TV:US עונה 2 תוכנית 1

TV:US עונה 2 תוכנית 1

אתם מוזמנים לשרשר לכאן את דיעותיכם על התוכנית פתיחה של העונה החדשה! נא לא לשכוח לסמן הודעות שמכילות תוכן של הפרק באייקון
או במילה ספוילר, ובכל מקרה לא לכתוב ספוילרים בכותרת ההודעה. צפייה מהנה!

Outplay

New member
מה זה??

מה נהיה מהתוכנית המעולה ששודרה לפני שנה? איך יכול להיות שיש רק 6 מתמודדים בפרק? נראה לי שזו פעם ראשונה שגרסה ישראלית של משהו עולה על הגרסה המקורית ..

is00

New member
זה היה פרק של שעה, לא?

אם כן... מה הפלא שהראו רק 6 מתמודדים? בשנה שעברה כל פרק אודישנים היה באורך של שעתיים. אגב אם לא ידעתם... היום ישודר עוד פרק של TV2:US. אל תגידו שלא ידעתם.

shoham95

New member
אני מתה על המנטורים!!!

הם כה חמודים, ואני אוהבת את האינטראקציה ביניהם. חוץ מזה- היו כמה מתמודדים ממש טובים שאהבתי. נהניתי לצפות, כיף שהתחילה עונה חדשה

אין לי זמן לראות

הימים האחרונים היו ממש עמוסים. מחר אני אשתדל להשלים את התוכנית ואז אסכם

is00

New member
|ספוילרים| למכביר. ראו הוזהרתם.

