The Magnificent Archibalds 2X11

BaByGuRrRl

New member
בדיוק חזרתי מחודשיים בניו יורק..

פשוט מדי פעם בדקתי איפה מצלמים והלכתי לראות. בעיקרון אפשר להתקרב ממש בלי בעיה, בצילומים האלה אפילו יצא לי קצת לדבר עם לייטון (היא הייתה ממש ממש חמודה!)...

JAP Noa

New member
וווואי אני מקנאה בטירוף../images/Emo7.gif

כל החודשיים בניו יורק בעיקר
מה עשית? איפה הייית? ואיך זה שאין לך ביצפר?
ויאאאא מגניב לאללה, את יותר ממוזמנת להצטרף לפורום!
[וסליחה על התחקיר הבטחוני שדפקתי לך פה חח
]

BaByGuRrRl

New member
חח זה בסדר :)

גרתי עם בת דודה שלי קרוב לווילג', זה היה מעין טיול שחרור מהצבא.. אממ ובעיקר גיליתי מה יש לעיר להציע, בין לבין ביקרתי בסטים של גוסיפ גירל וגם של אגלי בטי מדי פעם :)

liat012

New member
../images/Emo99.gif ../images/Emo58.gif

ג'ני מדהימה בלי האיפור השחור. למה הארון הזה נדחף כל הזמן@#$? בלייר כזאת מותק! אבל גם כזאת צומי אוי צ'אק
וונסה ונייט יהיו ביחד שוב [?] חבל על ג'ני. אני מתגעגעת לצ'אק ובלייק... אריק

נשמאמי3

New member
שאלה.

דבר ראשון ממש אהבתי את הפרק! דבר שני יש למישהי מושג איך קוראים לשיר שנראה לי היה בפרק 10 או 11 בסוף שסרינה ואהרון רצו בדשא או בהר או מה שזה לא היה?

lir972

New member
../images/Emo58.gif מממ פרק טובבב!!

אני חושבת שמאז שהתחילה העונה השנייה לא נהניתי ככה מפרק... ג'ני חוזרת להיות בן אדם, דן מתחיל להראות אכפתיות בעניין של סרינה, בלייר חמודההה, נייט חתיך, וונסה לא מעצבנת בטירוף, צ'אק איכפתי, לילי מקסימה, אריק חמוד....חוץ מסרינה שהייתה פה מטומטמת ברמות שאין לתאר במילים....אני שונאת את אארון הגייייי!!! ומעצבן....יום שני אין פרק, אז רק שבוע הבאאאא....!! ומה זה הבולשיט הזה חג לא חג...מגרש ביתי וגיבורים כן משודרים!! (לא שאני מתלוננת על זה שהם משודרים, אבל אני צריכה גם גוסיפפפפ........אל תתייחסו, אני מכורה)

mayovdat

New member
שאלהה

בפרק 11 בסוף כשוונסה קוראת את המכתב יש שיר ברקע שהולך.. say no more.. i' got reasons to... משו משו... מישהו מכיר?

JAP Noa

New member
הנהההה../images/Emo13.gif../images/Emo79.gif

Reasons to Sing Artist: The Crash Episode: The Magnificent Archibalds תהני

למעלה