The Magnificent Archibalds 2X11

RayoDeLuz

New member
The Magnificent Archibalds 2X11 ../images/Emo58.gif

גנבתי לנועה את התפקיד..
חד פעמי חעחעחע. (סורי נועה ^___^) הפרק מושדר ב-20:00 בערב בשעון ארה"ב [19 במרכז] שהיא 4 לפנות בוקר בשעון ישראל. ההערות תגובות מכתבים הכל שרשרו לכאן.. הפרומו: http://www.youtube.com/watch?v=JPYazy9P64Y

JAP Noa

New member
מה זה הפרק הזה?../images/Emo99.gif../images/Emo58.gif

כאילו בואו נשים שניייייה בצד את הבעיייה היחידה שהייתה בפרק הזה, דן וסרינה, ונגיע לעיקר. אומייייייייייייגאד איזה פרק יפה
לילי סוףסוף חזרה לעצמה, ביצ'ית אז אולוויז
רופוס חזר להיות פולני במיוחד
בליייר הייתה פשוט אדירה, ואאארון היה פשוט גייייי. הפרק המושלם. אההההה והרולד בא, וגם סיירוס היה שם
כאילו, נפלא. והקפטן עשה את המעשה הנכון בפעם הראשונה בחייו. מדהים. ווונסה לא הייתה מעצבנת, וצ'אק היה חמוד בצורה מוזרה. בקיצר, היה יכול להיות הפרק המושלם אםםםםםם, ההשפלה של אאאארון הייתה נמשכת קצת יותר (הקטע בדלי היה כזזזזה מצחיק
), או שדן היה אומר משו כשהוא שאל אותו אם יש לו בעייייה שהוא יוצא עם האקסית שלו (כככככככככככככן, יש לו בעיייה. תראה איך הוא מסתכל עליייייה יאאא גייי. אני מבינה שאתה לא מבין בזה כי אתה גיייייי ואתה מסתכל ככה רק על בחורים אבל עדייין, צא מהסרטטטטט) או שהיא הייתה באה גם להאמפרי'ז ואז היא ודן היו ביחד והיה לנו Happy Ending אוווו שאאארון היה קורא את הפייל עלייה והיה מחליט שהיא יותר מידי ווילד בשבילו. ומה הקטע שלו היא מספרת ישר את האמת ולדן לא? נפגעתי, מה זה הזלזול הזה באינטילגנציה של הצופים? אני לא קונה את זה שהיא אוהבת את הגיייי הזה. היא פאקינג סרינה ווןדר וודסן. לאאאאאא הגיוני.
חוץ מזה היה אחלה פרק, וג'ני היייתה סופר חמודה. UES Forever, Happpy Thanksgiving

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif

בצער רב אני נאלצת להסכים. עדיף דן וסרינה מאשר אארון וסרינה. (
) אה ואני אוהבת את לילי D: חוץ מזה.. אין לי מה להגיד. די.. הפרקים נהפכו מה זה מעאפנים
מעניין איך הרייטינג של הסדרה.. מישהו יודע?

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

אין פרק מדהים! ראיתי אותו כבר ביום ראשון... נו הטלוויזיה הקנדית תמיד מקדימה בפרק מארה"ב...
היה מדהים! בלייר הייתה מדהימה יותר מתמיד.. אהבתי שהיא עשתה לאמא שלה תנאי רק אם ג'ני תלך לביתה היא תבוא אליה... ג'ני היה מתוקה ומלכה! לילי הכי הכי! במיוחד כשהיא עם רופוס... ברט שילך ל#$%^#@%$#%#$@! ונסה וצאק ביחד הם מעולים! כ"כ שמחה שהם עזרו לנייט... ונייט כמובן חתיך ומושלם כמו תמיד... הוא יצא מלך!

BaByGuRrRl

New member
../images/Emo58.gifאהבתי את הפרק...../images/Emo58.gif

מעצבן אותי שג'ני בוכה עכשיו בכל פרק ופרק פחות או יותר חח :) צ'אק היה חמוד כהרגלו, אפילו יותר מפרקים קודמים... מצרפת תמונות שצילמתי בסט בניו יורק שהיו בפרק הזה.

JAP Noa

New member
מה עשית בסט? איך הגעת לזה?

גם אני רוצצצצצצה!!!
כאילו אני יודעת שמפרסמים יום מראש באינטרנט איפה מצלמים, וגם אני כשהייתי בניו יורק ניסיתי להגיע, אבל איך היית כלכך קרובה?

למעלה