The Serena Also Rises 2X05

JAP Noa

New member
The Serena Also Rises 2X05../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

זה שפה חג, לא אומר שאין גוסיפגירל
בקיצור, טענות, מענות וכל מה שבא לכם לפה
וכמובן שאתם יודעים מה לעשות
הפרומו של הפרק - http://www.youtube.com/watch?v=pWaDHIQKn1I

JAP Noa

New member
"Waiting For A Star To Fall..XOXO"../images/Emo58.gif

ווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווואו
בין הפרקים הכי טובים שהיו לסדרה.. הפרקים האלה שגורמים לך להתפלל שהם לא ייגמרו. וווווווואו
אהבתי את כל הקטע עם דן, צ'אק והכלא
ואת זה שסוףסוף האופי האמיתי של דן חזר..לא מתאים לו להיות נצלן ותחמן. סרינה כזאת מושלמת בתור דוגמנית
ומשום מה הפרקים שאני הכי אוהבת זה שבלייר אומללה ומנסה להיות אקסטרה ביצ'ית כדי לצאת מזה..
היא כזאת לחוצה שאין דברים כאלה
הקטע בהתחלה שהיא צורחת שהיא עם דורודה פשוט נשפכתי ממנו
"סרינההההההה סרינהההההההה" אמא'לה תסתירי את הקנאה שלך איכשהו.
ג'ני יצאה מלכה כל הפרק..סוףסוף יש לה אופי משלה
אהבתי ממש ובמיוחד את העובדה שמיייקל קורס אהובי כיכב
ושירדו כל הזמן על מארק ג'ייקובס
קיצר פרק מושלם
מלא בבגדים וב..כל מה שטוב בעולם הזה

lir972

New member
מסכימה איתך!!:)

תגידי, מי זה מייקל קורס? את מי הוא משחק?

MeItOsH

New member
../images/Emo58.gifוואו איזה פרק.

לצ'אק ולדן יש פוטנציאל אי שם..נורא נגע לי ללב הסיפור שלו.רציתי פשוט לבוא ולחבק אותו...אבל דן..וואו הוא עצבן אותי.גם עם הסיפור..וגם עם הכדורים. [עמוד שדרה!!!] ברט ולילי מוזרים.הם נראים לא קשורים כאלה,השרשרת יפה אך עמוסה מדי..והתמונה..אני מתה לדעת מזה!! סרינה. עם כמה שאני אוהבת אותה,המשפט האחרון שלה היה לא במקום.היא ובלייר פשוט צריכות לשבת ולדבר. ג'ני התחרפנה. ובלייר פשוט מסכנה. אני יכולה לראות שבפרקים הבאים זה יהיה מחנה ג'ני ובלייר נגד סרינה. והולך להיות המון אקשן. XOXO

liat012

New member
לא ראיתי אבל נשמע טוב../images/Emo13.gif

בכל מקרה באקסטרה הוט הסתיימה הסידרה >: ידוע למישהו מתי מתחילה העונה השניה באקסטרה הוט או אוליי אם אפשר לראות בDVD? תודה

JAP Noa

New member
לא ידוע מתי תתחיל העונה השנייה בXTRA HOT..

ועוד לא יצא DVD לעונה 2, DVD יוצא אחרי שמסיימים לשדר את כל העונה. [מה שסביר להניח ייקח בסביבות השנה עד שהוא ייצא]

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

וואו פרק מדהים חח... אהבתי את היריבות בין סרינה ובלייר... ואיך שבלייר ניסתה כל הזמן להיות ביצ'ית ולגרום לכולם להראות רע בפני אמה... דן וצ'אק היו חזקים במיוחד... אהבתי שהוא אמר בסוף לסופר שהוא יכתוב עליו חחח... ג'ני יצאה מלכה בסוף...

May D

New member
פרק אדיר../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif

היה פרק מעולה, זרם ועניין . אבל איכשהו סרינה לא מסתדרת לי. הביצ' PART זה פשוט יותר מדי בלייר, ולא כייף לראות אותה אומללה , למרות שאני לא מהחסידות שלה . ג'ני יצאה מלכה, אבל טיפשה בעניין הבית ספר . הסיפור של צ'אק ודן היה נורא מעניין, ושווה לעקוב אחריו
בכללי אחלה פרק

ליאור XX

New member
../images/Emo58.gif מעלי ^ וגם בהודעה

ואווו זה הולך להיות אחד הפרקים ! אמא מה עשו לצ'אק למרות שאני שונאת את הדמות עצמה חוץ מהבדיחות השחורות שלו
ודן בלי חולצה
ואני כ"כ לא אוהבת את סרינה ככה היא כאילו הילדה הטובה זה לא היא לריב עם בלייר זה ילדותי מידי . ודעתי על הפרק 5 ואו אין אחד הפרקים ודן הרג אותי
וגם הרג אותי שצ'אק שאל אותה אר יו גאי ?
וכמו שאמרתי למעלה זה ילדותי מידי בשביל סרינה להתחרות בבלייר , בלייר היא מן ילדה מפונקת שכולם עושים כל מה שהיא רוצה אז סרינה לא צריכה לרדת לרמה שלה . וסרינה נראתה מדהים בשמלה הזאת
אני גם רוצה
כל הבגדים היו פשוט מהממים

Shexy Peanut

New member
סרינה מעצבנת. ../images/Emo58.gif

רציני לא אכפת לי שהיא תהיה ביצ'ית אבל בחיי היא תפסה תחת. דן האמפרי צריך להחטיף לה איזה כאפה ולהוריד לה תאף. אף פעם לא אהבתי אותה במיוחד
חח יאללה בלייר

P i x i e s

New member
איזה פרק ../images/Emo99.gif../images/Emo58.gif

למרות שצ'אק נהיה פתטי בפרק הזה. וחבל לי לראות את סרינה פוגעת בבלייר. לא אכפת לי שתהיה ביץ' כמה שבא לה, רק לא לבלייר!!

../images/Emo58.gifפרק נחמד...

קודם כל אני חדשה :) קוראים לי אריאל אני בת 14 מעתלית. בקשר לפרק, הוא היה נחמד, לא קראו בו יותר מיני דברים מעניינים לדעתי למרות שאצלי דברים מעניינים זה רק סרינה ודן חחח
אני ממש אוהבת אותם ומתה כבר שהם יחזרו להיות ביחד :(

למעלה