The Oolong Slayer מרץ 2022 – סיכום חודש 🍵🎻🍫🌹🍌👹🗽

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ברוכים הבאים לחודש השלישי של השנה

בחודש פברואר נכתבו בסך הכל 696 הודעות חדשות

במהלך החודש נפתחו 22 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 574 הודעות
ונכתבו גם 122 הודעות חדשות ב-10 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול ביותר בחודש האחרון הוא כמובן השרשור החודשי.

עוד מתוכנן לחודש מרץ:
סדרות חוזרות (מסע בין כוכבים: פיקארד, Upload, אטלנטה, ברידג'רטון, Outlander, מכושפות)

סדרות חדשות (The Thing About Pam, Shining Vale, Welcome to Flatch, Halo,The Last Days of Ptolemy Grey)
סרטי קולנוע חדשים כמו באטמן, אחוזת דאונטון, מורביוס, אדומה אש ועוד
נחגוג את פורים
נהפוך לתחפושות שלנו
נציין את האקווינוקס – היום שבו אורך היום שווה לאורך הלילה
ואת סיום החורף ותחילת האביב
וגם את קורונברסרי – שנתיים לסגר הגדול הראשון
חוץ מזה נציין את יום הפאי, יום המתמטיקה העולמי, יום השינה העולמי, יום מספרי הסיפורים העולמי, יום השירה הבינלאומי, יום המים הבינלאומי, יום התיאטרון העולמי, יום האושר הבינלאומי, יום היערות הבינלאומי, יום הנראות הטרנסג'נדרית הבינלאומי והיום הבינלאומי לביעור האפליה הגזעית.
נציין גם את שעת כדור הארץ (לא יום שלם, כי לא צריך להגזים עם כדור הארץ, יתחילו לעלות לו רעיונות)
בנוסף בטח נראה המשך ירידה בכמות מקרי קורונה
ועם קצת מזל מלחמות יסתיימו ולא יתחילו חדשות

|נרות| חוץ מזה נציין את יום הולדת 30 של קאיה סקודלריו (סקינס), אליזבת' לייל (Ordinary Joe, You)

יום הולדת 40 של ג'סיקה בייל (The Sinner), ג'ני סלייט (מחלקת גנים ונוף), קונסטנס וו (Fresh off the boat), ג'ייסון דורינג (ורוניקה מארס), אדם פאלי (Happy Endings), תומאס מידלצ'רץ' (סיליקון ואלי)
יום הולדת 50 של ניק פרוסט (The Nevers), קר סמית' (דוסון קריק), מילי אביטל (חטופים)
יום הולדת 60 של תומאס איאן גריפית (קוברה קאי), טייטוס ווליבר (בוש), מת'יו ברודוויק (Daybreak), מרשה קרוס (עקרות בית נואשות)

יום הולדת 70 של אלווין סנדרס (Resident Alien), ג'יימס פליט (Belgravia)

שאלון יעלה מאוחר יותר (הפעם מישהו יעשה)(קבעתי עם מישהו?)

אבל לבנתיים: סדרה טובה או שינה טובה?

Lhuna3

Well-known member
סדרה טובהשינה טובה
טובה|V||V|
נותנת אנרגיה|X||V|
אפשר לחוות בלי לזוז כמעט|V||V|
אפשר לאכול תוך כדי|V||X|

תיקו בנקודות, אבל בכל זאת שינה טובה זה יותר חשוב.

ברוכים הבאים לחודש השלישי של השנה

בחודש פברואר נכתבו בסך הכל 696 הודעות חדשות
במהלך החודש נפתחו 22 שרשורים חדשים שבהם בסך הכל נכתבו 574 הודעות
ונכתבו גם 122 הודעות חדשות ב-10 שרשורים ישנים יותר

השרשור הגדול ביותר בחודש האחרון הוא כמובן השרשור החודשי.

