TRAFIC JAM הטיון החדש למשפחת מארלי!

rudeboy sound

New member
TRAFIC JAM הטיון החדש למשפחת מארלי!

לפני כחודש וקצת יצא השיר הזה לאוויר העולם, אני הקלטתי אותו מהאודיומקס ישר למחשב כי לא הפסקתי לשמוע אותו שם - טיון ענק! סטאפאן מארלי מתחיל תשיר עם סטייל די ג'יי שנות ה 80, פעם ראשונה שאני שומע אותו עושה את זה, וזה מתאים לו מאוד. מוכשר ביותר, מביא את כל הניסיון שלו בטיון הזה. לוקח קצת זמן עד שנכנס הג'וניור, אבל כשהוא נכנס - אי אפשר לפספס את זה.... דמיאן מרביץ שם בית כמו שרק הוא יודע לעשות... סגנון יחודי, שהוא כבר בנה לעצמו, ואין אף אחד שיודע לעשות את זה כמוהו... לי אישית - לשמוע את דמיאן "ג'וניור גאנג" מארלי שר זה כמו לשמוע את בוב מארלי עושה די ג'יי... ממש כך. נ.ב. כשאתם שומעים תשיר, שמעו עד הסוף ולא להעביר, כי בסוף מגיע הגרגמל עצמו ונותן קטע אלוף משלו, בוג'ו בשיאו כמו תמיד בזמן האחרון!!!!! מומלץ ביותר, הייתי חייב לשתף אותכם בזה. ENJOY IT

טובא

New member
לגבי הפזמון של השיר

לא יודע למה אבל כל פעם שאני שומע אותו הוא מזכיר לי את הפזמון של סילברדון בשיר CHAMPION בכול מקרה אחלה טיון. מטרף להמלצה של הסלקטה פה למעלה!

Carcass

New member
...

אני טיפ'לה מאוכזב מסטפן בטיון הזה,הוא צריך להשאר בסגנון שלו ולא לפנות לכיוונים חדשים. דמיאן בבית ענק כהרגלו. הבית של בוג'ו לוקח את שניהם,מקפל אותם יפה יפה ומכניס אותם חזרה לארון ואז מראה להם איך עושים את זה נכון. הקיצר אחלה טיון.

xXx Shiraz xXx

New member
יש סיבה מסוימת שאתה מדבר אליי כמו

לילדה מפגרת? אמנם את הבגרות שלי עוד לא עשיתי, אבל אני יודעת אנגלית ויודעת ש PH זה F. אבל. גם אני, בהתחלה, חשבתי שזה סטפן ואז כשאתה שומע אותו שר ואומר את השם שלו בהתחלה אתה מבין שלא ! זה סטיבן יום טוב :)

../images/Emo6.gif

כל השירשור הזה מצחיק

MC SammY

New member
זה סטיבן

"סטיפן"
אם זה היה סטפן, זה היה עם A ולא עם E. ואת השם שלו רושמים ככה: Stephen.

'זה כמעט אותו שם'..

אבל בכלל לא אותו בן אדם! ולמה 'חאלאס!'? עד שמדברים פה על קצת מוזיקה, בתור מנהל אתה אמור לשמוח ולא להגיד חאלאס. תחשוב על זה
-כשף!

rudeboy sound

New member
בוג'ו זה בוג'ו...

ואין על בוג'ו ולא יהיה על בוג'ו... אומן שלא משנה עם מי הוא שר ועל מה הוא שר - תמיד נשמע מעולה בכל מצב, בכל סטייל, בכל סגנון ואופנה!

ZeusMan

New member
אני אישית לא אהבתי את הטיון הזה...

אני תמיד מחפש את הבום מדמיאן מארלי וכאן לא מצאתי אותו... משיתוף פעולה כזה ציפיתי ליותר... מעבר לכך אני מאמין שאולי העוד כמה שמיעות אולי גישתי תשתנה... בכל מקרה זו דעתי לעת עתה.

bigwill

New member
שאלה בנושא משפחת מארלי

כמה אחים הם? יש את דמיאן, זיגי, סטיבן/סטפן, וג'וליאן? ויש גם בת לא? כבר התבלבלתי :S

ZeusMan

New member
הינה לך

סטפן זיגי סטנפי ג'וליאן דמיאן קימני רוהן שרון(מאומצת) רובי קארן ומקדה

rudeboy sound

New member
שמע אותו עוד כמה פעמים,

מאמין שתאהב אותו יותר. אני נתפסתי עליו מההתחלה אבל כל אחד והטעם שלו. לי יש דעה אחרת - דווקא סטפן מארלי לא ממש מבריק בשום דבר שהוא עשה לפי דעתי עד היום חוץ מהקומביניישנים עם האח הצעיר, וכאן הוא משנה סטייל ולכן אני אוהב את זה... דעה הפוכה משלך אך שוב כל אחד והטעם שלו זה נכון. על כל מקרה - ינוגן הערב, בדאנס הוא נשמע הרבה יותר טוב!

Carcass

New member
דווקא..

אהבתי מאוד את סטפן ב Got Music?,נותן שם כשרון חבל על הזמן,גם בשירה וגם בנגינה,וגם שם יש לו דואל עם דמיאן,בטיון Hey Baby. טיון מאוד מאוד מומלץ מהאלבום הזה עונה לשם Chase Dem,איכותה.

למעלה