The Oolong Slayer מרץ 2022 – סיכום חודש 🍵🎻🍫🌹🍌👹🗽

Lhuna3

Well-known member
|תות|ספר החודש: *נושמת עמוק ומכינה את עצמי לכול הבדיחות על חשבוני* אז ככה : הבתולות(מזעזע), עננה(שני בטרילוגיה, לא אחיד ברמתו), פיטר פן חייב למות ו-עצמי עיניים חזק(שניהם מאותה סדרה, לא חושבת שאני אמשיך, יש לי וייב שהסופר שונא נשים), זה הולך לכאוב(מעולה! לכו לקרוא) בלפור יומן מחאה(טוב, למי שזה הקטע שלו) אלף שמשות זוהרות(טוב אבל אולי אובר-הייפ) ו-trunk music (הארי בוש #5, רק התחלתי).
**וזה שמדובר בחודש של 28 יום ובהתחלה שלו הייתי עם דלקת גרון נוראית**
:-0
|תות|שחקני החודש: בן ווישו וקארי קון.
|כן| לשניהם.
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לעצמי.
זאת רמאות כי זה כמו לכתוב כלום.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? אדם והוא פשוט יבוא עם המדים של הבית חולים עם הדם והג'יפה.
אוי זה נורא.
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? שמנת פטריות וערמונים.
יאם.
דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): ספרים עדיף על טלוויזיה?
מסכימה. רק שהם דורשים הרבה יותר מאמץ :-(
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? ליל כול המכשפות.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? אולי הטובות לקרב.
מי השחקנים האהובים?

Lhuna3

Well-known member
מצוין! |שפם|
חחחח או זאת תשובה! תודה שאת מקריבה את עצמך למען העולם.
כן זה הכי אלטרואיסטי שיצא לי עד עכשיו.
יאאא איזה חמודה. אבל התכוונת שרטוט במערה לא?
:-D כן אבל כתבתי במילים שאתם תבינו גם :p

רגע את אוכלת דגים? הבעיה שלך עם הסושי זה הדג? כי אני אוהבת צמחוני. או שאר הדברים בסושי זה הבעיה?
הבעיה שלי עם סושי זה האצה.
כי חוץ מזה זה בעקרון פשוט אורז עם איזה ירק או דג לא?
ואני אוכלת דגים, אבל לא דג נא (אני לא יודעת אם בסושי זה דג נא או לא).

אני אוהבת גרגרים אבל בעקרון כן עזבו אותי ממכונות קפה מתחכמות ופולים שהבאתם מחור כלשהו בדרום אמריקה.
|כן| בדיוק.

didalf

Well-known member
כי חוץ מזה זה בעקרון פשוט אורז עם איזה ירק או דג לא?
ואני אוכלת דגים, אבל לא דג נא (אני לא יודעת אם בסושי זה דג נא או לא).
כן זה דג נא, לרוב סלמון. אבל יש גם מתחכמים יותר עם טונה או צמחוני שזה רק ירקות.

אני לחלוטין רואה מצב שביום חמישי יהיה לי זמן להגיב

LeAnnDylan

Well-known member
|ענבים|שם מלא: דילן ברימור
|ענבים|גיל ב1989: 3
|ענבים|תואר אצולה: הדה

