what the fuck!?!?!?!?!?!?!?!?

cookie monster

New member
what the fuck!?!?!?!?!?!?!?!?../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחח שמעתי כבר על הרבה תנועות נוער שכאלו אבל משצים?!? כאילו זה כמו חיקוי עלוב של מדצים?? (מדריכים צעירים) כאילו מה זה לעזאזל!?!? ולמה שלעזאזל מישהו ייכנס לפה?! מלא יכנסו אנשים כמוני כדי לצחוק עליכם.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם אחים שלי בטח זה נחמד.. נראה לי.. אני משערת..

עטלף77

New member
משצי"ם זה לא מדצי"ם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

משצי"ם הרבה יותר טובים. את מוזמנת לעקוב אחרי הפורום ולקרוא במאמרים שלו מי/מה הם המשצי"ם. משצי"ם זאת חיה נדירה ומיוחדת שחיה בלהקות באזורים מוכי של"ח וידיעת הארץ. הם ידועים בכישורים החברתיים המפותחים שלהם ובכושר שלהם להשתטות בכל מצב. ומדצי"ם? מדצי"ם זה סתם בכאילו.......

Desert Rose EB

New member
u crossed the thin red line!!!! ../images/Emo123.gif

מדצ"ים עושים "קורס" של 4 ימים... לעומתם מש"צים עוברים מיון של 3 ימים + קורס של 3 שבועות (עם חמשושים כמובן!)

אוקיי טעות וטעות גדולה נפלה בחלקך!

תראו אני כבר התבלבלתי לגמרי..... קודם כול ברצוני להעמיד אותך על טעותך.. מדצי"ם עושים קורס של 11 ימים לפחות אצלנו (בבני המושבים-שליטה!) ומשצי"ם אצלנו זה כיתות י"ב מה שנקרא מריך שכבה צעירה..... אם איבדתי אותכם איפשהו..... בכול אופן.... תעשו חיים כולכם! אני.

למעלה