ריילין: הנה מגיע לנו בחורה מטקסס לאודישן שלה. וכשאני שומע שהיא מטקסס אני מייד מצפה לזמרת קאנטרי שכנראה תנסה למשוך את תשומת ליבו של בלייק... קרסון מגיע לראיין אותה ושואל אותה את מי היא מקווה שיסתובב. היא כמובן אומרת שבלייק ואשתו מירנדה הם אמני הקאנטרי האהובים עליה, משמע – צדקתי! חוץ מזה, היא החליטה לשיר שיר של הלהקה של מירנדה למברט... או-או. פעם אחרונה שזמרות קאנטרי בשאיפה ניסו למשוך את תשומת ליבו של בלייק שלטון עם שירים של אשתו, זה לא ממש עבד להן. מתברר שקרסון חשב בדיוק על אותו הדבר... האם משהו ישתנה? הראשון להסתובב הוא אדם... אין לי מושג למה, כי הקול של ריילין לא משהו לטעמי, בינתיים. עוד כמה שניות ו...כנראה בלאדם שומעים משהו שאני לא שומע, כי גם בלייק מסתובב... טוב, קצת קשה לי להאמין שהיא תבחר באדם בהתחשב בז'אנר שלה, אבל אולי היא תפתיע אותי... בינתיים היא ממשיכה לשיר ובלייק מתחיל לשיר איתה את הפזמון.
בשורה התחתונה... לטעמי היא לא הייתה משהו בכלל, אבל בכל זאת היא תפסה את המקום הראשון בקבוצה של בלייק, כצפוי. ג'סי קמפבל – הוא היה אחד מאלה ש- NBC העלו את האודישן המלא שלהם לרשת לפני עליית התוכנית וכבר אז לא אהבתי אותו, כי הוא הזכיר לי יותר מדי את חוויאר, ואף פעם לא הייתי מעריץ של חוויאר אז... אני עדיין מופתע שכל הארבע הסתובבו אליו. הוא נראה לי עוד זמר עם קול מעולה, אבל לא בטוח אם הרבה מעבר לכך. בכל מקרה הוא הפתיע אותי מאוד עם הבחירה שלו. הייתי בטוח שהוא ייבחר בסי-לו או אדם, אבל הוא הלך עם כריסטינה. דניאל רוסה – מבחינת המראה שלו הוא נראה הכי לא קשור לעסק... האם הוא טוב? האמת... יש לו קול מעניין, אבל הוא לא ממש עשה לי את זה. מתברר שגם לא לארבעת המאמנים, כי אף אחד לא הסתובב בשבילו. ג'ולייט סימס... אני חייב להגיד שהיא מזכירה לי קצת את זואי דשנל במראה שלה, עכשיו נשאלת השאלה - האם היא גם מסוגלת לשיר כמו זואי? היא מתחילה לשיר ו...מתברר שכן, הראשון להסכים איתי לגבי היכולת הווקאלית שלה הוא סי-לו, מייד אחריו גם אדם מסכים איתי. בנקודה זו, אני מקווה שהיא תבחר באדם... וכנראה גם אדם מקווה כי נראה שהוא מעודד אותה לאורך כל השיר. לקראת הסוף גם כריסטינה מחליטה להצטרף לחגיגה, ואז מתחילה חגיגה של ירידות בין כריסטינה לאדם... אוף, האם אני צריך להרגיש אשם על זה שאני נהניתי מהחלפות הדברים ביניהם?
למרות שנראה שגם בלייק התפקע מצחוק וסי-לו אפילו זרק את פצצת ה"מתח המיני" ביניהם. כשסי-לו ניסה לשכנע אותה לבחור בו הוא שוב הראה את הצד... הסוטה שלו.
כנראה ג'ולייט אהבה את זה כי היא בחרה בו. חבל. אדם היה מתאים לה יותר, לטעמי, והוא גם היה ממש מאוכזב שהיא לא בחרה בו, כנראה, מהמבט על הפנים שלו . ולסיכום: ג'ולייט היא לגמרי אחת הפייבוריטיות שלי, בשלב הזה. כריס מאן – יש לו רקע כזמר אופרה הוא גר בנשוויל ו...אה כן אמא שלו אובחנה עם סרטן. *מגלגל עיניים*, אנחנו באמת צריכים לשמוע את זה שוב? אולי מספיק? הוא מתחיל לשיר שיר אופרה, נראה לי... באיטלקית. תגיד, כריס, אתה רציני? אין ספק שהוא זמר אופרה מוכשר, אבל... באמת? אני מקווה שהוא מסוגל לשיר גם סגנונות אחרים כי סי-לו ,שהסתובב ראשון, וכריסטינה שהסתובבה שנייה, בטוח לא ייתנו לו לשיר שירים כאלה בהמשך... בכל זאת – צריך למצוא חן בעיני אמריקה, בסופו של דבר. אה ו... הוא בחר בכריסטינה. אני מניח שמבין סי-לו וכריסטינה שרצו אותו, כריסטינה באמת יותר מתאימה לו. נראה איך ילך לו בשלב הדו-קרב. כעת, מראים כמה אנשים שלא נכנסו לנבחרות, אז נקפוץ הלאה אל המתמודד האחרון... טוני לוקה – מתברר שלבחור הזה יש היסטוריה עם כריסטינה - הם היו יחד בתוכנית הילדים "מועדון מיקי מאוס", לפני שזאת בוטלה... האם כריסטינה תזהה אותו? לא הוא ולא הבן שלו האמינו בזה, אבל מי יודע... הוא התחיל לשיר... יש לו קול מעניין, אבל אני לא בטוח... אדם מסתובב ראשון, ואז גם כריסטינה מסתובבת... ובלייק... וסי-לו מתחיל לסבול מלחץ חברתי להסתובב גם כן, הוא מתעכב, אז אדם קם מהכיסא כדי לעזור לו ולוחץ במקומו.
מודה ומתוודה שאין לי מושג ממה הם כל כך התלהבו, כי לטעמי הוא לא היה... יוצא מן הכלל והוא גם מלא במניירות, לטעמי, אבל נו טוב... בקיצור הוא בחר באדם. אה ומתברר שכריסטינה בסופו של דבר כן קלטה שהוא היה איתה במועדון.
כאן הגיעה התוכנית לסיומה בעיקרון, אבל לא לפני שהיה לנו איחוד מרגש בין כריסטינה לטוני שבמהלכה חשפה כריסטינה שבזמנו לבריטני ספירס היה "קראש" עליו. מצב הנבחרות הוא: לאדם יש את טוני לוקה, לבלייק יש את ריילין, לכריסטינה יש שניים – ג'סי קמפבל וכריס מאן ולסי-לו יש את הפייבוריטית שלי מהתוכנית הראשונה – ג'ולייט סימס. מבחינת התוכנית עצמה... לא יודע למה, אבל נראה היה שהיו שם קטעים שלמים בין המאמנים שנראו מאולצים מדי, בעיקר בהתחלה.

למעלה