|תות|סדרות החודש:
טוב זה כבר מזמן לא קטגוריה שמציינת את הדברים הנבחרים של החודש אלא ערימה של כל סדרה שצפיתי או ניסיתי, אז הנה:
The Drew Barrymore Show - תמיד אושר|לב|
Party of Five - נאלצת להמשיך בלי סהר כי הוא מקשקש על זה שיס הורידו את זה מה-VOD|שפם|
4400 - סיימתי את העונה, היה לי כיף. לא מוצלח כמו המקורית אבל לא עיצבן אותי כמו בהתחלה של זה.
I Can See Your Voice - סתם שמתי את זה ברשימה כי צפיתי בפרק שליאן ריימס השתתפה בו, אבל זה בהחלט ראוי לציון:-]
Single Drunk Female - מתחיל לשעמם לי. צופה בזה רק כשאני אוכלת או משחקת בטלפון ולא בא לי משהו שמצריך ריכוז.
Suspicion - בינתיים מעולה. אהבתי מאוד את הישראלית וזו לא נופלת ממנה.
Severance - אני בעיקרון אוהבת אבל לפעמים זה קצת מעיק עליי ריגשית.
And Just Like That - חשבתי שאני אשנא את העונה אחרי הפרק הראשון אבל זה דווקא לא רע.
The Woman in the House Across the Street blah blah - לא יודעת איך שרדתי את הפרק הראשון. קיוויתי שזה יהיה משהו אבל זה לא היה מה שרציתי ויצאתי מאוד מאוכזבת:-(
Santa Clarita Diet - מודה למילי שנתנה לי תירוץ לחזור לזה. איזה כיף|מאוהב|
Inventing Anna - לא שרדתי יותר מרבע שעה של זה. באמת שכבר אין לי כוחות לשונדה ריימס.
SVU - סוף סוף חזרו. הרגיש לי כמו פגרה של שנה;-(
Big Sky - גם חזרו אבל פחות ריגש אותי מ-SVU.
American Idol - גם חזרו, במקרה שלהם באמת עברה שנה. חשבתי שאחרי 20 עונות כבר שום דבר לא ירגש אותי בתוכנית הזאת, אבל אז בא מתמודד עם סוב סטורי שלרוב אני מתעבת כאלה, אבל מצאתי את עצמי מייבבת כמו תינוק באודישן שלו|בוכה|
|תות|סרטי החודש:
Clueless - איזו לקוחה ריפרנסה לי איזה משהו לקלולס וחשבתי לעצמי שלא צפיתי בזה מלא זמן ובא לי על זה, ובזמן שסהר ואני חיפשתי סרט לצפיה משותפת הוא ציין את הסרט הזה כאחת האופציות וחשבתי שזה סימן מלמעלה שאנחנו צריכים לצפות בזה. אז צפינו וזה היה טוב כמו שזכרתי|לב|
The Tinder Swindler - טוב הייתי חייבת לצפות בשיט הזה כדי להבין את כל הרפרנסים בפשוטע/ות. ואז גם קלטתי שהדביל הזה פעם ניסה להתחיל עם חברה שלי באינסטגרם לפני איזה שנה והיא אמרה לו שהוא נוכל ורמאי והוא כמובן הכחיש אבל אז היא פחדה שהוא ישלח אנשים לפגוע בה או משהו אז היא רשמה לו "אבל אני חושבת שאתה גאון":-D
The Stand In - לכבוד היומולדת של דרו צפינו במשהו שיס סיפקו לסהר כי הוא עצלן מידי מכדי להוריד משהו שבאמת בא לנו לצפות בו:-D
|תות|שיר החודש:
Keith Urban - John Cougar, John Deere, John 3:16
Fantasia - I Believe
SHeDAISY - 360 of You
|תות|ספר החודש: סיימתי את Wildflower של דרו, ואת What Happened To You של אופרה. והתחלתי את Bossypants של טינה פיי כי קראתי אותו לפני די הרבה שנים אבל לא נראה לי שסיימתי אותו ועבר כל כך הרבה זמן מאז שהחלטתי שאני אתן לטינה להמשיך להקריא לי אותו בהליכות שלי.
|תות|דמויות החודש: שר מקלולס, שילה מסטנה קלריטה וקרי מסקס והסיטי.
|תות|שחקני החודש: דרו|לב|
|תות|קראשי החודש: נכנסתי לאינסטגרם ונתתי לו לבחור לי לבד את חתיך החודש שלי מבין כל החתיכים החדשים שלי. אז אני מציגה בפניכם את מריו|יאמי|

|תות|ציטוט החודש: השותפה שלי הפילה עליי לשמור על הכלבים שלה כשהיא הייתה בחופשה אז נכנסתי הביתה ולא ראיתי איפה אחת הכלבות אז שאלתי בקול "איפה לקסה?" ואז סהר עונה לי "מדליקה נרות":-D:-D
ואם כבר סהר, אז החודש הוא בא עם היציאה המטומטמת של "אלוהים נותן קורונה לאנשים בלי שיניים" :-D
|תות|למה מצפים בחודש הבא? פסח|מאוהב|

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): לטאקו
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לטאקו
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? טאקו
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? סביר להניח שגם טאקו
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? שר תתחפש לשפנפנה (דה), שילה תתחפש למרגריטה וקרי תתחפש לדונטלה וורסצ'ה.

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: חצילים
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? אממ אני מכינה רוטב עם יין לבן, ריקוטה ושמנת מתוקה וזה הכי טעים לי. אבל גם הפסטה דה וינצ'י והפסטה פומדרו של הצ'יזקייק טעימות לי|יאמי|
|המן|קליק מועדף? קליק להיט (האדום)
קליק-נוגט.png
אבל אני גם אוהבת את הכחול והחום הארוכים
M727166_200_200.png
אבל אם את מתכוונת לאלה שמגיעים בשקיות אז הקליק קורנפלקס הירוק.

|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? שום דבר שעולה לי לראש. אבל זה בטח איזה קינוח מושחת כי אף פעם לא בא לי על אוכל בסדרות אלא אם כן זה איזה סטייק עסיסי.

|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? אני משתדלת להקדים כמה שאפשר אבל הרבה פעמים יוצא לי לאחר:-(
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): מה לי ולדברים חיוביים?|שפם| אם ניק קיבל פטור משאלת הפסטה אני רוצה פטור משאלת הדובוני אכפתלי הזאת|שפם|
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? נופ
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? המאה
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? אוף יש כל כך הרבה דברים שאני מתחילה לראות רק בגלל אנשים שאני אוהבת ובסוף זה קקי אבל משום מה יש לי בלאקאאוט עכשיו. אני אחזור לשאלה הזאת אח"כ.

|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן? יואו איך בא לי אוזני המן. בדיוק הפייסוש הזכיר לי היום בבוקר שלפני שנה הכנתי אוזני המן עם שוקולד, חלבה, לוטוס, תמרים והמועדף עליי- פרג אגוזים. לא יודעת מאיפה הייתה לי הסבלנות לאפות שנה שעברה אבל בא לי שהיא תחזור אליי.

