TOP 10 AT 10

TOP 10 AT 10

למי שלא מכיר - תכנית יומית בMTV שבה בוחרים קברניטי הערוץ 10 קליפים נבחרים ובולטים מנושא מסויים. אז פעם זה 10 גדולים של אמן מסוים ,פעם 10 עפ"י נושא מסוים של השיר ,ופעם עפ"י נושא הקליפ. ממש במקרה שמעתי את התכנית, ונפלתי דווקא על 10 הקליפים הטובים בנושא אנימציה. היה פה כבר איזשהו ויכוחון בנושא , אבל דווקא פה הראו בערוץ 10 קליפים (אני חוזר :קליפים , לא שירים) ראויים , כשהמקום הראשון -ללקק את האצבעות. בין הנבחרים (והטובים) היו דאפט פאנק(ONE MORE TIME) , גורילאז (CLINT EASTWOOD) ,מובי(WHY DOES MY HEART) ועוד כמה לא טובים ,אבל 3 הגדולים היו כדלקמן : 3.DIRE STRAITS -MONEY FOR NOTHING 2.BLUR - COFFEE AND TV (צפניה - התחלתי לאהוב את השיר !!!) 1.A HA - TAKE ON ME הנפלא. הפתעה אחת : משום מה ANOTHER BRICK של פינק פלויד לא היה ברשימה. למחרת שוב יצא לי להיות בבית בזמן שהתכנית שודרה והיו 10 הגדולים של U2. המקום הראשון (והצפוי מאוד) -ONE. התכנית נדמה לי ב-11 בבוקר שעוננו , ואם במקרה נתקלתם בה - שווה להציץ

**Blue-Lagoon**

New member
COFFEE AND TV

זה קליפ מעולה!!! פשוט חמוד..... ואתה לא יכול לצפות מאמ טי וי לשים קליפ של פינק פלויד.. יש עכשיו יש BRITNEY AND JUSTIN WEEKEND פשוט חלום חיי...
בוקר טוב!

רגע רגע רגע...

אני גם ראיתי את הטופ טן של u2 וצר לי להודיע לך קרלוס - one לא היה במקום הראשון, אני זועזעתי עד עמקי נשמתי אבל מצד שני walk on כבר נכלל ברשימה אז ברור שיש כאן אינטרסים של קברינטי הערוץ לקדם שירים, במקום הראשון ככל שזכור לי היה "דרכים מיסתוריות" מאכטונג בייבי...

עוגייה

New member
(בגלל שצפניה ביקש ../images/Emo123.gif)

ראיתי את הטופ טן אט טן הזה...היה אחלה...

למעלה