עוד מתוכנן לחודש מרץ:
סדרות חוזרות (מסע בין כוכבים: פיקארד, Upload, אטלנטה, ברידג'רטון, Outlander, מכושפות)

סדרות חדשות (The Thing About Pam, Shining Vale, Welcome to Flatch, Halo,The Last Days of Ptolemy Grey)
סרטי קולנוע חדשים כמו באטמן, אחוזת דאונטון, מורביוס, אדומה אש ועוד
נחגוג את פורים
נהפוך לתחפושות שלנו
נציין את האקווינוקס – היום שבו אורך היום שווה לאורך הלילה
ואת סיום החורף ותחילת האביב
חוץ מזה נציין את יום הפאי, יום המתמטיקה העולמי, יום השינה העולמי, יום מספרי הסיפורים העולמי, יום השירה הבינלאומי, יום המים הבינלאומי, יום התיאטרון העולמי, יום האושר הבינלאומי, יום היערות הבינלאומי, יום הנראות הטרנסג'נדרית הבינלאומי והיום הבינלאומי לביעור האפליה הגזעית.
נציין גם את שעת כדור הארץ (לא יום שלם, כי לא צריך להגזים עם כדור הארץ, יתחילו לעלות לו רעיונות)
בנוסף בטח נראה המשך ירידה בכמות מקרי קורונה
ועם קצת מזל מלחמות יסתיימו ולא יתחילו חדשות

|נרות| חוץ מזה נציין את יום הולדת 30 של קאיה סקודלריו (סקינס), אליזבת' לייל (Ordinary Joe, You)
יום הולדת 40 של ג'סיקה בייל (The Sinner), ג'ני סלייט (מחלקת גנים ונוף), קונסטנס וו (Fresh off the boat), ג'ייסון דורינג (ורוניקה מארס), אדם פאלי (Happy Endings), תומאס מידלצ'רץ' (סיליקון ואלי)
יום הולדת 50 של ניק פרוסט (The Nevers), קר סמית' (דוסון קריק), מילי אביטל (חטופים)
יום הולדת 60 של תומאס איאן גריפית (קוברה קאי), טייטוס ווליבר (בוש), מת'יו ברודוויק (Daybreak), מרשה קרוס (עקרות בית נואשות)

יום הולדת 70 של אלווין סנדרס (Resident Alien), ג'יימס פליט (Belgravia)

שאלון יעלה מאוחר יותר (הפעם מישהו יעשה)(קבעתי עם מישהו?)

בטמבלר העלו תמונות של הבחור הזה שבחתימה שלך בתחתונים.

lemon lyman

Well-known member
ג'ייסון דורינג|לב|
smirk.gif f33a5fe688cee048d9e99c3bb1911d09.gif
1865072307-tumblr_mvel9wdxhr1qa51p2o3_r1_250.gif Logan+fun+fun+fun.gif
tumblr_n6u256zkXo1tyccego1_500.gif
(את זה אפילו לא ראיתי :oops:)

וגם לרוב לאו|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
9334e0b2b8a7a0303855643fac5b93ed.jpg
dd1542d196d79d236cd0328c18cecc1a.gif
סדרה טובה או שינה טובה?
כרגע סדרה טובה כי ממש אבל ממש בא לי סדרה טובה ;-#
The Oolong Slayer
|V|

קבצים מצורפים

• c89125a0c99266b7f8fba2191a833bbc.jpg
    c89125a0c99266b7f8fba2191a833bbc.jpg
    KB 58.8 · צפיות: 0
  • 1646151109220.png
    1646151109220.png
    KB 206.5 · צפיות: 0
  • 1646151159610.png
    1646151159610.png
    KB 144.2 · צפיות: 1
נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
אם לא סינג׳רת אף אחד מראש* ואין מתנדבים אני אעשה מאוחר יותר כשאני אגיע הביתה.
*אתה יכול להסתכל במסרים שלך אתה יודע...🧐
אפשר לעשות שנחליט שעד 21:00 כל אחד שולח לניק שאלה או 2
ואז הוא יפרסם את זה ויהיה לנו שאלון מאוד מגוון

Reutk

Active member
smirk.gif
f33a5fe688cee048d9e99c3bb1911d09.gif

1865072307-tumblr_mvel9wdxhr1qa51p2o3_r1_250.gif
Logan+fun+fun+fun.gif

tumblr_n6u256zkXo1tyccego1_500.gif

(אפילו לא ראיתי את זה:oops:)
:love::love::love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

didalf

Well-known member
נהפוך לתחפושות שלנו
אמן

פאק:-0

זאת השאלה הכי קשה שלך:-0 אממממממממממממממממממממממממ נראה לי שינה בסופו של דבר.

לוגן|מאוהב|

רגע כן? אז לא לעשות עדיין?

