Unity is strength // אחדות זה עוצמה

s h i d a n

New member
אחד הטובים היה אתמול

קודם כל בוקר טוב לכולם, דבר שני-אחת המסיבות!!! לא סתם לקחתי את החולצה irie member 55 ללא ספק אני אזכור ת'מסיבה הזאת(גם בלי החולצה) קודם כל תודה לגיל ראסטה, אפיקומן, גלעד ואריאל על הבמה ועל האירוח, היה לנו כבוד לתת את שלנו בערב הזה ריספקט לכל הסאונדים ולכל הלהקות. באמת היה קשה להחליט באיזה מתחם להיות... יאללה ביי

xXx Shiraz xXx

New member
היה מדהים!!!...

כבר הרבה זמן לא נהניתי ככה...כמעט שבועיים חחחחח היה אחד החזקים באמת... היו קצת בעיות עם הליין אפ לטעמי ועם הבלאגנז' של איך-אני-יודע-מי-מנגן-בחוץ-אם-אני-כרגע-בפנים...אבל חפיף חחח באמת שהיה מעולה... נצ'י נץ' מלך מלכי המלכים תודה!!! מממ ולכל החברלייצים פה בפורום נכון שאני לא מגיעה להרבה דאנסים בתל אביב אבל אם אנ כבר באה, תגידו שלום!! פגשתי בדאנסים רק מספר מצומצם (אך איכותי חח) של חבר'ה מפה... תבורכו חבר'ה ואני רוצה לראות תמונותת!!!!

Chenipeper

New member
איזה כיף...

וואו עוד לא קמתי סופית מהמסיבה הזאת ואני כבר אחרי יום עבודה... תפוס לגמרי...מבסוט עד השמיים...עדיין יש בי את האנגריות מהמסיבה... שיהיה המון מזל טוב לreggae.co.il ! אחת המסיבות שנחקקות אצלי ברגע זה בזיכרון לעולם. טראבין הייתם סוסים אחים שלי לא הפסקת לשרוף! גם נצ'י...הבאת בראש אחי חולה על התקלוט שלך! וראיתי ששמואל צילם פווול תמונות...וגם שלי שם...יש מצב שהוא מעלה את זה לכאן? רגאייסטאן (איך שכותבים את זה:) ) היו ממש טובים! מיסטייק איי ...בת זונה של הופעה זבולון דאב מבחינתי היה המסמר! סוף הדרך של הופעה...באמת..עלו והצליחו אתם סוסים! היה כיף לפגוש חבר'ה מהפורום ...פעם ראשונה את אביה שפאקין איך זיהית אותי י'מלך?! חח .. ייאלה לילה טוב חבר'ה אוהב אתכם!

PsyHost

New member
תמונות . .. REGGAE.CO.IL

היה פשוט שורף אחת המסיבות השוות ביותר בחיי....והפול אפ של מיי לורד...ענק !! ראיתי באמת כמה מהפורומים השונים שזיהו אותי אייכשהו מצאלים נראה לי.... קיצר תגידו שלום ! תמונות!!!!!!!!!!!!!!

Miss Silence

New member
לגמריי :)). תגידו, איפה יש תמונות משם חוץ

מהתמונות האלו? אני מחפשת בנרות..היה איזה דוד אחד שצילם המון..

