"The new album out soon"

"The new album out soon"

רק רציתי ליידע אתכם שנכנסתי היום למייספייס אחרי שנים שלא הייתי שם וזה מה שראיתי אצל בעז!!! אין לי ממש מושג עדיין מה זה soon אבל אני מניחה שזה very soon
תתחילו להתכונן נפשית! ואני אשתדל לנשום למרות ההתרגשות עד אז
ומה שרציתי לשאול זה בכלל אם מישהו היה אתמול בירמיהו ואיך היה?
בכל אופן, מי היה? מה היה? איך היה? מה נאמר על האלבום אם בכלל? נו, סקרו בקיצור

TEENAGER1

New member
זה לא בסדר שאנחנו לא יודעים מתי../images/Emo178.gif

אני עדיין בהתאוששות מהאלבום של מאיר.. כאילו, מזה שיום לפני שהוא יצא נודע לנו שלמחרת הוא יוצא
זה דורש הכנה נפשית באמת! בכל אופן, אני בהחלט מתכננת להיות הקונה הראשונה בירושלים גם של האלבום הזה
ו.. מה זאת אומרת מה זה "soon"? זה מיד בקרוב!

זה דווקא לא דורש הכנה נפשית

זה היה לי כיף שעדי אמרה לי: "מחר האלבום של מאיר יוצא". לא אכפת לי שזה יהיה ככה גם עם האלבום של בעז. והאמת שלא אכפת לי אם אני אהיה הקונה הראשונה בחיפה או העשירית, אבל שאני אוכל כבר לקנות את האלבום ולחזור איתו הביתה ו... לפתוח את העטיפה ו... להוציא את הדיסק ו.... לעלעל בחוברת מילים ו.... לשמוע.... ובקיצור- מה זה משנה כמה אנשים קנו לפנייך את האלבום? העיקר זה להנות מהעיקר וזהו

מיכלי, אפרופו חוברת מילים,

אנחנו יושבות עליה יחד רק כדי שאני אוכל להגיד לך "אמרתי לך שזה עם עם ושהילד יודע עברית!"

זה שעל האלבום של מאיר

גילית רק יום לפני זו טעות שלי.. הם ניסו להשיג אותי כמה ימים קודם אבל עם הבלאגן של המעבר קצת נעלמתי להם ובגלל זה ידענו רק יום לפני
עם בעז זה לא יקרה.. אני לא יודעת כמה זמן מראש הוא יחליט לפרסם, אבל אנחנו נפרסם מראש..
ולגבי ההכנה הנפשית? בלי בעז אני אומרת לך שתתחילי מעכשיו.. יש לי תחושה (עם דגש על המילה תחושה..) שזה יקרה בשבועיים הקרובים.. אני עדיין אופטימית בעניין ה-2007.. גם אם זה יהיה ביום האחרון של החודש
וואי אני מתרגשת!!!

TEENAGER1

New member
לא יודעת, בכל מקום שראיתי היה כתוב ינואר

אבל כנראה שזה באמת לא אומר כלום.. כאילו, אם בגלל ההצלחה של "לך אלי" החליטו להקדים את היציאה של האלבום של מאיר, לדעתי ההצלחה של הסינגלים של בעז ובמיוחד "מרגיש כמו שבת" שחורשים לו את הצורה - בהחלט מצדיקה להוציא אותו עכשיו

מה הקשר?

ל"תנופה" הייתה הצלחה מסחררת כבר ביולי..
ואם היית שואלת את בעז הוא מבחינתו נראה לי היה מוציא את האלבום כבר ב-2006, מה שחשוב זו התוצאה הסופית ובואי נאמר שכמו שלא דאגתי למאיר מבחינת תוצאה סופית, אין לי אפילו את החשש הקל שבקלים לגבי תוצאה הסופית אצל בעז
(ואגב, סליחה על ההערה אבל אני גם בעד- די להשוואות
)

למעלה