WoooooooooooooooooW!

QueenNaughty

New member
WoooooooooooooooooW!

איזה פורום! סוף סוף משהו במעניין אותי! חה! בהצלחה!

QueenNaughty

New member
ווווווווווקשששהההההה:)

ציור גוף זה לא קעקוע? או שכן? לפי מה שאני מבינה, ציור גוף זה ציור על הגוף, שהוא זמני. ?

אז ככה,

ציור גוף הוא זמני בהחלט. ציורי גוף שמצויירים ע"י צבעי מים אינם עמידים במים וניתן להורידם גם ע"י שיפשוף או גירוד. ציורי גוף שנעשו ע"י צבעי שמן(מייק אפ ולא "טמבור":) עמידים אומנם במים אולם גם הם אינם עמידים בשיפשוף או גירוד. בקיצור, אי אפשר ל"חיות" כרגיל עם צבעי מים או שמן, הם נועדו לשעות מספר עד יום אחד ובתנאים מסויימים. בקעקועים יש את שני הסוגים. קעקוע זמני: קעקוע שנעשה ע"י שימוש חיצוני בציבעי חינה, לרוב הוא נישאר עד שבועיים שלושה. הוא עמיד במים , שיפשוף או גירוד. אך במשך הזמן הוא דוהה. קעקוע קבוע: קעקוע תת עורי ל"נצח" . הצבע מוזרק אל מתחת לעור ואינו ניתן להורדה ע"י מים, שיפשוף או דהייה. עד לפני מספר שנים הקעקוע הקבוע היה בלתי הפיך ולא ניתן היה למוחקו,כיום ניתן להורידו ע"י טיפולים/ניתוחים מיוחדים ויקרים. מקוה שעזרתי:)

היי ברכות לפורום ושאלות../images/Emo65.gif../images/Emo35.gif

קודם כל מזל טוף
באמת היה צריך פורום כזה כבר מזמן ! ועכשיו לשאלות 1) איך לעשות שהאיילנר יצא מדוייק? 2) מה הדרך הכי נכונה למרוח סומק? 3)הייתי מעוניינת לקבל אינפורמציה לגבי הדגשת גבות , האם זה כדאי בגיל 19 ומה הסיכונים? 4)בקרוב יהיו לי תמונות של הקעקועים שליואשמח לשתף אותכם בהם:) ביי בנתיים אורית

שרון 25

New member
דאנסר,

תשובות לשאלותייך: 1) אייליינר מדוייק את יכולה לצייר בשלושה שלבים כל פעם שליש קו, בתחילה ציירי את השליש האמצעי אח"כ את השליש החיצוני כשאת מציירת מבחוץ כלפי פנים ומתחברת לשליש האמצעי ואז לשליש האחרות משק הדמעות לשליש האמצעי.לרוב הבנות זה פשוט זורם בקו אחד תיצמדי לקו הריסים משק הדמעות כלפי חוץ. 2)הדרך הנכונה למרוח סומק הוא עם מברשת בינונית פשוט לחייך ובתנועות סיבוביות על הלחיים כלפי חוץ. 3)אין לי כל כך מידע לגבי הדגשת גבות, מעבר לכך שאת יכולה לעשות זאת אם צללית צבע הצללית תלוי בגוון הגבה שלך. מקווה שעזרתי,