וכמה תמונות:
הבן זוג של שותפה שלי חושב שהוא יכול לגלות לי משהו על דרו:-D
thumbnail_IMG_0380.png

מה אתם אומרים? מתאים לי להיות רוצח סדרתי? 😂
thumbnail_IMG_0358.png

השותפה שלי קנתה לי את הכוס הזאת במתנה לוולנטיינז ובגלל שהיה ברור לי במיליון אחוז שאין לה מושג מה זה love is love שאלתי אותה מה היא חושבת שזה אומר והיא כזה "לאב איז לאב, זה בדיוק מה שזה אומר- שלאב זה אותו הדבר כמו נגיד אהבה לכלב":-D|פנים| ואז כשהסברתי לה למה זה באמת שייך היא פצחה במונולוג הומופובי במיוחד על זה שזה ממש לא הוגן שהקהילה הגאה לקחה לה את הריינבואו ועכשיו גם את האהבה|פנים| אין לי כוחות אליה יותר.
thumbnail_IMG_0168.jpg

וסתם כמה דברים שהצחיקו אותי:

thumbnail_IMG_0176.jpg

thumbnail_IMG_0314.jpg

1646201210799.png
1646201563807.png

מילי08

Well-known member
וגם את קורונברסרי – שנתיים לסגר הגדול הראשון
פתאום אני מתגעגעת לזה. איך כולנו הצלחנו להוריד הילוך. היה פחות בלאגן ופחות זיהום אוויר ויותר שקט (ויותר צרות אחרות אבל אני מסתכלת על חצי הכוס המלאה)
חוץ מזה נציין את יום הפאי, יום המתמטיקה העולמי, יום השינה העולמי, יום מספרי הסיפורים העולמי, יום השירה הבינלאומי, יום המים הבינלאומי, יום התיאטרון העולמי, יום האושר הבינלאומי, יום היערות הבינלאומי, יום הנראות הטרנסג'נדרית הבינלאומי והיום הבינלאומי לביעור האפליה הגזעית.
יום שינה צריך להיות יום חג שהדרך לחגוג אותו היא פשוט להישאר במיטה ולהתבטל בכיף
יום מספרי הסיפורים יהיה מגניב אם כולם יהיו כמו the story teller ופחות כמו מספרי הקמת השכונה החדשה ביבנה.
יום האושר זה סתם אובררייטד
נציין גם את שעת כדור הארץ (לא יום שלם, כי לא צריך להגזים עם כדור הארץ, יתחילו לעלות לו רעיונות)
:-D אבל יום שלם למתמטיקה יש. העולם השתגע
ועם קצת מזל מלחמות יסתיימו ולא יתחילו חדשות
|הלוואי|
אבל לבנתיים: סדרה טובה או שינה טובה?
תיקו בנקודות, אבל בכל זאת שינה טובה זה יותר חשוב.
הבעיה היא בדבר הנוראי הזה שנקרא עבודה ו"חיים". אפשר היה להסתפק בחצי יום טלוויזיה וחצי יום שינה ואז הכל יהיה מושלם. גם לא יהיו מלחמות כי לא יהיה לזה זמן
מוסיפה גם שבשינה אפשר לחלום וחלומות יכולים להיות מעניינים כמעט או יותר כמו בטלוויזיה
אז אני בוחרת בשינה
וגם לרוב לאו|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
חמוד! מגיע לו
תודה, סגנית המנהל מטעם עצמה.
:-D

dilia snake

Well-known member
אנחנו מתבדחים רק כי אנחנו מקנאים שאנחנו לא חכמים כמוך;-(
זה לא חוכמה, זה לא שאני קוראת על פיזיקה או משהו מופרע אחר.
צריך לשים אותך בכלא בחיי.
עניתי את האמת, מה את רוצה שאני אשקר בשאלון?
מי השחקנים האהובים?
מת'יו גוד וכריסטין ברנסקי.

מילי08

Well-known member
|ענבים|שם מלא: מילי08 הרובוט הראשון לתפוז
|ענבים|גיל ב1989: חח, את מנסה להתחכם עם לונה :-D אני הייתי בת 9
|ענבים|תואר אצולה: דיים מילי רובוט

