Vita brevis

MissCunningham

New member
Vita brevis

סיכום שבועי? משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

kit k@t

New member
מה קרה לילדה ההיא?

הזו שהייתה פותחת שירשור כזה כל יום... קאט

MissCunningham

New member
האמת שגם אני תהיתי

ומכיוון שאין לי זמן או עצבים לפתוח שירשור כזה כל יום, אני עושה זאת אחת לשבוע ואפילו אז אתם לא משתפים פעולה... נבלות.

AnnabeI Lee

New member
היחידה שעונה באמת / מתחנפת לשירן

סיכום שבועי? משהו טוב שקרה לך השבוע: החבר שליהתחיל לעבוד איתי משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי צריכה לשלם מלא חשובנות (וגם שכחתי איך אומרים bill) שיר שלא הפסקת לשמוע: Sublime - D.J.S התחדשות השבוע: אני חושבת לעשות מוהק תוכנית השבוע: The Daily Show (היה לי חלום התאהבות בג'ון סטוארט הסוציאליסט הנמוך
) סרט השבוע: לא נראה לי שראיתי סרט השבוע ספר השבוע: שתהיי לי הסכין - דוד גרוסמן מאכל השבוע: אוזני המן כאילו דה. יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אח שלי בא לבקר עם חברה שלו שעדיין לא פגשתי (והוא גם יביא לי דברים ששכחתי בלוס אנג'לס. אדם שעשה לך את השבוע: האמת, שירן
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: יוג'ין, שהיה באירופה כבר איזה שבוע. ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: לא היה כזה כבר? תמונת השבוע: אולי אחר כך התוכניות שלי לשבוע הבא: להכין פשטידה בריאה וטבעונית בשלב מסויים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בלחץ מיותר

MissCunningham

New member
אמילי, שמת לב שבכל פעם שאת כותבת בפורום

עד שאת כבר כותבת משהו בפורום, אז את תמיד חולה? מה יהיה?

AngeIDust

New member
אני חושבת שהגוף שלי קורס

אין לי יום חופש כבר 4 חודשים אני עובדת שבת ראשון ולומדת כל השבוע הגוף שלי הכריז מלחמה

למעלה