Lhuna3

Well-known member
אחלה רעיון, אבל אני בעד לעשות את זה מסודר לחודש הבא באמת, כי יהיה לי קשה לשלוף עכשיו שתי שאלות מהר.
ושלהפעם עדי|חזיר| תעשה כבר.

didalf

Well-known member
תזכורת: לא לעשות הוסף תגובה. להעתיק את השאלון ולהדביק למטה.
תודה, סגנית המנהל מטעם עצמה.

|ענבים|שם מלא:
|ענבים|גיל ב1989:
|ענבים|תואר אצולה:

|תות|סדרות החודש:
|תות|סרטי החודש:
|תות|שיר החודש:
|תות|ספר החודש:
|תות|דמויות החודש:
|תות|שחקני החודש:
|תות|קראשי החודש:
|תות|ציטוט החודש:
|תות|למה מצפים בחודש הבא?

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים):
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)?
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם?
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם?
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות?

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים:
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)?
|המן|קליק מועדף?
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות?

|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים?
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים):
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן?
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה?
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם?

|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן?

didalf

Well-known member
|ענבים|שם מלא:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטאן (TV)
|ענבים|גיל ב1989:|קדימה|מינוס 3
|ענבים|תואר אצולה:|קדימה|נסיכה, לא פחותB-|

|תות|סדרות החודש:|קדימה|הממ ראיתי את האפטר פארטי - חמוד אבל מרגיש לי שיכל להיות יותר טוב.
פאם וטומי - לא סגורה מה אני חושבת עליה עדיין. סב מעולה, אבל מעולה בלשחק דוש|תוהה|
ובתכלס הכי נהנית מש"ח של מחלקת גנים ונוף ושיטס קריק. שתיהן בעונות שמשמחות את הלב השיפרי שלי|מאוהב|
|תות|סרטי החודש:|קדימה|ראיתי שוב טיק טיק... בום! ואהבתי אפילו יותר|מאוהב|
וגם Never Let Me Go - סרט עם אנדרו גארפילד שחשבתי שזה פשוט דרמה-רומנטית-התבגרות-תקופתית אבל יש לו טוויסט מוזר מאד. אבל אהבתי סה"כ.
|תות|שיר החודש:|קדימה|Tick, Tick...Boom! - Louder Than Words
וגם עדיין ברונווו אעהאהההההההההה השיר הזה לא משחרררררר!!! במיוחד שאחותי המהבולה גילתה אותו באיחור ועכשיו אנחנו עושות דואטים.
|תות|ספר החודש:|קדימה|כן... לא|חבול| יום אחד תהיה לי שוב תשובה כאן.
|תות|דמויות החודש:|קדימה|בן וואייט
|תות|שחקני החודש:|קדימה|אנדרו גארפילד, סבסטיאן סטאן
|תות|קראשי החודש:|קדימה|בן וואייט|מאוהב|, אנדרו גארפילד|מאוהב|, סבסטיאן סטאן|מאוהב|
|תות|ציטוט החודש:|קדימה|

|תות|למה מצפים בחודש הבא?|קדימה|פווווורים. ובטלוויזיה לאדעת אין משהו מלהיב ממש.

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים):|קדימה|הזמנתי תחפושת של וונדההההה כמו בסדרה!!!|מאוהב| מחר אני אקח אותה ואספר לכם אם יצא טוב או מעפן. עריכה: הגיע וזה מהמם|מאוהב| (לגיבוי יש לי תחפושת של קפטן אמריקה.)
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)?|קדימה|הוונדה שלי|מאוהב| (כלומר כוחות + מראה + תלבושת, מינוס הטראומות, תודה)
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם?|קדימה|בכיתה ו' התחפשתי לחצי שטן חצי מלאך ואמא תפרה לי הכל וזה. יצא חמוד. למרות שאני אוהבת להתחפש אני תמיד איכשהו נזכרת רק ברגע האחרון לאלתר משהו אז לא יוצא לי מוצלח מידי. היה לי היפית וצועניה נחמדות. נראה אולי תודות לוונדה תהיה לי תשובה שנה הבאה.
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם?|קדימה|בגלל שאני נוטה לאלתר ברגע האחרון הרבה מהן מעפנות. אבל אין לי משהו ממש מביך. אז אני אספר על אחותי המשונה שבכיתה ד' החליטה שהיא רוצה להתחפש לכובע טמבל. אז אמא שלי שהיא לא מי יודע מה תופרת עשתה לה משהו, בסופו של דבר זה נראה כמו אהיל של מנורה:-D אחותי אגב לא מתביישת היא גאה בטמטום שלה:-D
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות?|קדימה|באטמן, דה:-P:. או דמות ממשחקי הכס. או סטארוורס. כפרעל בן הגיקי הוא לא יאכזב אותי כמוכםB-|