|תות|סדרות החודש: תושב חוץ, האשה... בחלון... ממול, מרדרוויל, מישהו אי שם, ריצ'ר, העידן המוזהב, אלים אמריקאיים (פרק 1 בינתיים),
maid, As we see it, IT crowd
|תות|סרטי החודש: תיכננתי אבל לא יצא
|תות|שיר החודש: אוי, איך הלכת לי, מארק לאנגן, איך? ;-( אז שיר החודש זה כל השירים שלו. למשל זה
או זה
שהלחן שלו שאול מאיתנו :) (השיר טיול לילי של הדודאים). אוף, איזה יוצר מדהים ואיזו אבידה
|תות|ספר החודש: אספתי מחדש מהספרייה את the earthsea quartet רק בשביל הספר האחרון - טאהנו. איזו אכזבה. כל הסדרה לא מלהיבה במיוחד, ואולי הייתי מתלהבת יותר אילו הייתי קוראת אותם בתור נערה, אבל הספר השלישי עוד היה יחסית מעניין. בספר הרביעי היא עשתה איזה מהפך של 180 כי היה לה איזה גילוי פמיניסטי והתחשק לה לכתוב מנקודת מבט נשית, אחרי שהיא התעלמה מהן כמעט לגמרי בשלושת הספרים הקודמים. אבל הנשים שלה עדיין בנאליות ובעיקר חושבות ומהרהרות לעצמן וזה מתיש. וגם הדמות הראשית קיבלה איזה מהפך אישיותי מוגזם שנועד לתת את הבמה לנשים אבל זה לא מסתדר עם הדמות שהכרנו. בקיצור - אכזבה גדולה.
אבל עד שהספר הגיע קראתי מהספרייה הקטנה שלי את - כל אשר אהבתי של אפלפלד והוא עצוב ומרגש
|תות|דמויות החודש: דארסי מ resident alien, שילה וג'ואל מסנטה קלריטה דיאט
|תות|שחקני החודש: 4 הדמויות הראשיות של סנטה קלריטה: דרו בארימור וטימוט'י אוליפנט, ליב יוסון (אבי) וסקיילר גיזונדו (אריק הסופר חמוד)
|תות|קראשי החודש: טימוט'י אוליפנט ואלן ריצ'סון (ריצ'ר. כי הוא לפחות חתיך)
|תות|ציטוט החודש: Its only Money. and everone with money says money is not importamt אריק, סנטה קלריטה דיאט
|תות|למה מצפים בחודש הבא? ציפיות יש בכריות

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): בפנטזיה שלי אני נורא מגניבה והולכת לכנסי אייקון וכאלה עם איפור ותלבושת מתאימה. אבל אני פחות או יותר ההפך הגמור. אז סורי. אבל גיליתי שיש דבר כזה שנקרא תחפושת אנתרופוסופית ואולי זה הכי יתאים לי (לא מצאתי עכשיו את התמונה אבל בגדול זו גלימה פשוטה ומסיכה קטנה לעיניים. שניהם נראים מלבד. וזהו)
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? תנו לי כבר להיות באפי לעזאזל. יש לי אגרסיות שאני מתה להוציא על מישהו
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? אמממ, נראה לי סינית בתור ילדה קטנה. אמא השקיעה באיפור מהמם. בעצם היתה גם ליידי עם שמלת מלמלה ורודה ומטרייה שמש ורודה
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? בטח פנקיסטית כשכבר התביישתי להתחפש. לא מביך, סתם סתמי
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? דארסי תתחפש למיס אמריקה. ג'ואל יתחפש לעמוד שדרה ושילה תתחפש לטבעונית

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: אולי פטריות. כך כך דוחה אותי אבל נמצא במלא מנות
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? :-D :-D לפני שהייתי טבעונית יצא לי לאכול פסטה 4 גבינות באיזו מסעדה שחיבבתי. זה היה מענג.
|המן|קליק מועדף? יש סוגים? שוקולד
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? חח, תמיד קינאתי בלחמניות שמרקו אוכל ב"הלב". הן נראו ממש טעימות

|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? יש לי נטייה חזקה לאיחורים, וזה יצר לי לא מעט מצבים מביכים. אני מנסה לעבוד על עצמי (אבל עדיין לא יוצאת מוקדם כדי להגיע לעבודה בזמן |פנים|)
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): אני מחכה לאסטרואיד שישמיד את כולנו. זה נראה לי מאוד חיובי.
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? צופים לאיזו דקה וחצי בכתה ה אבל הטיול השנתי שבר אותי (בכיתי שם נורא משום מה והחובש חסר הטאקט סיפר לי בדיחה שלחלוטין עברה לי מעל הראש כי הייתי בת 11 - לאיזו חיה יש עין וזין אחד? כמובן שלא הבנתי מה הוא שואל והוא גיחך וענה - עז. דביל)
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? אני די בטוחה שיש כל מיני אבל לא מצליחה להיזכר כרגע
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? קווין יכול ללכת להזדיין. באתי בשביל אנני מרפי אבל לא נהניתי

|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן?
הסיבה האמיתית להכחדת הדינוזאורים
ינשוף רץ
https://www.reddit.com/r/aww/comments/f0avts

didalf

Well-known member
|ענבים|תואר אצולה: הדה
כן|מאוהב|

|מאוהב||מאוהב||כתר|

The Tinder Swindler - טוב הייתי חייבת לצפות בשיט הזה כדי להבין את כל הרפרנסים בפשוטע/ות. ואז גם קלטתי שהדביל הזה פעם ניסה להתחיל עם חברה שלי באינסטגרם לפני איזה שנה והיא אמרה לו שהוא נוכל ורמאי והוא כמובן הכחיש אבל אז היא פחדה שהוא ישלח אנשים לפגוע בה או משהו אז היא רשמה לו "אבל אני חושבת שאתה גאון":-D
חחחחחחחח:-D:-D

|תות|קראשי החודש: נכנסתי לאינסטגרם ונתתי לו לבחור לי לבד את חתיך החודש שלי מבין כל החתיכים החדשים שלי. אז אני מציגה בפניכם את מריו|יאמי|

