WIN 98 ו- WIN2000

omero1

New member
WIN 98 ו- WIN2000

האם אפשר להתקין את WIN98 ו- WIN2000 על אותה מחיצה בדיסק קשיח או שצריך לחלק את הדיסק הקשיח למחיצות ולשים כל וינדוס במחיצה נפרדת?

zuli2

New member
אתחול כפול

הייי למרות שענו לך כבר בוואלה אענה לך גם כאן. אפשר להתקין 2 מערכות הפעלה , אך לא על אותה מחיצה. תתקין 98 על מחיצה C, ו2000 על מחיצה אחרת ....אולם את קבצי המערכת של 2000 תצטרך להתקין גם ב C ` ואז בעת עליית המחשב תקבל תפריט שממנו תצטרך לבחור עם איזו מערכת לעלות. ב ה צ ל ח ה !!! :)]

omero1

New member
מה הכוונה.....

מה כוונתך בדבריך: ``את קבצי המערכת של 2000 תצטרך להתקין גם ב- C`` איזה מן פעולה זאת? שאני צריך לעשות ידנית או בהתקנת הוידווס זה מתקין כבר לבד? אתה יכול לפרט יותר?

nando

New member
כיוון שהתפרטי ש...

מאפשר לבחור איזה מערכת הפעלה תופעל באתחול המסויים שייך ל Windows 2000 וברירת המחדל של תהליך הפעלה הוא בגישה לכונן c זה אומר שלא תוכל שרירותית לבחור את המחיצה שאליה תתקין את כל אחת ממערכות ההפעלה שלך.

omero1

New member
אז רגע...

אז אני צריך להתקין במחיצה אחרת , ו השאלה אם אני צריך להגדיר עם אני רוצה עוד וינדוס לאחר ההתקנה או במהלך ההתקנה יהיה לי שלב כזה?

zuli2

New member
התקנה

היי ...בהמשך.....ל... , :) , במהלך ההתקנה , המערכת שואלת אותך אתה רוצה להתקין את המערכת, ואז אתה מגדיר לה... ואז...כאשר אתה נגיד מורה לה להתקין בD אז את קבצי ההפעלה היא תתקין ב C ואת שאר הקבצים היא מתקינה ב D ואז למעשה כשהמערכת מאתחלת מ C . היא מקבלת את הקובץ BOOT INI שמורה לה שיש בדיסק 2 מערכות הפעלה, ומופיע לך תפריט ששואל אותך אם איזו מע` אתה רוצה לעלות. ואז אם אתה בוחר 98 אז אתה עולה ב C ו 2000 ב D/ ולשאלתך...כל זה קורה במהלך ההתקנה , אתה נשאל ועונה ב ה צ ל ח ה !!!

@poet

New member
תקשיב כי אני רואה שאתה לא מבין

פשוט תכניס את דיסק ההפעלה ישר אחרי שהדוס עולה ב98 ותלך אחרי ההוראות : אם תבחר להתקין את מערכת ההפעלה על כונן c: ותסמן שאתה רוצה להשאיר את c as it is , אז שההתקנה תסתיים כבר לבד יופיע לך התפריט בין לבחור windows 2000 microsoft windows תרגע קצת ותלך תעשה את זה למרות שאני ממש לא ממליץ על כל הקטע

@poet

New member
אני לא ממליץ כי

ברגע שמערכת ההפעלה של win98 נדפקת , זה דופק לך גם את ה 2000 אני מציע לך לקנות עוד הארדיסק , בשביל מערכת ההפעלה השניה וכל מתי שאתה רוצה לשנות מערכת הפעלה אתה משחק בהגרות בביוס ובוחר מאיפה את ה רוצה שהמחשב יעלה אותה מה גם שלהתקין שתי מערכות הפעלה , מכביד מאוד על שתיהן ביחד אז תחליט או 98 או 2000 או עוד הארדיסק , כי מהנסיון שלי , זה לא שווה את המאמץ.

@poet

New member
תשובה

כן , אפשר להתקין שתי מערכות הפעלה על אותה מחיצה בתנאי ש ה win 2000 הוא מסוג: nt או ws כלומר ה: ווינדוס 2000 המקצועי או הסרבר יעלו על מחיצה כמו ה 98 בהצלחה

למעלה