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים:|קדימה|אוף מלא כי אני קשה. בעיקר דגים כי זה פותח כ"כ הרבה אפשרויות ובריא. וגם רוב הירקות.
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)?|קדימה|שמנת. אפשר עם בטטה או פטריות או פסטו.
|המן|קליק מועדף?|קדימה|קורנפלקס (הירוק)
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות?|קדימה|ממממ לא מצליחה לחשוב על משהו מיוחד אבל יש פרק באיך פגשתי את אמא שהם בחיפוש אחרי ההמבורגר המושלם וכל הזמן מתלהבים מהמבורגרים והפרק הזה תמיד עושה לי רעב מטורף להמבורגר:-D

|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים?|קדימה|מדייקת. גם כשאני מנסה לאחר אני בזמן|פנים|
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים):|קדימה|ממ אהבתי את הסוף של איך פגשתי את אמא, אהבתי את הנצחיים (למרות שספציפית בפורום הזה זאת דווקא דעה כן פופולרית לשמחתי)
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן?|קדימה|אמא שלי בהיותה צופיפניקית בלב מאד ניסתה לשלוח אותי לצופים בכיתה ד'. זה החזיק 3 חודשים בערך.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה?|קדימה|ממ היה את מנהל הלילה עם טום הידלסטון שבד"כ אין לי סבלנות לסדרות ריגול אבל הייתה ממש טובה.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם?|קדימה|הייתה פעם איזה סדרת מלחמה שראיתי בגלל נואל פישר אבל היא הייתה ממש משעממת ופרשתי אחרי הפרק שהתמקד בו. היה גם סרט מממממממש מוזר עם טום הידלסטון שכחתי את שמו משהו עם בניין סרט קריפי למדי. אה ולאחרונה מסביב לעולם עם דיוויד טננט שהייתה משעממת לצערי.

|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן?|קדימה|
חמודי|מאוהב|
agg.gif

אני בתור חתול:

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
|ענבים|שם מלא: לונה3
|ענבים|גיל ב1989: "כל הקרנפים נחתו בשלום מתחת לגשר אבל האפונה החליפה צד" (זוהי חידת חמיצר שפתרונה הוא התשובה לשאלה.)
|ענבים|תואר אצולה: רוזנת?

|תות|סדרות החודש: severance, this is going to hurt, inventing Anna, העידן המוזהב, אבל הכי נהנייתי מקת'רינה (The Great).
|תות|סרטי החודש: אין. יש! ספיידרמן אין דרך הביתה וג'וג'ו ראביט.
|תות|שיר החודש:

חוץ מזה שמעתי גם כמה פעמים ברדיו את "לא מדברים על ברונו" ודי נדבקתי אליו למרות שלא ראיתי את הסרט.

|תות|ספר החודש: אין :-(
|תות|דמויות החודש: קת'רינה ופיטר, אנה דלבי
|תות|שחקני החודש: ג'וליה גארנר - ליהוק מושלם!
|תות|קראשי החודש: לא היה לי לצערי מישהו במיוחד, אז נלך על אחד הרגילים והמקופחים:

|תות|ציטוט החודש: אוף אני ממש מצטערת שלא רשמתי ציטוטים מקת'רינה.
|תות|למה מצפים בחודש הבא? להתקדם עם האפליקציה שלי.

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): את אכן מכירה אותנו ואנחנו גרועים |נבוך|
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לפוטין ואז מוציאה את הצבא הרוסי מאוקראינה ויורה לעצמי כדור בראש ומצילה את העולם.
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? יש לי תמונה שלי מחופשת לארנב בגיל 3, אז נראה לי שזה.
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? לא היתה, כי התחפשתי רק בגיל שעוד לא נבוכים מדברים כאלו.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? זה ספוילר אז אני באמת לא יכולה לענות.

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: סושי. וגם בעקרון הייתי שמחה אם הייתי אוהבת דברים חריפים, כי זה די מגביל אותי שאני לא.
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? פטריות. תמיד רוטב פטריות על כל מה שאפשר. תנו לי רוטב פטריות עכשיו!
|המן|קליק מועדף? כזה שאיננו בייט.
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? לא זכור לי כזה.

|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? זה תלוי למה ולמי, אבל בעקרון יש לי נטיה לדייק, ואם זה מקום שלא יודעת כמה זמן יקח לי להגיע אז להקדים. (רק להורים שלי אני בד"כ מאחרת.)
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): נס קפה אבקה של עלית זה הקפה הכי טעים. ומאט סמית' היה דוקטור שווה וגם לא פחות סקסי מדיוויד טננט.
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? תקופה קצרה מאוד (לא יותר מכמה מפגשים ספורים) בנוער העובד והלומד.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? האמת שלא זוכרת כזה.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? הסדרה שדיוויד טננט משחק רוצח סדרתי.