או תודה לתפוז הפעם אני כן רואה|יאמי|

|תות|ציטוט החודש: השותפה שלי הפילה עליי לשמור על הכלבים שלה כשהיא הייתה בחופשה אז נכנסתי הביתה ולא ראיתי איפה אחת הכלבות אז שאלתי בקול "איפה לקסה?" ואז סהר עונה לי "מדליקה נרות":-D:-D
ואם כבר סהר, אז החודש הוא בא עם היציאה המטומטמת של "אלוהים נותן קורונה לאנשים בלי שיניים" :-D
:-D:-D:-D

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): לטאקו
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לטאקו
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? טאקו
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? סביר להניח שגם טאקו
אני לא בטוחה אם לכעוס על ההתחכמות או שהתכוונת באמת.

|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? אממ אני מכינה רוטב עם יין לבן, ריקוטה ושמנת מתוקה וזה הכי טעים לי.
יאמממ|יאמי|

|המן|קליק מועדף? קליק להיט (האדום)
קליק-נוגט.png

אבל אני גם אוהבת את הכחול והחום הארוכים
M727166_200_200.png

אבל אם את מתכוונת לאלה שמגיעים בשקיות אז הקליק קורנפלקס הירוק.
התכוונתי לשקיות האמת פחות מכירה את אלה, אבל שמחה על התמיכה הנרחבת בקורנפלקס הירוק.

|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): מה לי ולדברים חיוביים?|שפם| אם ניק קיבל פטור משאלת הפסטה אני רוצה פטור משאלת הדובוני אכפתלי הזאת|שפם|
חחח בטוח יש סדרות או דמויות שאנשים לא אוהבים ואת כן. וניק קיבל פטור כדי שהוא לא יעצבן אותי לא בתור פרס:-D

|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? המאה
רגע מי?

|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? אוף יש כל כך הרבה דברים שאני מתחילה לראות רק בגלל אנשים שאני אוהבת ובסוף זה קקי אבל משום מה יש לי בלאקאאוט עכשיו. אני אחזור לשאלה הזאת אח"כ.
הזה של הזומבים עם לקסה למשל?

הבן זוג של שותפה שלי חושב שהוא יכול לגלות לי משהו על דרו:-D
thumbnail_IMG_0380.png
כמו שאבא שלי לפעמים שולח לי כתבות על טיילור שבמקרה היו באתר בעברית על דברים שאני יודעת מזמן:-D
מה אתם אומרים? מתאים לי להיות רוצח סדרתי? 😂
thumbnail_IMG_0358.png
כן, בלי קשר.
השותפה שלי קנתה לי את הכוס הזאת במתנה לוולנטיינז ובגלל שהיה ברור לי במיליון אחוז שאין לה מושג מה זה love is love שאלתי אותה מה היא חושבת שזה אומר והיא כזה "לאב איז לאב, זה בדיוק מה שזה אומר- שלאב זה אותו הדבר כמו נגיד אהבה לכלב":-D|פנים| ואז כשהסברתי לה למה זה באמת שייך היא פצחה במונולוג הומופובי במיוחד על זה שזה ממש לא הוגן שהקהילה הגאה לקחה לה את הריינבואו ועכשיו גם את האהבה|פנים| אין לי כוחות אליה יותר.
thumbnail_IMG_0168.jpg
חחחחחחחח|פנים|
וסתם כמה דברים שהצחיקו אותי:

thumbnail_IMG_0176.jpg

thumbnail_IMG_0314.jpg

1646201210799.png

1646201563807.png
:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
Severance - אני בעיקרון אוהבת אבל לפעמים זה קצת מעיק עליי ריגשית.
גם עלי.
The Tinder Swindler - טוב הייתי חייבת לצפות בשיט הזה כדי להבין את כל הרפרנסים בפשוטע/ות. ואז גם קלטתי שהדביל הזה פעם ניסה להתחיל עם חברה שלי באינסטגרם לפני איזה שנה
:-0 (למרות שאם הוא היה מצליח אז היה לך סיפור עוד יותר טוב! )

גם הפעם אני לא יודעת מי זה אבל |מזיע||מזיע||מזיע|
את מתכוונת למאכל?
(את רוצה להפוך למאכל? :-D)
:-D:-D טובים כולם.

didalf

Well-known member
עניתי את האמת, מה את רוצה שאני אשקר בשאלון?
חס וחלילה בתחילת כל שאלון אנחנו נשבעים לומר את האמת ורק את האמת.
אבל יכלת לבחור משהו להפוך אליו|שפם| הנה אני אבחר לך: תתחפשי לבל מהיפה והחיה ואז תהפכי לבל ותהיה לך ספריה ענקית. יו וולקאם.

