The Serena Also Rises 2X05

P i x i e s

New member
../images/Emo58.gif

דן ניסה לכתוב סיפור קצר ויצא לו לא מעניין, אז הסופר שעוזר לו אמר לו להתמקד בדמות כמו צ'אק- להבין את העולם שלו ולהכיר דברים חדשים. אז דן הצטרף לצ'אק באיזה פאב ואז בדרך הביתה צ'אק לקח לדן את הנעליים, הוציא אותו מהלימוזינה ואמר לו ללכת יחף הביתה. היה מוזר

ורי גוד פרק!!! ../images/Emo58.gif

ממש אהבתי..היה מאוד מעניין
רעיון טוב לעשות את הפאשן וויק.. איזה מעצבן שרופס מתערב..טוב הכל בגלל בלייר שמתעקשת לנקום בג'ני המסכנה ולא הלך לה.. חבל שג'ני לא פתרה את העניין עם אבא שלה ושניהם כאלה עקשנים.. סרינה באמת היתה מעצבנת..זה היה חמוד שהיא דאגה מה בלייר תחשוב ותכלס היא די צודקת שהיא צריכה להיות עצמה ואם בלייר רוצה לתמוך בה אז בסדר ואם לא אז לא..אבל עדיין היא הגזימה באיך שהיא מתנהגת אליה.. בלייר היתה אחלה ביטצ'..הקנאה מוציאה ממנה את הרע ביותר..והיא היתה נראית ממש יפה! אהבתי ת'שיער שלה ככה.. לדעתי היא חייבת להשתחרר מהשנאה לג'ני וזה יהיה מעולה אם הן יהיו חברות.. מזל שדן החליט לא לכתוב ת'סיפור על צ'אק אחרת הוא היה הורג אותו חחח לא היה נייט
היופי שלו היה חסר לי! גם בפרק הקודם הוא היה בדיוק שניה! מה אין להם מה לעשות עם הדמות שלו?!

h e n y

New member
קצת באיחור...../images/Emo58.gif

מממ פרק קטלני... אוקיי אני רשמית שונאת את סרינה החדשה...ממש כלבה שככה פוגעת בחברה הכי טובה שלה, בלייר כל הזמן הייתה שם בשבילה ותמיד נקמה בשבילה ועזרה לה עם כל העניין של ג'ורג'ינה הכלבה
והכי כואב שהיא אמרה לה לפני שבלייר רצתה לעזוב לחו"ל שהיא תהיה בשבילה..והיא בכלל לא הייתה.. סרינה נהייתה כלבה אמיתית שכל מה שאכפת לה זה רק להיות נוצצת.. מאוד אהבתי את הקטע עם ג'ני... עומדת על שלה.. ובסוף היא זכתה לקרדיט ומגיע לה.. צ'אק היה ממש מסכן..ממש ריחמתי עליו ועל הסיפור שלו.. וממש חשבתי שהוא ודן יתחברו קצת{דן קצת נהיה פחות חנון..} ממש כואב הלב על היחסים בינו לבין אבא שלו.. ואם כבר מדברים על בארט.. זה היה מגעיל איך הוא חקר על לילי, ובכלל לילי לא צריכה להיכנע לו ככה..תמיד היא הייתה מגניבה כזאת מקווה שזה לא ישתנה.. והמשפט האחרון של גוסיפ גירל היה סיכום של פרק מדהים... אוףף מתה לראות כבר את הפרק הבא..

Just Freckles

New member
סופסוף הצלחתי לראות את הפרק!../images/Emo58.gif

היה פרק מעולה. אני אוהבת שסרינה ביצ'ית במידה. שתירגע קצת, ושתחזיר את תפקיד הביץ' לבלייר. זה יותר הולם אותה
האמת שממש אהבתי את צ'אק ודן ביחד
נראה לי שהם יהיו אחלה חברים, בגלל הניגודים שלהם והכול... בארט היה פשוט.. גררררררררררר
למה הוא כל כך מעצבן?! זה החיים של לילי, לא שלו!

למעלה