afficoman

New member
Unity is strength // אחדות זה עוצמה

Unity is strength או אחדות זה עוצמה! זה מה שעולה לנו בראש כשאנחנו חושבים על האירוע הנדיר במינו שהיה בערב ל"ג בעומר. ישראל – שנת 2007: יש כרגע בישראל מעל 200 אומני רגאיי שפועלים, כותבים, מלחינים, מנגנים, מפיקים, וחיים רגאיי יום יום. מעבר לנתון המדהים הזה, שהוא הישג לא קטן בשל עצמו, ריגש אותנו באמת שכל האומנים שביקשנו מהם להגיע ולהופיע – הסכימו. כולם הגיעו, מהראשון ועד האחרון....מהקטן ועד הגדול......מהחדש לישן..... אנחנו רוצים להודות בזאת לכל אומני הרגאיי בארץ באשר הם, שעושים עבודה כל כך טובה וקשה, שום דבר כזה לא היה יכול לקרות בלעדיכם, אתם לב העניין של כל מה שהלך במסיבת ההשקה!!! Israel Reggae Massive!!!!!! סצנה מדהימה, עם אנשים שעושים את מה שהם עושים, מתוך אמונה מלאה, ריספקט למוזיקה, ריספקט לחבריהם, פרגון, אחווה, שמחה. ההרגשה שלנו היא שהמוני אנשים אוהבים רגאיי, ומאוד אוהבים רגאיי ישראלי ויצירה מקורית, ושעד היום היה יחסית קשה ללמוד על הנעשה בארץ כי לא היה מקום שמאגד את כל האינפורמציה למקום אחד. לכן קם האתר . ולשם כך אנו כאן, להפיץ את המסר והמוזיקה. מטרת האירוע היתה לחגוג את ההשקה של הפורטל באופן רשמי , להרביץ קצת יחסי ציבור בכלי התקשורת של בבילון, להרחיב את מעגל יודעי הדבר על האתר וגם לנסות לגייס קצת כסף בכדי לכסות קצת מההוצאות של בניית האתר. הרעיון להקים את האתר עלה בדיוק לפני שנה, ובדיוק אז רכשנו את הדומיין reggae.co.il. מאז כאמור עברה שנה של עבודה נונסטופ על האתר, איסוף חומרים, העלאות, סריקות, עריכה יום יומית, לימוד , פגישות עבודה ,מציאת אנשים שיכתבו , ותשלומים חודשיים. השקענו באתר הזה אלפי שעות עבודה תמיד בכייף עם הרגשה טובה של עשייה חשובה . אבל זה גם כלל השקעה כספית....וכן...כרגיל נסחפנו...התשלומים למתכנתים , לחברות , לגרפיקה, תוכנות, תיקוני באגים ועוד...זה הלך וגדל... הכול נעשה ללא כל עזרה כספית משום חברה או תאגיד, ולכן כדי שהאתר יוכל להתקיים ולהתפתח ובמיוחד כי האתר הוא אתר שמטרתו לקדם את כל קהילת הרגאיי בישראל חשבנו שקיום אירוע כזה גם יאחד ללילה אחד את כולם וגם יכול לעזור לסגור קצת את ההשקעה האדירה. אף אחד מאיתנו (גי,גיל, גלעד ) לא הרוויח ולו שקל אחד מכל האירוע . כל הרווחים נכנסו לקופת האתר לשיפורים ושידרוגים. זה עכשיו בידנו להמשיך ולנסות למצוא פתרונות כלכליים לחיזוק ופיתוח האתר . כולכם עשיתם המון : תרמתם , נתתם את הסופורט , את הסולידאריות , האומנים הופיעו כולם בהתנדבות ומי כמונו מבינים את גודל הסופורט לו זכינו : הרי גם הלהקות שהופיעו השקיעו הון כסף בהפקות שלהם , בדיסקים , במיקסים , בחזרות ובאולפנים ובשוק הישראלי זה לא תמיד משתלם , זה קשה , זה מאוד לא קל. אנחנו מצידנו נעשה הכול בכדי שתרגישו שהאתר הזה משרת אתכם ו...זהו... לעולם לא נבקש יותר כלום בהתנדבות אלא להיפך : נארגן , נקדם , ניזום עוד אירועים גדולים בהם האומנים המקומיים יקבלו חשיפה ותשלום מלא . נשתמש באתר בכדי להוכיח את חוזקה של סצנת הרגאיי , לחשוף ולקדם את כל הפעילות שלה ולקרב קהל חדש לרגאיי . כעבור 5 חודשים שאנחנו באוויר , כאשר אנחנו מגיעים כבר בחודש אפריל ל-27.000 כניסות לפי סטטיסטיקה רשמית של Google !! וכניסות לא רק מישראל אלא כמובן מכל העולם (אפילו ערב הסעודית, לבנון ...!) יש בנו תקווה לגדול ולהתפתח ולקדם עוד יותר את כל הנעשה בארץ . מוזיקה אמיתית לאנשים אמיתיים. מחמם את הלב לראות את כל האומנים בערב אחד, מבלים ביחד, מדברים, צוחקים, מכירים אחד את השני, מנגנים ביחד ולחוד, תענוג אמיתי. הקהל – מקסים בטירוף, מבלה בכבוד הדדי, בכיף, רק חיוכים על הפנים ולא פוזות בשקל. פשוט כיף לראות כל כך הרבה אנשים טובים במקום אחד מסביב לאהבה למוזיקה – ריספקט! תודה גדולה הולכת לסאונד מאנים שלנו: רובי סולימן, יואב בן טל ורואי אדרי – יה מאן! תודה אדירה לכל צוות ההפקה, בראשות אריאל יסאייה – עשית עבודה משובחת בן אדם! כמובן כבוד גדול ליח"צ שלנו מדאם מורן פז, שלא השאירה עיתונאי אחד בארץ אדיש! תודה לרון שאחראי על הצ'אי ועל כל הוייבז בחוץ, לכל מי שעזר, טרח, פרסם, דיבר, כתב, הגיע, רקד, שמח, קפץ...... תודה! בהצלחה גדולה לכולכם , תמשיכו בעשייה , תמשיכו ביצירה , אנחנו פה בכדי לעזור ולקדם בלב פתוח ואוהב . אהבה אחת צוות פורטל הרגאיי הישראלי גיל, גלעד וגי.

