TUF 17 פרק 10 ספוילר

BeniTaz

New member
...

וואו.. איזה נוקאאוט של גסטלום. לדעתי הוא גם סיפור סינדרלה.. בהתחלה היה נראה שאין לו מושג.

moriarty

New member
זה מראה

שבMMA לכל אחד יש סיכוי לנצח, ושאף אחד לא יכול לנבא מראש מי ינצח בקרבות בוודאות של 100%.

חוץ מיוריאה הול.

cat food

New member
אחלה פרק

ושתי הקרבות היו מצויינים.
הנוקאאוט של גסטלום היה ממש יפה, וצ'ייל סונן ממש חזה את התוצאה, קלווין הוריד את הסנטר נכנס פנימה וניצח בברול שהתפתח שם.
מזכיר קצת את מה שהיה בין הארדי לקונדיט.

באשר לקרב של דילן אנדרוז, אני היחיד שחשבתי שהוא ניצח גם ככה אחרי שני סיבובים ?

THE G1

New member
תהיה...

איך אתם בוחרים את הפייבוריט שלכם בTUF? האם אתם מוצאים את עצמכם מעודדים אותם לפי המאמנים שלהם?

moriarty

New member
קודם כל כן

אהבה/שנאה למאמן משפיעה מאד, במיוחד כשקשה להכיר את הלוחמים במעט הזמן שמוקצה לכך בתוכנית.
שנית, אפשר לבחור לפי סגנון לחימה. לוחמים משעממים כמו ביידר או גריי מינארד זוכים לפחות תמיכה למרות שהם מנצחים.
אני בחרתי את יוריאה הול כפייבוריט בעונה הזו כי סגנון הלחימה שלו מרהיב, ויכולות העמידה שלו מזכירות את אנדרסון סילבה, וכי הוא נתן נוקאאוט מהקשים ביותר שראינו אי פעם בבעיטה אחורית מסובבת ישר לסנטר.
שלישית, אפשר לבחור לפי ההתנהגות שלהם בבית ה-TUF. למשל ג'וני או קושצ'ק או שוני קרטר היו מניאקים בבית, והתנהגו בצורה מחפירה שלא מתאימה ללוחם אמיתי. מצד שני מאט סרה למשל היה מאד נחמד לחברים שלו, ואפילו תמך בהם במהלך הקרבות למרות שידע שהם ילחמו בו בהמשך.

BeniTaz

New member
האמת שהמאמן פחות חשוב לי ב-TUF

לפעמים יש מצב שאני רוצה בהצלחת מאמן מסוים אבל בקרב עצמו אני בעד הלוחם של המאמן שני. תמיד אני אלך לפי הלוחם שאני רוצה שינצח.. כי בסופו של דבר, הלוחם נבחר על ידי המאמן.. אין לו שליטה על זה ובכל מקרה הלוחמים מתחרים ולא המאמנים.
אני לא בוחר קבוצה.. אלא מקווה שהלוחמים הטובים ביותר ינצחו ושיהיה כמה שפחות הפתעות. יש מקרים של הפתעות ואז דוקא הלוחם היותר טוב, שהופתע, לא מגיע ל-UFC בסוף. זה קרה עם קוסטה פיליפו.. כולם ידעו שהוא אחד התותחים והוא הפסיד בקרב הכניסה לבית. גם צ'ה מיילס הפסיד בקרב הכניסה לבית. שניהם בסוף מצאו את עצמם ב-UFC בלי קשר ל-TUF.

Vizmo

New member
שמתי לב שיש וייב שונה לכל קבוצה

כל עונה זה קורה, או שזאת סתם תחושה או שבאמת נוצר משהו
שמייחד את הקבוצה. מסכים עם מה שהחבר'ה האחרים הגיבו,
אני דווקא כן מושפע מהמאמן. למשל אני אוהב את ג'ונס ולא מת על סונן אבל
בTUF גיליתי שסונן הוא מאמן ממש טוב וג'ונס נראה קצת חובבן.
מצאתי את עצמי מעודד יותר את הקבוצה השחורה.
כמובן שהלוחמים עצמם גם משפיעים...

למעלה