TRAFIC JAM הטיון החדש למשפחת מארלי!

רמי ../images/Emo7.gif

מה היה בחמישי האחרון בסלואו? רגאיי-רגא-דאנסהול או רק מוזיקה שחורה?

Nechi Nech

New member
This is Raggamuffin from de Ghetto

Youths Camp! הHOOK של הפזמון גאוני ביג טיון, די ג'י סטייל לפנים! נתראה היום בסלואו משה חבריםםםםםםם

../images/Emo123.gifדיייייייי.. תפסיקו!

אבל..אבל..אבל.. אמרו שתהייה רק מוזיקה שחורה
וזה..וזה לא יפה
אהההההההה ביומיים לא הייתי בפורום ומחליטים לשים גם רגא ודאנסהול ב'רק שחורה'?
פתאום היום, בכל מקום שאני קוראת/שומעת, אני מבינה שלא הייתה רק שחורה בחמישי
אז למה פירסמתם שיש רק שחורה? אה? למה?
<<סורי, מוציאה קצת תיסכולים>> אז באמת לא הייתה רק מוזיקה שחורה? [חפרתי
] -כשף!

bigwill

New member
מישהו יכול להעלות את זה?

בבקשה? אני לא מצליח למצוא את זה :[

rudeboy sound

New member
אני יודע אבל נשאיר את זה ליוט'ס

פה, או לגטו יוט'ס קאמפ גם אפשר לקרוא לזה ככה :))) כל הכבוד שיידי - אתה מלמד תאנשים תדברים הנכונים! רידם שהוא אייקון ברגאיי מיוזיק כבר הרבה שנים, זה רק מה שאני יוסיף..

smadicris

New member
סלקטה

mi waan fi sen the i dem a copy a di mixtape stay so rudebway fambily a more love abujah

../images/Emo45.gifנו טוב../images/Emo13.gif אז עוד חידה

בואו נזרים לכאן עוד טיונים שיושבים על הרידים הזה... אני אתחיל: Nicodemus-Keepin' a Dance Yelloowman-Ready Fe Me אלה האהובים עליי, תמשיכו אותי...

smadicris

New member
classics

אני אוהב את המקור מסטודיו וואן: slim smith - never let you go וכמובן את הגירסה של lone ranger - the answer עוד כמה רובאדובז אהובים במיוחד: לבריגי יש את jamaica jamaica לג'וזי ווילס את it haffi sale סופאקיאט עם history, צ'אפלין, טויאן, צ'ריז, ניקו... אין דיג'י או זמר שלא חתך את הרידים הזה. מאז ההוצאה הראשונה בסוף שנות ה-60 (נדמה לי עם היוניקס אבל לא סגור על זה) קטע נצחי!

טובא

New member
עוד כמה טובים על הרידים

NO RISPEKT-BUJU BANTON PUNCHLINE 2 HIT-CAPLETON 2ששורפים את הרידים! יאללה תנו עוד

DuBsYs

New member
הנה כמה מהחביבים עלי

al campbell - turn me loose anthony johnson - sitting in the park brigadier jerry - jamaica jamaica early b - bicycle bicycle josey wales - dancehall connection וגם הדאב המעולה של king tubby meets roots radics שנקרא פשוט version ולסיום גם original verssion של zvuloon dub בשם brilliant boy נשמח לשמוע מה דעתכם.

smadicris

New member
גם את הטראפיק ג'אם

כמו גם המון טיונים חדשים תוכלו למצוא במיקסטייפ הראשון והחדש של אבויה שנקרא magical heights. conscious reggae mix str8 outta yawd מחולק בימים אלה בדאנסים (הערב בקיבוץ כינרת) ומשבוע הבא גם בקרמבו רקורדס. inna di light שבתשלום

smadicris

New member
give tanx

yes ma yute mi ago save yah one respek fah di whole forum ting deh so yah control it mi nah lie...

Yes mi big bredjen

big up y'self ca yuh a true cool rullah yuh nuh sight give 10x ann dun worry y'self ca yuh dun knu mi support your big sound everytime yah hear mi! nuff respect ann greetings fe the i

למעלה