Weekend's Watch לסופש של 08-10/02/2024 🇹🇿 🎀

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע הטנזני הזה?
🇹🇿

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
שיקגו MED, לייט נייט, OC.

יוטיוב.

ספר מס' 3 מהספרייה.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל.

ספר: התחלתי את Wool (Silo). (עוד לא לגמרי בטוחה אם אני אוהבת את זה).

נדירליאל

Active member
אנג'ל.

גיגלתי וקיבלתי את תשובת AI
Response

A "wool silo" typically refers to a structure used for storing raw wool before it's processed further in textile manufacturing. These silos are designed to protect the wool from moisture and pests, ensuring its quality is maintained until it's ready for processing. They're often found in areas where wool production is significant, such as regions with large sheep farming industries.
Wool silos can vary in size and design depending on the scale of wool production and the specific needs of the industry in a particular region. Some may be small and basic, while others could be larger and equipped with temperature and humidity controls to better preserve the wool.
If you're looking for more specific information about wool silos, such as their construction, usage, or locations, feel free to ask!
Chat

Compare Answers
🎉 Claim Your FREE GPT-4 Queries

אח"כ קיבלתי את זה - https://did.li/G43Nf סדרת מד"ב דיסטופית.

LeR@nch

Well-known member
אין לי הרבה זמן בסופ"ש, אלה התכנים שמחכים לי -

שיקגו'ז, The Traitors, טד, אויבות: קפוטה נגד הנשים, פרק של המרדף ששודר אתמול, מה שישודר בערוצי הברודקאסט (מנאייכ, מה שתגידו, שנות ה-90 - אני לא עוקב מה משודר מתי), המשך פרויקט לזרוס (1.05 ואילך), רוחות רפאים (2.11 ואילך), באפי (5.11 ואילך), אנג'ל (2.12 ואילך), פני הרוע (2.13-3.01).

didalf

Well-known member
אנג'ל בפעם האחרונה:-0
ואחרי זה לאדעת, למצוא מה לעשות עם החיים שלי.
וואי יש כ"כ הרבה דברים שאני רוצה לראות ביוטיוב תיכף כשיהיה מותר לי אני לא יודעת ממה להתחיל אפילו:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
לא יודעת לגבי הספר כי לא טרחתי לקרוא, אבל הסדרה הייתה מצוינת בעיני, במיוחד ככל שהתקדמה אבל אולי גם הספר תופס קצת יותר ענין כשמתקדמים?

LeAnnDyIan

Well-known member
לא יודעת אם יצא לי לראות יותר מידי דברים הסופ״ש.
קודם כל - סופרבול כמובן.

וחוץ מזה יש פרקים שבועיים של SVU ו- Criminal Record.
ויש שתי סדרות שהתחלתי - Dr. Death ו- The Shrink Next Door. שתיהן לא ממש סוחפות אותי אבל הן נחמדות כדי לשים ברקע.

Reutk

Active member
קודם כל - סופרבול כמובן
תיהני!! זה ממש יום חג אצלכם.
יש לי חברה ממש מצחיקה שהחליטה שהיא רוצה לטוס לראות משחק פוטבול אז אמרתי לה שנשאר רק משחק אחד העונה של הגמר והיא כזה, 'נו אז מה בואי נטוס.. ' אז אמרתי לה שרק הכרטיס למשחק יעלה במינימום 900$ בהנחה המאוד לא סבירה שנשארו כרטיסים. היא הייתה בהלם הרגה אותי.
אבל רציתי לשאול אותך כמה באמת עולה כרטיס למשחק נגיד משחק רגיל כזה לא פליאוף (ובטח שלא גמר).

נדירליאל

Active member
היא ראתה את הסדרה של נאור ציון על הבנות מהפריפריה בתל אביב, 1707556048825.png שם אחת הבנות, באחד הפרקים, משחקת אותה נטע גרטי המופלאה, מגלה יכולת מיסטית להשפיע על תוצאות משחק [אמנם טניס, אז מה..?] והמשרד מממן לה טיסה לשם.
אני יכול להבין את המניע.

Reutk

Active member
לימודים, הרבה תירגול והגשת עבודה בלימודים |חבול|
אבל גם משחק של הספרס ואולי היורשים. ולהמשיך בקריאת הספר תקוות גדולות והקומיקס של הארטסטופר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אנג'ל - סוף סדרה
משפחת קונור
להמשיך את Masters of the Air
One Day בנטפליקס
פריזמה באמזון
הסרט המארוולס בדיסני+

כבר ראיתי היום את הסרט וונקה בקולנוע

וגם להמשיך את הספר שלי (אולי אפילו לסיים אותו)

LeAnnDyIan

Well-known member
אז אמרתי לה שרק הכרטיס למשחק יעלה במינימום 900$
900 זה מציאה חח. השנה הכרטיסים התחילו רק ב-$2500 אבל ממוצע כרטיסים לסופרבול זה בדר״כ $4000-$5000.
אבל רציתי לשאול אותך כמה באמת עולה כרטיס למשחק נגיד משחק רגיל כזה לא פליאוף (ובטח שלא גמר).
בעיקרון זה תלוי בקבוצה, אם זו קבוצה חלשה, משחקי הבית שלה יהיו כמובן זולים יותר.
אבל כרטיס במיקום סביר באמצע העונה יעלה בין $100-$200
אם החברה סתם רוצה לראות משחק ולא ממש מבינה בפוטבול הייתי ממליצה לנסות משחק פרי-סיזן. רבע מחיר של כרטיס רגיל ולא פחות מהנה.
אגב יש אצטדיון ספציפי שהיא רצתה לטוס אליו? יש גם משחקי NFL באירופה. בדר״כ בבריטניה אבל השנה הוסיפו גם בגרמניה, סביר להניח שיהיה קצת יותר זול מלטוס לניו יורק/ניו ג׳רזי/פלורידה אבל כרטיסים נחטפים ממש מהר אז כדי לה לתכנן על זה מראש.
אם את רוצה המלצה על איצטדיונים אז כמובן שזה בלוס אנג׳לס הוא הכי שווה. איצטדיון חדש שהשקיעו בו 5 מיליארד דולר (האיצטדיון הכי יקר בNFL) שני אחריו הוא זה בווגאס, גם איצטדיון חדש וממש שווה.
מבחינת אווירה (קהל וטלגייטינג) סיאטל וגרין ביי ידועים כמקומות שחייבים לבקר בהם.
לא ביקשת חפירה אבל קיבלת בכל זאת😅

Reutk

Active member
אבל ממוצע כרטיסים לסופרבול זה בדר״כ $4000-$5000.
וואו הייתי בטח יכולה לקנות מינוי כולל משחקי פליאוף לאחת הקבוצות הטובות בNBA במחיר הזה.

לא ביקשת חפירה אבל קיבלת בכל זאת😅
לא, דווקא הפירוט היה טוב ומסייע.
אני חושבת שבאמת כדאי שנבדוק קודם באירופה. הבעיה, שכמו שאמרת צריך להתכונן מראש ואני לא יודעת אם עד העונה הבאה זה עדיין יעניין אותה. אבל מקסימום, גם אם זה פחות יעניין אותה עד אז, עדיין אפשר להנות בלונדון (כלומר, אם לא יהיה קר מידי בשבילי. למה הם לא יכולים לשחק בספרד?). מבחינתי, אני לא חושבת שתהיה לי בעיה להנות מהמשחק, אמוציות במשחקים תחרותים תמיד מלהיבים אותי, לא משנה איזה ענף. ובטח זה יהיה יותר מעניין בשבילי מלתייר.

למעלה