WIN XP...

WIN XP...

הניחו לרגע את הקטע של המראה שלה.... איך היא בתור מערכת הפעלה? יציבה? מהירה? נוחה? מי שעונה שיגיד בבקשה גם איזה מחשב יש לו....כמה זיכרון, מהירות מעבד וכן הלאה... תודה

עמרי 24

New member
XP

אני אהבתי,מבחינת מהירות,היא יותר מהירה בהרבה מאחותה 2000PRO,מסתדרת יותר טוב עם סביבת האינטרנט ועם ה327 מגה זכרון שלי היא פשוט הסתדרה נפלא. מבחינה "ארגונית" היא יותר נקיה,אפשרויות ארגון על המסך נרחבות יותר. אפליקציות משעשעות (שימוש נרחב בפלאש),ידידותית למשתמש בצורה לא רגילה למיקרוסופט. נוחה במיוחד למחשב שיש בו כמה יוזרים (יש אפשרות לעשות log off מיוזר אחד ולעבור לשני כשהקשר לאינטרנט עדיין חי או אפילו תוכניות רצות ולחזור בחזרה למשל) ויש עוד הרבה....

kitt

New member
דרישות המינימום של XP הן PII300 עם

128 מגה זיכרון.... המומלץ הוא לפחות PIII500 עם 128 מגה.

ymg

New member
יציבות היא שם המשחק בXP

יציבה בהרבה מהמערכות הקודמות!!!!!! בקשר למהירות..דורשת יותר זיכרון אבל אם יש לך מספיק אין בעיה הדרישה הממולצת לזיכרון היא 128 ו 256 לשרתים בקשר למעבד.. זה לא נכון מה שאמרו פה שצריך פנטיום 3 ה XP עובד לי טוב מאוד על סלרון יש לו גם יתרון עם כרטיסי GFORCE במהירות שהוא משתמש שם ב DMA שזאת שיטה מהיריה יותר כמו כן היא מאוד נוחה העיצוב מגניב אבל............... יש בעות תאימות קשות אם כול החומרה שאתה צריך עובד שם אז שווה להשתמש איתה למרות הבעיות שישנם כמה תוכנות ומשחקים שלא יעבדו..

דווקא שמעתי...

שאין בכלל בעיות של תאימות... הXP מתקינה לבד את הההכל! בלי שום בעיות...

דוד דב

New member
היא פשוט גדולה ...

יש לי 65 מגה-ביט זכרון ופנטיום3 500 מגה הרץ .. והיא פועלת ממש חלק חוץ מזה לי היא מצאה את כל הדריברים לבד ... לא הייתי צריך להתקין כלום ... הכל לבד תוך כדי ההתקנה XP RULZ

ymg

New member
ברור שישנם מערכות שיש תאימות מלאה..

אך ישנם הרבה מערכות שחסר הרבה דברים דברים ישנים בדרך כלל ישנו יותר סיכוי שיהיה חסר להם דריבר חומרה שיש להם יותר סיכוי להיות חסרה היא: חומרה ישנה כרטיסי טלויזיה צורבים ישנים וכך הלאה.. כמובן שישנם יותר דריברים מאשר WIN98 אבל הבעיה נובעת שם אין את הדריבר ב 98 אז ב 98 יש דיסק התקנה וב XP רוב הדיסקים שלכם היום כנראה שלא תומכים ב דריברים של XP מכיוון שזה חדש מדי ישנם חברות שמוצאות עידכן באתר וישנם שלא מוצאות אולי יציאו בעתיד.. וכמובן שיש את אלו שפשוט לא שווה להם להוציא כי הם הפסיקו למכור את המוצרים כמו כן יש בעיות תאימות עם תוכנה למי שמשתמש מספיק זמן מבין.. דוגמא לחומרה שאין לה דריבר של XP: FLYVIDEO 2

א-ז

New member
אז ככה

סתם כדי שתדע... לי יש מחשב amd k-6 266 והוא עובד מצוין שם המשחק פה הוא זיכרון יש לי 128.... וזה עובד כמו גדול לא נתקע ולא עובד איטי! בדקנו את זה מול מחשב פנטיום 500 וזה עבד כמו ענק כמעט באותה מהירות שוב שם המשחק פה זה זי כ ר ו ן!

קוברה@

New member
אתה יכול אבל

זה יהיה מאוד איטי... כך שזה לא מומלץ....הייתי ממליץ לקנות 128 זה עולה היום משהו כמו 150 ש"ח אפילו פחות..... כך שזה מומלץ זה גם ישפר פלאים את ביצועי המחשב ...! וזה ממש פשוט להתקין אותו!

למעלה