|ענבים|שם מלא: מילי08 הרובוט הראשון לתפוז
|ענבים|גיל ב1989: חח, את מנסה להתחכם עם לונה :-D אני הייתי בת 9
|ענבים|תואר אצולה: דיים מילי רובוט
:-D:-D אהבתי את השמות שלך.
ואני מנסה להתחכם עם כולכם עם הגיל...:cool:

|תות|שיר החודש: אוי, איך הלכת לי, מארק לאנגן, איך? ;-( אז שיר החודש זה כל השירים שלו. למשל זה
מודה שהתעצלתי להקשיב לשירים המלאים אבל הקשבתי קצת ויש לו קול יפה.

|תות|ספר החודש: אספתי מחדש מהספרייה את the earthsea quartet רק בשביל הספר האחרון - טאהנו. איזו אכזבה. כל הסדרה לא מלהיבה במיוחד, ואולי הייתי מתלהבת יותר אילו הייתי קוראת אותם בתור נערה, אבל הספר השלישי עוד היה יחסית מעניין. בספר הרביעי היא עשתה איזה מהפך של 180 כי היה לה איזה גילוי פמיניסטי והתחשק לה לכתוב מנקודת מבט נשית, אחרי שהיא התעלמה מהן כמעט לגמרי בשלושת הספרים הקודמים. אבל הנשים שלה עדיין בנאליות ובעיקר חושבות ומהרהרות לעצמן וזה מתיש. וגם הדמות הראשית קיבלה איזה מהפך אישיותי מוגזם שנועד לתת את הבמה לנשים אבל זה לא מסתדר עם הדמות שהכרנו. בקיצור - אכזבה גדולה.
כל הכבוד על הסבלנות בכלל לקרוא משהו שלא מספיק מעניין אותך.

|תות|ציטוט החודש: Its only Money. and everone with money says money is not importamt אריק, סנטה קלריטה דיאט

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): בפנטזיה שלי אני נורא מגניבה והולכת לכנסי אייקון וכאלה עם איפור ותלבושת מתאימה. אבל אני פחות או יותר ההפך הגמור. אז סורי. אבל גיליתי שיש דבר כזה שנקרא תחפושת אנתרופוסופית ואולי זה הכי יתאים לי (לא מצאתי עכשיו את התמונה אבל בגדול זו גלימה פשוטה ומסיכה קטנה לעיניים. שניהם נראים מלבד. וזהו)
אנסתרופוסופית זה שיטת חינוך לא? מה שאת תיארת זה פשוט תחפושת לעצלנים|תוהה|

|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? תנו לי כבר להיות באפי לעזאזל. יש לי אגרסיות שאני מתה להוציא על מישהו
חחחחחח מישהו ספציפי?

|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? אמממ, נראה לי סינית בתור ילדה קטנה. אמא השקיעה באיפור מהמם. בעצם היתה גם ליידי עם שמלת מלמלה ורודה ומטרייה שמש ורודה
איזה יופי.

|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): אני מחכה לאסטרואיד שישמיד את כולנו. זה נראה לי מאוד חיובי.
חחחח חמודה בפורום הזה זאת הדעה הפופלרית:-D את דווקא מלכת הדיעות הלא פופלרית שאוהבת מה שכולם לא ולא אוהבת מה שכולם כן.

החובש חסר הטאקט סיפר לי בדיחה שלחלוטין עברה לי מעל הראש כי הייתי בת 11 - לאיזו חיה יש עין וזין אחד? כמובן שלא הבנתי מה הוא שואל והוא גיחך וענה - עז. דביל)
חחחחחחחחחחחחחחחחחח צחקתי בקול:-D:-D:-D

ינשוף רץ
:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
פתאום אני מתגעגעת לזה. איך כולנו הצלחנו להוריד הילוך. היה פחות בלאגן ופחות זיהום אוויר ויותר שקט (ויותר צרות אחרות אבל אני מסתכלת על חצי הכוס המלאה)
|כן|

יום מספרי הסיפורים יהיה מגניב אם כולם יהיו כמו the story teller ופחות כמו מספרי הקמת השכונה החדשה ביבנה.
Ok I'll bite....
על מה את מדברת בדיוק ב"מספרי הקמת השכונה החדשה ביבנה"?

:-D אבל יום שלם למתמטיקה יש. העולם השתגע
הכל שייך למתמטיקה, כי היא שולטת בהכל, כל היקום והכל! אז כדאי שנהיה נחמדים אליה.
מוסיפה גם שבשינה אפשר לחלום וחלומות יכולים להיות מעניינים כמעט או יותר כמו בטלוויזיה
מצד שני הם לרוב מרגישים מציאותיים ולפעמים יש בהם אנשים שמנסים לרצוח אותי ודברים כאלה.
(אני לא החשבתי את זה בטבלה כי ההגדרה היתה שינה טובה, אז זה לא כולל חלומות שהם סיוטים).

