|*|VPN בהנחה ל Black Friday ... חבילת Lifetime ב 10.20$ "לכל החיים" ...

ממש בשעה זו (23:31) אני מקבל שוב מהירות מלאה כשאני מחובר ל uk1-udp:
מייד לאחר מכן התחברתי אל germany1-udp ושוב אני מקבל כמעט מהירות מלאה (לא שיניתי כלום ב- speedtest, פשוט לחצתי go והמתנתי):
ולבסוף כשאני מחובר לאותו שרת גרמני (germany1-udp), בתוך speedtest בחרתי ידנית בשרת של לונדון (veloxserv) ואני מקבל גם כן ממש מהירות מלאה (כמעט):

במהירות מלאה הכוונה שלי היא שזו המהירות שאני מקבל כשאני לא מחובר ל VPN אלא לחיבור הרגיל עם בזק (עוד לפני שעברתי לטלזר), בתוך הארץ.
מהירות זו היא לכל היותר 62 מגה וכאן, בשלושת המקרים, אני מאוד מאוד קרוב.
כמו כן, ראוי לציין שבשעה זו אני לא ממתין הרבה לאחר שאני לוחץ GO באתר speedtest אלא זה די מהיר.
מהלחיצה ועד שהוא מתחיל את הגרפיקה והמדידה עוברות בערך 8 שניות (וזה הרבה פחות ממה שהיה כאן לפני כמה שעות).
אז או שאלו השעות, או שאין לי מושג מה קורה פה...

נערך לאחרונה ב:

rafid1

Active member
מנהל
נראה טוב. רק תקווה שזה לא עומס/הגבלה בשעות של עומס אצל הספקית (יחסית לרוחב הפס שחכרה)...
מזמן כבר לא שמענו כאן על מצב כזה, ותמיד אפשר להחליף.

בהצלחה (לשנינו וכל שאר הנרשמים). שיטה קצת תמוהה , מבחינה כלכלית...

אגב: יש להם תוסף לדפדפנים עם ביצועים זריזים יותר רק לטובת הדפדפן ע"י פרוקסי מאובטחים , ובו גם לינק לבדיקת IP בדף הזה:

נערך לאחרונה ב:
נראה טוב. רק תקווה שזה לא עומס/הגבלה בשעות של עומס אצל הספקית (יחסית לרוחב הפס שחכרה)...
מזמן כבר לא שמענו כאן על מצב כזה, ותמיד אפשר להחליף.

בהצלחה (לשנינו וכל שאר הנרשמים). שיטה קצת תמוהה , מבחינה כלכלית...

אגב: יש להם תוסף לדפדפנים עם ביצועים זריזים יותר רק לטובת הדפדפן ע"י פרוקסי מאובטחים , ובו גם לינק לבדיקת IP בדף הזה:
יכול להיות שהם המותג הזול של איזו חברת VPN אחרת.
כמו שרמי לוי הוא כאילו מותג זול של פלאפון או ש 012 מובייל היא מותג זול של פרטנר.

חבל שלא שאלתי, הייתה לי הנחה של עוד 1.80 דולרים :).
בכל אופן אני נמצא בבזק (נחושת) על 100 מגה הורדה ו10 העלאה.
אני יכול לקבל ביום בהיר בסביבות 65 גג לדעתי.
ואני מאוד קרוב כאן (כמובן אני מחובר לשרת שביקשת):

עריכה:
בעצם, ניראה לי שאני ממש מקבל את מלוא המהירות בכל מקרה בין כשאני מחובר לשרת בבריטניה ובין כשאני לא מחובר כלל ל VPN.
גם כשאני מתנתק מהVPN של UK ובוחר למשל בשרת של פתח תקווה (כלומר ב speedtest), אני מקבל סביבות 61 הורדה ו10 העלאה.

נערך לאחרונה ב:

rafid1

Active member
מנהל
יפה! זה מלינוקס? נראה לי שבחלונות האפליקציה שלהם מובילה להגבלת מהירות בשרת. אני אנסה להחליף אפליקציה או בקינפוג ידני לנסיון...
ככה נראה "יום בהיר" אצלי... https://www.speedtest.net/result/14002009498

יפה! זה מלינוקס? נראה לי שבחלונות האפליקציה שלהם מובילה להגבלת מהירות בשרת. אני אנסה להחליף אפליקציה או בקינפוג ידני לנסיון...
ככה נראה "יום בהיר" אצלי... https://www.speedtest.net/result/14002009498
אחלה מהירות (אין לנו עדיין סיבים כאן:().
וכן אני על לינוקס בקביעות.

הייתי קונה שוב לו הייתי מתאמץ לנסות ולבטל את הקניה במחיר השערורייתי בו קניתי את השירות (12$) ואז קונה שוב במחיר המוזל, אבל לא היה לי כח להתעסק עם זה :).

