בטלויזייה, לפני כ-15 שנה, ולכן ברגע ששמעתי שהסרט יצא על DVD, מיהרתי להזמינו. העברת הוידאו טובה למדי, בהתחשב בעובדה שמדובר בסרט בן 22 שנה. לא מצאתי סימני דחיסה כלשהם והצבעים חדים ומאוזנים היטב. עבודת השחזור ניכרת היטב בסרט - הוא נוקה משריטות, ליכלוכים ושאר מרעין בישין (רק לשם השוואה - הסתכלו על הסרטון של מאחורי הקלעים). הצילום של נסטור אלמנדרוס מרהיב וחופי פיג´י מתעוררים לחיים בשוטים מעוררי השתאות. השילוב של ברוק שילדס (בת ה-14, הייתם מאמינים?) וכריסטופר אטקינס (בן ה-18) מצטלם נפלא על המסך, והכימיה בין השניים ניכרת בכל סצינה וסצינה. הפסקול (DD 3.1) בסדר גמור. הסראונד מורכב מערוץ מונו כפול, אולם הסאונד והדיאלוג ברמקולים הקדמיים טוב למדי. התפריטים סטאטיים וללא סאונד. התוספות כוללות 2 פסי קול עם הערות הבימאי וכל אחד מהשחקנים בנפרד (חבל שכל השלושה לא התאחדו לצורך העניין), סרטון קצר (ובאיכות נוראית) של מאחורי הקלעים, ואלבום תמונות של ברוק שילדס. שורה תחתונה - יש בסרט הכל: הרפתקאות, סצינות נפלאות ורומנטיקה בלי סוף. הסרט אירוטי למדי (אולם לא פורנוגרפי בכלל), והשילוב של שילדס ואטקינס פשוט עובד. אם הסרט לא יעורר בכם את הרצון להישטף לחופי אי בודד (עם או בלי ברוק שילדס, לבחירתכם), אף סרט לא יוכל לעשות זאת אף פעם. יש לסרט איכות נוסטלגית שקשה לתאר במילים ואני ממליץ עליו בחום. תוכן: 8. וידאו: 8. סאונד: 8. תוספות: 7. סה"כ: 8.

Soak

New member
אתם עושים לי חשק...

ועוד סרטים שבכלל לא ראיתי... יש לי הרבה מה להשלים. אגב, זו פעם ראשונה שאני שומע על 3.1 ובהתחלה חשבתי שכתבת את זה בטעות... מוזר מאוד - מונו סראונד.

TheShis

New member
סליחה, זו טעות שלי, מדובר ב-4.0.

שני ערוצים קדמיים, סנטר וסראונד מונו. כמובן, שאין שימוש בסאב.

רומן ט

New member
אתה בטוח שזה לא

דולבי 2.0 סראונד? ואז מפענח הפרו-לוג´יק משמיע את הסאונד כמו שתיארת. לפחות זה מה שכתוב על העטיפה... כמובן, פורמט 4.0 קיים. אבל אז זה discreet. אתה יכול אולי לבדוק אצלך - למרבית מכשירי ה-DVD יש כפתור DISPLAY (או משהו בסגנון) שמציג את הפרטים על המסך. -רומן

TheShis

New member
אז ככה:

על האריזה כתוב שמדובר ב-discrete surround. הפענוח של ה-DVD הוא בתור L, R, C ו-S ב-448kbps.

למעלה