סדרות החודש: תושב חוץ, האשה... בחלון... ממול, מרדרוויל, מישהו אי שם, ריצ'ר, העידן המוזהב, אלים אמריקאיים (פרק 1 בינתיים),
maid, As we see it, IT crowd
לא קשור, אבל את יודעת שהולכת להיות עונה 4 ל-what we do in the shadows??? והיא אפילו כבר צולמה!
ספוילרים חמורים לעונה 3: לפי סוף העונה אני הייתי בטוחה שזה ממש סוף הסדרה, ולכן הופתעתי מהגילוי הזה, אבל מסתבר שזה היה ידוע עוד לפני עונה 3. מגניב!
אני לא שמעתי עליו, אבל הוא נשמע טוב באמת.
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? חח, תמיד קינאתי בלחמניות שמרקו אוכל ב"הלב". הן נראו ממש טעימות
:-D:-D:-D אבל נכון!!!!!!!!!!!!
דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): אני מחכה לאסטרואיד שישמיד את כולנו. זה נראה לי מאוד חיובי.
מסכימה.
הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? צופים לאיזו דקה וחצי בכתה ה אבל הטיול השנתי שבר אותי (בכיתי שם נורא משום מה והחובש חסר הטאקט סיפר לי בדיחה שלחלוטין עברה לי מעל הראש כי הייתי בת 11 - לאיזו חיה יש עין וזין אחד? כמובן שלא הבנתי מה הוא שואל והוא גיחך וענה - עז. דביל)
|פנים|
יוווו איזה מושיייייי |מאוהב|

dory30

Well-known member
הצטרפתי באיחור:

|ענבים|שם מלא: דורי
|ענבים|גיל ב1989: 8
|ענבים|תואר אצולה: מלך הטטריס

|תות|סדרות החודש: או ווא. חיל החלל, להרוג את איב (שחזרה סופסוף!), השעשועון, שעת אפס, הדיילת.
|תות|סרטי החודש: אכפת לי ותעלומת רצח
|תות|שיר החודש:בוא יבוא
|תות|ספר החודש: חדר בריחה
|תות|דמויות החודש: וילאנל (הדמות של כל הזמנים), מירנדה מהדיילת, אדריאן מחיל החלל, המורה משעת אפס.
|תות|שחקני החודש: ג'ון מלקוביץ' וג'ודי קומר
|תות|קראשי החודש:אמרתי כבר וילאנל?
|תות|ציטוט החודש: "להיות בכלא זה כמו בצבא. יש מדים ודרגות, או שאתה שפוט של מישהו או שמישהו שפוט שלך". מתוך "חיל החלל".
|תות|למה מצפים בחודש הבא? שברוסיה יבינו שאפשר לחיות גם בלי להרוג. אה, יש לי יום הולדת ב-22.

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): לאדם שלא ראה מחייו נטפליקס (זה כבר לא נכון יותר).
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לברווז בסגנון פקין.
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? פאשה טורקי.
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? תייר אוסטרלי. אפילו את המבטא לא הצלחתי לחקות.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? וילאנל למוכרת פרחים, מירנדה לפעילת איכות הסביבה.

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: בורקס תרד.
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? עגבניות, אני מכין בעצמי.
|המן|קליק מועדף? לא בטוח שהבנתי, נא לפרש לי.
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? להכין ולטעום גווקאמולי או סמוסה.

|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? פלוס מינוס בזמן.
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): גם רוצחים פסיכופתיים הם בני אדם (שוב וילאנל!)
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? לא.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? אכפת לי. רוזמונד פייק הייתה אדירה.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? מכונת הכסף, לא לצפות גם אם מאיימים שישלחו אתכם לפוטין.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
|ענבים|תואר אצולה: מלך הטטריס

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): לאדם שלא ראה מחייו נטפליקס (זה כבר לא נכון יותר).
אלא אם יש לך הסבר לאיך זה תחפושת אין פרס|שפם|

|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לברווז בסגנון פקין.
ואז יאכלו אותך?|תוהה|

|המן|קליק מועדף? לא בטוח שהבנתי, נא לפרש לי.
השוקולד!

|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): גם רוצחים פסיכופתיים הם בני אדם (שוב וילאנל!)
ודקסטר|מאוהב|

האם מישהו בכלל התייחס לכותרת של השרשור כבר?
אה חיפשתי וסירסיילי זה הפרק שבחרת מהסדרה הזאת?? אני אפילו לא כזה זוכרת אותו.
אגב אני מצפה לפרק אחד לפחות מהמאה ואחד משיימלס במהלך השנהB-|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה חיפשתי וסירסיילי זה הפרק שבחרת מהסדרה הזאת?? אני אפילו לא כזה זוכרת אותו.
אגב אני מצפה לפרק אחד לפחות מהמאה ואחד משיימלס במהלך השנהB-|
אני לא זוכר יותר מידי מה היה בו, אבל זה שם מאוד מגניב.
את צודקת שאני צריך גם מהסדרות האלו. אם יהיה צורך זה ימשיך גם ל2023