חושב שמצאתי bug אצלם באתר.
אתה יכול לכאורה לקבל עוד login אחד תמורת דולר אחד (לא ברור אם חד פעמי או לא) ועד 10 login נוספים בסה"כ, כך שלבסוף יהיו לך 15 login (אם תשתמש בכל העשרה).
כשדיברתי עם הנציג הוא הופתע אבל זה ממש כתוב שם במפורש:

הנציג אמר לי שעוד login אחד זה 8 דולרים (אם הבנתי נכון).
(או שכמובן אפשר לקנות שוב ב dealmirror ואז למזג בין ה login־ים)

rafid1

Active member
מנהל
לא מבין למה אתה שואל שאלות קידבק.. עוד ישנו את זה....

דולר דווקא נשמע הגיוני... כי הם בעצמם מוכרים 15 ב20$...
אפשר לקנות ב 5 ולמכור ב12....
אני לא ממש צריך יותר, אבל אולי בשביל ה"ספורט" נקנה עוד אחד...

אני דווקא קיבלתי הצעה מגונה במייל:

כששאלתי, הבטיחו ששום דבר לא יורד/משתנה, רק נוספים עוד שרתים לרשימה....

שיטת מצליח...

נערך לאחרונה ב:
לא מבין למה אתה שואל שאלות קידבק.. עוד ישנו את זה....

דולר דווקא נשמע הגיוני... אפשר לקנות ב 5 ולמכור ב12....
אהבתי את הראש העסקי שלך :-D.
שאלתי כי רציתי לדעת שזה דולר אחד חד פעמי ולא כל חודש מחדש.

נערך לאחרונה ב:

rafid1

Active member
מנהל
נראה שהאתר שלהם קרס... מקווה שזה בעיות טכניות זמניות...
ואולי... הרווחת 22 רשיונות... :p

נערך לאחרונה ב:
יש איזשהו בלאגן עכשיו איתם.
לפני בערך חצי שעה אני מקבל מfastestvpn מייל שמאשר את הרכישה שלי של תוכנית בעלות 20 דולר lifetime שמעולם לא קניתי.
המייל הגיע בלי שום רכישה שלי, פשוט ככה מהאוויר, כולל מספר רכישה.
אחרי עוד 20 ומשהו דקות מגיע עוד מייל עם עוד אישור רכישה, הפעם עם מספר אישור אחר גם כן על תוכנית של 20 דולר lifetime שגם אותה מעולם לא קניתי.
בנוסף, אחרי שהגיע המייל הראשון, לא הצלחתי יותר להתחבר לשרת VPN שאליו ניסיתי להתחבר כי הסיסמה שלי הייתה לא נכונה.
את זה גיליתי כאשר ניסיתי להכנס לחשבון באתר fastestvpn שאמר לי שאחד מהנתונים שגוי.
אז הצטרכתי (וזה הצליח) לעשות reset לסיסמה לאותה סיסמה שהייתה לי מקודם ועכשיו הכל עובד כך ניראה, רק שלא ברור מה קורה עם המיילים האלו שאומרים שרכשתי כאשר לא רכשתי מהם כלום היום.
עוד דבר מוזר הוא שעכשיו לאחר שאני נכנס לחשבון שלי אני רואה שיש לי 15 מכשירים בתוכנית, כלומר 15 multi logins ושכביכול קניתי את זה ממש היום (התאריך הוא של היום), כאשר שוב, מפייפל לא עבר שום כסף.
אה וכשאני מנסה להוסיף עוד login אני רואה שכל login חדש עולה עכשיו 8 דולרים ואפשר להוסיף כרגיל עד 10.

ראוי לציין שאת כל הקניות שלי מהם (החבילה של 12 דולרים ועוד 3 דולרים עבור עוד 3 logins כך שיש לי 8 logins בסה"כ) עשיתי בעזרת paypal וכשאני נכנס לפייפל באמת לא רואים שום מעבר של כסף אל החברה הזו היום, כלומר לא עברו 20 דולרים של מייל האישור הראשון וגם לא 20 דולרים של מייל האישור השני.
יש רק את מה שרכשתי בפועל.
פניתי לתמיכה בצ'אט אבל הבחור לא ממש משדר אחרי כל מה שכתבתי שם (רק ניסה לעזור לי לעשות ריסט לסיסמה שאת זה כבר הבנתי לבד).
שלחתי להם מייל לשאול WTF ואני ממתין (לא עוצר את נשימתי).
בכל אופן אם לא עבר כלום בפייפל, אני מניח שזו טעות מצידם.

לא ברור למה השורה כתובה פעמיים אבל כך יצא:

asd.png

והנה הוספת login:

asd.png

נערך לאחרונה ב:
למעלה