גם אני רוצה לומר משהו!

EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH אז אחרי שהאינטרנט שלי גרם לי כמעט להשתמש בשיטה הישראלית ולדפוק את המחשב שלי בריצפה כדי שהוא יגיב למשהו, ואחרי שלושה ימים של קורס מחשוב שהתחילו מייד אחרי הל"ג בעומר הכי שמח שהיה לי בחיים, גם לי יש הזדמנות לומר תודה ענקית לכל מי שמגיע לו, על כך שהערב החשוב והמהנה הזה התרחש... בראש ובראשונה, נון א די לאסט, לגי, גיל, גלעד, שאפשר לקרוא להם מהיום גם הG-FORCE :) ולכל צוות REGGAE.CO.IL שלא מפחדים מעבודה קשה, שהוכח במוצ"ש האחרון מעל לכל ספק שפיינאלי היא גם מניבה פירות! ופירות טעימים לא סתם כן?
היה ערב מדהים, מושקע, לא נחסך בו דבר - אם באירגון הבמה ובסאונד בניצוחו של רובי (שלצערי פעל במלוא הכוח רק *אחרי* שכבר ירדנו מהבמה), אם בארגון שתי רחבות גדושות אנשים, אוכל, אקססוריז, אש... באקסטייג' איכותי אפילו! אבל מעל הכל, עבודת הרחוב סוף סוף השתלמה במבחן התוצאה - כבר לא מעט זמן שלא היה לנו אירוע רגאיי מלא עד אפס מקום, וזה גרם לי לתהות, הרבה בעקבות שיחה שהייתה לי עם גיל ראסטה בונשטיין, על הנושא הזה. בתור מנהל פורום אני חייב להגיד לכם שהאירוע הזה די הציל את דעתי מלחשוב בכיוון של "וואלה אנחנו לא מוכיחים את עצמנו". יש כל כך הרבה הופעות בזמן האחרון, מעולם לא היה דבר כזה בישראל ששני אומני רגאיי מחו"ל *לפחות* מגיעים לארץ, ואנחנו מדברים על אומנים חשובים ביותר, כן? כאלה שזכורים בהיסטוריה של הרגאיי, ואפילו כאלה שממשיכים לעשות היסטוריה. וההופעות האלה הן לא SOLD OUT. אז עד כמה הקהל הישראלי צמא לרגאיי אמיתי? זו שאלה טובה, שקצת קשה לשפוט. אם לפי הערב במוצ"ש, הברזילי לא מספיק גדול בשביל כל הקהל שמחכה לערב רגאיי. אבל אם לשפוט לפי ההופעות של ראנקינג ג'ו או קפלטון, ספק אם ההאנגר או הקומפורט מתאימים היום לאירוע רגאיי. חבריי לקהיליית הרגאיי הישראלית - הקשיבו טוב. עכשיו יותר מאי פעם זה הזמן שלכם, שלנו, של כולם, לתת בסופורט לרגאיי בישראל! נכון שרובנו לא יכולים להרשות לעצמנו להגיע לכל הופעה, פיננסית. ידוע שאנחנו קהל שמורכב מאנשים צנועים שלא מחפשים את העושר הגדול בנרות, אבל זה הזמן להשקיע כל גרוש בתרומה לתקומת הרגאיי בארץ. למה? כי אף פעם לא הייתה כל כך הרבה השקעה מצד מארגנים בהופעות, בחיפוש דרכים איך להפתיע את הקהל בארץ על בסיס חודשי (פעם לא היה דבר כזה שהיו יותר משתיים-שלוש הופעות גדולות, והיום זה המינימום בחודש..). איש מאיתנו לא רוצה שהברז הזה "ייסגר". יש לכם הזדמנות אדירה לתת צ'אנס לרגאיי בארץ - בעוד כשבועיים מגיע לארץ אחד ההרכבים החשובים בהיסטוריה של הרגאיי העולמי, הרכב שעדיין חי ומצליח לשמר את ההצלחה ולהמציא עצמו מחדש - אתם יודעים על מי אני מדבר כן? אני רוצה לראות את כולכם באחד מערבי ההופעה של הקונגוס, יחד בחג השבועות, "נקצור ברינה" את יבול הרגאיי הישראלי! מדובר בהופעה חשובה ביותר לכולנו, אני לא מאמין שמישהו יגיע אליה ויתאכזב, יותר נכון בטוח שלא יקרה דבר כזה! כבוד לכל האומנים שעושים רגאיי בישראל, לכל מי שמקדם רגאיי בישראל, לכל מי שחי רגאיי ויודע שהמגמה של הרגאיי הישראלי עולה ב10 levels לפחות בכל חודש! כל מי שמבין עניין ירים עכשיו ת'יד
מי שלא מוזמן לעוף מכאן, ומייד!!!
מת עליכם, על כולכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 גיל.

למעלה