חמודים :-D

וגם:

Lhuna3

Well-known member
הממ ראיתי את האפטר פארטי - חמוד אבל מרגיש לי שיכל להיות יותר טוב.
אוי באסה, אז אולי אני אוותר עליה באמת.

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים):|קדימה|הזמנתי תחפושת של וונדההההה כמו בסדרה!!!|מאוהב| מחר אני אקח אותה ואספר לכם אם יצא טוב או מעפן. לגיבוי יש לי תחפושת של קפטן אמריקה.
:-0:-0:-0 וואו מגניב!!
השבוע הייתי באיזה קניון וראיתי את המגן של הקפטן מחוץ לאיזה חנות וזה שעשע אותי.

אז אני אספר על אחותי המשונה שבכיתה ד' החליטה שהיא רוצה להתחפש לכובע טמבל
חחחחח WTF

למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות?|קדימה|באטמן, דה:-P:. או דמות ממשחקי הכס. או סטארוורס. כפרעל בן הגיקי הוא לא יאכזב אותי כמוכםB-|
חחח אוי הוא היה כזה חמוד עם הבאטמן שלו כשהוא בכה.

|המן|קליק מועדף?|קדימה|קורנפלקס (הירוק)
השם ישמור, מה זה בכלל... זה טעמים של החטיף עיגולי שוקולד המעאפן הזה? |פנים|
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים?|קדימה|מדייקת. גם כשאני מנסה לאחר אני בזמן|פנים|
כן, מכירה את הבעיה!
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים):|קדימה|ממ אהבתי את הסוף של איך פגשתי את אמא,
גם אני!!!!!!!!!!! |כן||כן||כן||כן|

אני בתור חתול:
:-D :-D :-D
וגם אני....

dilia snake

Well-known member
|ענבים|שם מלא: עדי|נחש| חוק וסדר?
|ענבים|גיל ב1989: מינוס 2
|ענבים|תואר אצולה: חאליסי.

|תות|סדרות החודש: זה הולך לכאוב ואממ זהו? ראיתי עוד משהו נורמלי החודש? העידן המוזהב?
|תות|סרטי החודש: פחחח.
|תות|שיר החודש: אני אוותר.
|תות|ספר החודש: *נושמת עמוק ומכינה את עצמי לכול הבדיחות על חשבוני* אז ככה : הבתולות(מזעזע), עננה(שני בטרילוגיה, לא אחיד ברמתו), פיטר פן חייב למות ו-עצמי עיניים חזק(שניהם מאותה סדרה, לא חושבת שאני אמשיך, יש לי וייב שהסופר שונא נשים), זה הולך לכאוב(מעולה! לכו לקרוא) בלפור יומן מחאה(טוב, למי שזה הקטע שלו) אלף שמשות זוהרות(טוב אבל אולי אובר-הייפ) ו-trunk music (הארי בוש #5, רק התחלתי).
**וזה שמדובר בחודש של 28 יום ובהתחלה שלו הייתי עם דלקת גרון נוראית**
|תות|דמויות החודש: אדם, ברת'ה, אגנס.
|תות|שחקני החודש: בן ווישו וקארי קון.
|תות|קראשי החודש: לא חושבת שיש לי.
|תות|ציטוט החודש: אני יכולה לצטט לכם חצי מזה הולך לכאוב.
|תות|למה מצפים בחודש הבא? יצא מחדש הספר השני של כישור הזמן, ועוד מלא ספרים חדשים ואולי גם נחזור ללכת ליקבים החודש.

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): לכלום.
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לעצמי.
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? אימא טבע, לקחתי שמלת ערב ירוקה של אימא שלי וכולם החמיאו לי וחשבו שהשקעתי.
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? לא זוכרת כבר.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? אדם והוא פשוט יבוא עם המדים של הבית חולים עם הדם והג'יפה.

