wininet.dll

sigamore

New member
wininet.dll

בעייה
אני צריך להחליף את הקובץ הנ"ל על כמה תחנות W2K שעברו לאחרונה שידרוגון קטן (SP4 + IE6) גירסת הקובץ הנוכחי היא 6.0.2800.1174 ומסיבה כל שהיא (CitiDirect App) הקובץ צריך להיות מוחלף בגירסה ישנה יותר - 6.0.2800.1106 הבעייה - Access Denied בכל סיטואציה של נסיון החלפה. מיותר לציין שהרשאת admin זמינה ב - local כמו גם ב- domain. רעיון
תודה, שרון

antidot

New member
------>

לא מזמן כתבתי סקריפט קטן לאיתור תחנות בעלות גרסה מסויימת של קובץ. אולי יעזור לך. אני מצרף את הסקריפט. בכל מקרה, אם ren wininet.dll wininet.dll.old לא עוזר (מ prompt), אתה יכול לדחוף סקריפט קטן תחת RunOnce שיחליף את הDLL הבעייתי.

sigamore

New member
---> wininet.dll

רוב תודות כמה אלמטרי- silly me ועוד תודה על הסקריפט היעיל. האמת שיש לי משהו דומה בבוידם אך בכל מקרה זה שלך נראה הרבה יותר אלגנטי. cheers

Rיקושט

New member
כמה שאלות

1. איפה לומדים איך לכתוב כאלו scriptים למערכות MS (?) 2. איזו שפת script זו?! 3. איך בדיוק מריצים את הscript הזה? תודה.

Admini

New member
זה כתוב ב-VBS ../images/Emo13.gif

אגב, אפשר בחמש דקות להפוך את זה לעמוד ASP כדי להריץ מרחוק

Admini

New member
אתר בעברית שמלמד VBS...

זה נכתב ב-Webmaster תחת הקטגוריה של ASP אבל לך זה יספיק. האתר שנתן אנטי (www.microsoft.com/scripting) יותר טוב לדעתי בתור רפרנס. אם אתה מתכנת C++/C#/C יהיה לך יותר קל לעבוד עם JS כשפת סקריפט. אחרי שתדע את השפה (ASP זה מקום טוב להתחיל בו כדי לשחק עם השפות) תוכל לעבוד עם GetObject ועוד כמה פקודות שקשורות לניהול רשתות. (antidot: עכשיו זה בסדר
)

antidot

New member
------>

אתה שוב מבלבל אותו. העבודה מול AD היא במתכונת עבודה מול שרת LDAP. ללכת לכיוון ASP זאת טעות גדולה עבור איש סיסטם מהסיבה הפשוטה שהמחנה היחיד שמשותף לASP וסקריפטים של AD הוא השפה (למרות שגם אפשר בperl) והסינטקס. נדיר מאוד שתשתמש במתודות שמשתמשים בהן בASP. הדברים שכדאי לחפש עבורם חומר ברשת: WMI - Windows Management Instrumentation ADSI - Active Directory Services Interface וכמובן שצריך לפחות ידע בסיסי על מבנה הLDAP של AD.

antidot

New member
------>

1) מקום מצויין להתחיל: http://www.microsoft.com/technet/treeview/default.asp?url=/technet/scriptcenter/default.asp 2) זה VBS 3) ההרצה היא משורת פקודה והיא מתבצעת ע"י Windows Scripting Host או WSH. אתה יכול להגדיר אם הוא ירוץ עם GUI או CLI ע"י בחירה ב cscript או wscript. cscript /? יתן לך עוד כמה פרטים. אדמיני: ראה סעיף ראשון בהודעת המנהל.

Rיקושט

New member
תודה לשניכם

לא הייתי מודע לאפשרות הVBS בניהול רשת. תמיד הייתי עושה דברים כאלו עם batch או איזה KIX.

למעלה