lemon lyman

Well-known member
שולחן לחמישה- נאלצת להמשיך בלי סהר כי הוא מקשקש על זה שיס הורידו את זה
לאן הגעתם ?
אם זה רלוונטי ביוטיוב מישהו מעלה פרקים מהסדרה אבל אני מניחה שזה רק עניין של זמן עד שימחקו לו אותם
(אני אישית תוהה לעצמי מה יקרה קודם הוא יסיים לעלות הכל< נשארו לו 25 פרקים בערך >או שימחקו את מה שהוא עלה )
The Stand In - לכבוד היומולדת של דרו צפינו במשהו שיס סיפקו לסהר כי הוא עצלן מידי מכדי להוריד משהו שבאמת בא לנו לצפות בו:-D
בשלישי שעבר היה לי רשימה של סרטים שהתכוונתי לראות כולל הוא שבעברית משום מה נקרא "חיה בסרט"
ולא ידעתי במה לצפות ואז נכנסתי לפורום ואת הזכרת שיש לה יום הולדת אז החלטתי לצפות בו
סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? המאה
זאת לא הייתה במקרה פייג' טורקו? כי אני גם אוהבת אותה וגם אני פעם ממש מזמן
(בין השידור של עונה 2 לעונה 3) ראיתי קצת המאה בגללה
אבל את בטח מתכוונת לאחת הצעירות

נערך לאחרונה ב:

reasonforall

Active member
|ענבים|שם מלא: לכל דבר יש סיבה
|ענבים|גיל ב1989: 1
|ענבים|תואר אצולה: המתכנת מסאסקס

|תות|סדרות החודש: Inventing Anna (שהייתה דיי מתישה), How I Met Your Father (שהפתיעה אותי לטובה), ילדים ביער (למה פרק בשבוע?)
|תות|סרטי החודש: לא זוכר מה ראיתי
|תות|שיר החודש: שירי דודו טסה
|תות|ספר החודש: ---
|תות|דמויות החודש: חיה ההומלסית מ-'ילדים ביער'
|תות|שחקני החודש: ג'וליה גארנר המצויינת. צפיתי ב'אנה דלבי' וזה התחיל מאהבה לדמות והסתיים בסלידה
|תות|קראשי החודש: סנדי בר. צפיתי בפרקי הפתיחה של 'רוקדים עם כוכבים' (לא באמת מעניין) והיא נראית פשוט פצצה :love:
|תות|ציטוט החודש: ---
|תות|למה מצפים בחודש הבא? אין משהו מיוחד כרגע

|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): הרבה זמן לא התחפשתי באמת. הייתה תקופה שהתחפשתי עם חברים. היום כל אחד במקום אחר, אז בטח (שוב) אתחפש לקאובוי 🤠
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לכיסא. כי כל היום אני יושב ועובד
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? תחבושת הגיינית (פד) :ROFLMAO:
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? קאובוי? גרוע כי זה לא דורש השקעה. למרות ששנה אחת השקעתי והיו גם אביזרים
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? למלכת יופי

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: פטריות (אחרי בישול/טיגון) |פטריה|
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? כמובן שלא משהו עם פטריות ⬆️. עגבניות, שמן זית, בזיליקום קלאסי
|המן|קליק מועדף? שחור-לבן
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? הטרייפל המפורסם של רייצ'ל מחברים
1646327471428.png

|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? מקדימים
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): ---
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? מפגשים בודדים ב'צופים'. הבנתי שזה לא בשבילי
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? ---
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? ---

|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן? אין לי בשלוף, אבל אני מתכנן להכין השנה אוזני המן ללא גלוטן

שיהיה לכם חודש נפלא 🎉

reasonforall

Active member
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים):|קדימה|הזמנתי תחפושת של וונדההההה כמו בסדרה!!!|מאוהב| מחר אני אקח אותה ואספר לכם אם יצא טוב או מעפן. עריכה: הגיע וזה מהמם|מאוהב| (לגיבוי יש לי תחפושת של קפטן אמריקה.)
מגניב!

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים:|קדימה|אוף מלא כי אני קשה. בעיקר דגים כי זה פותח כ"כ הרבה אפשרויות ובריא. וגם רוב הירקות.
אין כמו דגים. בכל צורה שהיא.

|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות?|קדימה|ממממ לא מצליחה לחשוב על משהו מיוחד אבל יש פרק באיך פגשתי את אמא שהם בחיפוש אחרי ההמבורגר המושלם וכל הזמן מתלהבים מהמבורגרים והפרק הזה תמיד עושה לי רעב מטורף להמבורגר:-D
נשמע מעולה. נראה לי מגניב לעבור מהמבורגריה להמבורגריה בערב אחד.

|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): נס קפה אבקה של עלית זה הקפה הכי טעים. ומאט סמית' היה דוקטור שווה וגם לא פחות סקסי מדיוויד טננט.
נס קפה זה לא :coffee:

|תות|שחקני החודש: ג'וליה גארנר - ליהוק מושלם!
לחלוטין

למעלה