קודם כל תודה

ובשביל שהיה צריך אז יש:)))) ותשובות. 1. את פשוט תלמדי, תנסי שוב ושוב עד שתלמדי ללכת על קו הריסים. לפעמים האיילנר ניראה עקום אבל אם תשימי לב קו הריסים לא הכי ישר רק בגלל הריסים לא רואים עד כמה הוא נוטה או מתרומם בזויות. ולפעמים צריך לעבות או להדקיק חלקים מסויימים בקו. תנסי את שיטת שלושת הקוים הקצרים כפי שהציעו לך פה. אני יכולה להציע לך קודם לנסות עם עיפרון ואז לעבור עליו עם איילנר ואז גם אם הקו לא יוצא הכי ישר זה עדיין לא בולט, מה גם שקו איילנר ברור זה לא ממש אופנתי . באיילנר יש שני סוגים, האיילנר עם המכחול והאיילנר "טוש" . עם האיילנר טוש המריחה יותר קלה ויותר מדוייקת, תתחילי עם איילנר "טוש" ואחרי שתלמדי לשלוט בתנועה תעברי למכחול. בסך הכל מנסיוני, מריחה מהירה של הקו מניבה תוצאות יותר טובות ממריחה איטית . לסיכום, פשוט לתרגל. בהצלחה. 2. הדרך הנכונה למרוח סומק : אם את בעלת פנים עגולות , שמנמנות או רחבות עלייך לשים סומק שמכונה "פיסולי". הוא גורם לשבירת ה"מראה המלא" והדגשת עצם הלחי. הניחי אצבעות על עצם הלחי, בדיוק מתחת לה הסמוק צריך להיות. מתחילים מהמקום הכי קרוב לאוזן ומורחים בכיוון פנימה עד הנקודה המקבילה בקו אורך עם הקצה החיצוני של העין. השימוש בדרך כלל הוא במברשת גדולה/בינונית. אולם גם עם מברשות קטנות של איפור ביתי אפשר להגיע לתוצאות טובות. אם את בעלת פנים מאורכות, רזות, או צרות עלייך לשים סומק בצורה שכינויה "בובתי". פה שיטת החיוך עוזרת . חייכתי ועל ה"גבעה" שנוצרת הניחי את המברשת ובמריחה קלה החוצה ומטה . יש גם שיטה שמשלבת את שניהם, אבל בה את צריכה להיות מספיק מיומנת כדי לא להפוך את פרצופך לסמוק יתר על המידה. 3. את כניראה מתכוונת להדגשת גבות קבועה כפי שעושים עם בשפתיים ובעיניים. שלא כמו קעקועים הדגשות איפור קבועות הן בדרך כלל ל2-3 שנים. עד כמה שידוע לי איפור קבוע לא מסוכן מעבר לסכנות רגילות שיכולות להיווצר מכל טיפול קוסמטי אחר, מפדיקור מניקור ועד הוצאת גבות . זיהומים שנובעים בדרך כלל מזילזול חמור של המכונים בחוקי הסטרילזציה. במיקרים נדירים יש תופעות לוואי שנובעות מאלרגיות לחומרים (גם טיבעיים). אני ממליצה לגשת למכון בעל תו תקן, רשיונות ופיקוח של משרד הבריאות (להתעקש לראות תעודות ומסמכים שמאשרים) לקבל את כל האינפורמציה על החומרים ועל שיטת הטיפול, על האחריות ועל ביטוח למקרה של בעיות כל שהם, עם רשימת סוג החומרים לגשת לרופא המטפל ולבדוק איתו את האלרגיות האישיות שלך ואת הסיכונים הכלליים. בכל מקרה בגילך, הייתי מציעה להיסתפק בגבות הטיבעיות, לסדר ולטפח אותם. את ההדגשות תשאירי לגיל בו לא ישאר לך הרבה מה לסדר וגם לא הרבה כוח:) את האפשרות של הדגשת גבות רגילה את שוללת על הסף? תנסי להשתמש בעיפרון ולא באבקה, זה מאריך את חיי ההדגשה וגם את חדותה. 4. את מוזמנת לשתף אותנו בכל מה שקשור לנושא הפורום:) ברוכה הבאה. מקווה שעניתי לך.

MaYo0sH

New member
ואני חשבתי לתומי

האאאמ אין כזה דבר קעקוע לשלוש שנים? בכל אופן סיפרו לי שאפילו שקוראים לזה "שלוש שנים" זה נשאר הרבה הרבה זמן ומשאיר כתם זה נכון??

QueenNaughty

New member
תודה על התשובה.

האאאאא.....אז לא ממש ידברו פה על קעקועים? האמ...לא נורא! יש לי המון תמונות של ציורי גוף, על הגוף שלי שציירתי בעצמי. אני מוכנה לעלות אותן לפורום, בימים הקרובים:)

למעלה