|*|VPN בהנחה ל Black Friday ... חבילת Lifetime ב 10.20$ "לכל החיים" ...

rafid1

Active member
מנהל
דומה למה שקרה אצלי... בקיצור, נראה לי שהפכו את ה"dealmirror" שהשתמשנו, לדיל "רגיל"... כי קיבלתי גם מייל עם אפשרות להרשם ל2TB איכסון 'חינם' שלהם ומנהל ססמאות (כמובן זמני, לשנה...) . שורה תחתונה, הרווחנו עוד כמה רשיונות (ס"ה 15 או אפילו 30...), אבל שלא ממש שימושיים אצלי לפחות ...
מי יודע, אולי זה קרה כי שדרגו את המערכת/אתר שלהם ולא היו ערוכים למנויים שקנו גם תוספות ב$1 כ"א...:p

1672817800605.png

נערך לאחרונה ב:
דומה למה שקרה אצלי... בקיצור, נראה לי שהפכו את ה"dealmirror" שהשתמשנו, לדיל "רגיל"... כי קיבלתי גם מייל עם אפשרות להרשם ל2TB איכסון 'חינם' שלהם ומנהל ססמאות (כמובן זמני, לשנה...) . שורה תחתונה, הרווחנו עוד כמה רשיונות (ס"ה 15 או אפילו 30...), אבל שלא ממש שימושיים אצלי לפחות ...
מי יודע, אולי זה קרה כי כששדרגו את המערכת/אתר שלהם ולא היו ערוכים למנויים שקנו גם תוספות ב$1 כ"א...:p

צפה בקובץ המצורף 69753
במייל המשך כתבתי לתמיכה שלהם שהיו לי 5+3 multi logins ועכשיו זה השתנה ל15.
הם ענו שאין להם עם זה בעיה ושיהיה לך בכייף (לא במילים האלו, אבל זו היתה המשמעות).
מקווה רק שהתקלות שלהם הן תמיד לטובת הלקוח ולא חוזרות אחורה.
אגב, גם אתה הצטרכת לייצר סיסמה חדשה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

rafid1

Active member
מנהל
במייל המשך כתבתי לתמיכה שלהם שהיו לי 5+3 multi logins ועכשיו זה השתנה ל15.
הם ענו שאין להם עם זה בעיה ושיהיה לך בכייף (לא במילים האלו, אבל זו היתה המשמעות).
מקווה רק שהתקלות שלהם הן תמיד לטובת הלקוח ולא חוזרות אחורה.
אגב, גם אתה הצטרכת לייצר סיסמה חדשה?
כן... אולי סוג של פיצוי/התנצלות מצידם (כשאפשר) ... ו...כעת יעלה לך 8$ כל אחד נוסף... :p

המבצע נגמר (העמוד לא קיים יותר), אבל יש מבצע אחר של login 10 ב-40 דולרים לכל החיים.
כמו כן, שוב השתנו לי הפרטים בחשבון.
עכשיו במקום multi logins 15, הם הורידו ל-10, שזה עדיין יותר משהיה לי לפני שהוספתי עוד 3 לחמישה שהם נתנו מראש.
ועכשיו קניית login נוסף עולה רק 4 דולרים ולא 8 כפי שהיה מקודם.

נערך לאחרונה ב:

rafid1

Active member
מנהל
אז היה טוב, וטוב שהיה... ניצלנו אותם... :)
אגב, אצלי הרישום הוא 2X 10 ... אז אולי זה 20 ס"ה?.... :p

ואולי הם ניצלו את כולנו, יקחו את כל הכסף, ויברחו להם... רק העתיד יראה...

rafid1

Active member
מנהל
עדכון אחרון של הAPK ל android 3.1.11 כבר כולל WIREGUARD.... (y)

1677395728196.png

אם מעדכנים, חייבים למחוק CACHE ו DATA כדי שהאפליקציה תעבוד טוב... גם את הלינקים במועדפים כדאי למחוק ולהגדיר מחדש..

ניראה שזה כבר עובד יותר מחודשיים, כולל בלינוקס, לפי מה שאמר לי הבחור מהתמיכה (אך טרם בדקתי את זה. אין להם מדריך באתר עבור לינוקס).

מוזר שהתוכנית הבסיסית לא כוללת את iplayer.
ליתר בטחון בדקתי שוב ואין בעיה להכנס ל iplayer (אני מניח שאני על התוכנית הבסיסית).

rafid1

Active member
מנהל
כן, לפי התשובה שקיבלתי (בהתחלה) לא משתנה דבר למשתמשים קיימים (וכן יהיו שיפורים).

כשיראו שאנשים לא קונים ב4 דולר, בטח ישנו...

למעלה