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: לא יודעת.
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? שמנת פטריות וערמונים.
|המן|קליק מועדף? כריות או סתם קרונפלקס.
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? כול מיני דברים של חג מולד.

|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? מקדימים.
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): ספרים עדיף על טלוויזיה?
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? לא.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? ליל כול המכשפות.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? אולי הטובות לקרב.

didalf

Well-known member
|ענבים|גיל ב1989: "כל הקרנפים נחתו בשלום מתחת לגשר אבל האפונה החליפה צד" (זוהי חידת חמיצר שפתרונה הוא התשובה לשאלה.)

|תות|סרטי החודש: אין. יש! ספיידרמן אין דרך הביתה וג'וג'ו ראביט.
גאה בך!!!!

|תות|שיר החודש:

חוץ מזה שמעתי גם כמה פעמים ברדיו את "לא מדברים על ברונו" ודי נדבקתי אליו למרות שלא ראיתי את הסרט.
יאס לשיר החודש כמובן|כן| גאה להודיע שאני יודעת חלקים נרחבים ממנו בע"פ!
וכי ברונו זה שיר כ"כ מדבקקקקקקקקק אי אפשר שלא. אבל למה רק אני לא תופסת אותו ברדיו???;-(

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): את אכן מכירה אותנו ואנחנו גרועים |נבוך|
|פנים|
הפסדת פרס.

|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לפוטין ואז מוציאה את הצבא הרוסי מאוקראינה ויורה לעצמי כדור בראש ומצילה את העולם.
חחחח או זאת תשובה! תודה שאת מקריבה את עצמך למען העולם.

|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? יש לי תמונה שלי מחופשת לארנב בגיל 3, אז נראה לי שזה.
יאאא איזה חמודה. אבל התכוונת שרטוט במערה לא?

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: סושי.
רגע את אוכלת דגים? הבעיה שלך עם הסושי זה הדג? כי אני אוהבת צמחוני. או שאר הדברים בסושי זה הבעיה?

|המן|קליק מועדף? כזה שאיננו בייט.
חה חה|שפם|

|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): נס קפה אבקה של עלית זה הקפה הכי טעים.
אני אוהבת גרגרים אבל בעקרון כן עזבו אותי ממכונות קפה מתחכמות ופולים שהבאתם מחור כלשהו בדרום אמריקה.

חחחח כן ראיתי את זה:-D וגם התמונה:-D

אוי באסה, אז אולי אני אוותר עליה באמת. [האפטר פרטי]
לאלא היא חמודה תראי. כאילו אלא אם יש לך עומס אבל גם ככה את מתעצלת לראות מה שבאמת חשוב בדודים וזה נראה לי באפל.

השבוע הייתי באיזה קניון וראיתי את המגן של הקפטן מחוץ לאיזה חנות וזה שעשע אותי.
יש לי מגן בבית|זורו| קניתי אבל מיני של ילדים חח שלא יהיה קשה לסחוב. כרגע הוא עומד בתור קישוט.

השם ישמור, מה זה בכלל... זה טעמים של החטיף עיגולי שוקולד המעאפן הזה? |פנים|
את מעפנההההההההההההההההההההההה

|ענבים|תואר אצולה: חאליסי.
מאשרת|פטיש|

|תות|סדרות החודש: זה הולך לכאוב ואממ זהו? ראיתי עוד משהו נורמלי החודש? העידן המוזהב?
לרגע חשבתי שהתשובה שלך הולכת לכאוב עד שנזכרתי שזה שם של סדרה:-D

|תות|ספר החודש: *נושמת עמוק ומכינה את עצמי לכול הבדיחות על חשבוני* אז ככה : הבתולות(מזעזע), עננה(שני בטרילוגיה, לא אחיד ברמתו), פיטר פן חייב למות ו-עצמי עיניים חזק(שניהם מאותה סדרה, לא חושבת שאני אמשיך, יש לי וייב שהסופר שונא נשים), זה הולך לכאוב(מעולה! לכו לקרוא) בלפור יומן מחאה(טוב, למי שזה הקטע שלו) אלף שמשות זוהרות(טוב אבל אולי אובר-הייפ) ו-trunk music (הארי בוש #5, רק התחלתי).
אנחנו מתבדחים רק כי אנחנו מקנאים שאנחנו לא חכמים כמוך;-(

|תות|ציטוט החודש: אני יכולה לצטט לכם חצי מזה הולך לכאוב.
זה נראה כמו איום:-D איזה שם בעייתי לסדרה.

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): לכלום.
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לעצמי.
צריך לשים אותך בכלא בחיי.

|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? כול מיני דברים של חג מולד.
מה העוגיות האלה שלהם?

למעלה