WORLD IDOL

Incredibles

New member
WORLD IDOL

אתתם מתארים לעצמכם כמה מדינות הן כבר איידוליות?! השנה הצטרפו המוןןןן מדינות! פינלנד, ניו זילנד, דנמרק, יש גם אפילו בעיראק! חחח אז למה אנחנו בחוץ? למה לא לעשות "ISRAELI IDOL" (שם בעברית כמובן, צריך למצוא תרגום טוב), ולהשתתף בוורלד איידול? הא? חחח

Fairywitch

New member
יש לנו את "כוכב נולד". אז זה זה.

פשוט כוכב נולד נשמע הרבה יותר טוב מאליל ישראלי...

Juliann

New member
כי אנחנו קמצנים מדי ולא רוצים לשלם

על זכויות יוצרים. בגלל זה נדפקנו עם כוכב נולד... בעע

בגלל שכוכב נולד גנבו את הרעיון

מפופ איידול *פופ איידול היה לפניי אמריקן איידול...סיימון קאוול ועוד סיימון אחר יצרו את זה ואז הם עשו גם אמריקן איידול*.. כל הארצות שמשתתפות בworld idol קנו את הרעיון.. ישארל גנבו אותו..

Kryptonite

New member
לפי מה שהבנתי../images/Emo168.gif

ערוץ 10 קנה את הזכויות של איידול בזמנו, אבל לא השתמש בהם כי קשת העלתה את כוכב נולד...
אחר כך דובר על זה שערוץ 24 קנה אותם, אבל שוב... שום דבר לא נעשה עם זה בגלל כוכב נולד. כוכב נולד פשוט צריכים לקנות את הזכויות וללכת על הפורמט האמריקאי, הוא הרבה יותר מוצלח

MiZeGoogle

New member
אתה טועה!

טלוויזיה ישראלית דווקא לוקחת את כל התוכניות ומתאימה אותם לקהל הישראלי. אולי הקהל לא כ"כ מוצלח.... נקודה למחשבה....

אני בת!!!../images/Emo46.gif

אני לא אוהבת את השפה במיוחד..לא אוהבת את התכניות...לא אוהבת את המוזיקה...זאת רק דעתי.. [רונה...]

אני לא חושבת...

אני מעדיפה אירים..או סקוטים...או בריטים...או אמריקאים..בעיקר אירים [
]!!

Fairywitch

New member
מסכימה חלקית.

כבר בגיל 12-13 ידעתי שאני מעדיפה מוסיקה באנגלית, וזה כך עד היום. מה שכן- היום אני אוהבת גם ישראלית, פשוט פחות ממוסיקה לועזית.

MiZeGoogle

New member
אין לי בעיה

עם מוסיקה ישראלית כמו שאין לי בעיה עם מוסיקה לועזית, אבל אי אפשר להשוות ברמה של המתחרים הישראלים לעומת האמריקנים...

אז זהו...שאני אףפעם לא ממש אהבתי

מוזיקה בעברית... ראיתי MTV בערך מגיל 5 או אפילו 4... ולי זה פשוט נראה כאילו הארץ שלנו מנסה לחקות את אמריקה *או ארצות אחרות לפעמים..* בהכל... כל הזמן משתמשים במילים בלועזית, השמות של החנויות הרבה הרבה מאוד פעמים הם באנגלית...כל הזמן מנסים להיות ארץ אחרת ויש דווקא גם דברים טובים שהישראלים עושים.. כל מיני היי-טק וכאלו.. ישראלי פיתח את האייסיקיו, ישראלי עיצב את ה-iPod, בקטע הזה יש דווקא יציאות טובות, אבל בכל המוזיקה והטלויזיה זה פשוט חיקוי עלוב של אמריקה *או לפעמים מקום אחר גם..*..זאת דעתי.. רונה.XXX

R o t e m O p

New member
למה שלא ינסו לחקות כאן הכל ?

אם יש אנשים שחושבים שבאמריקה הכל הרבה יותר טוב ? מפסיק עם השטויות האלה זה פשוט מגוחך (שלא לדבר על מביש) להשוות בין ישראל וארה"ב (או בכלל כל מדינה אחרת על פני תבל)...שתי מדינות כל כך שונות, מבחינה גיאוגראפית, דמוגרפית, מנטלית, חברתית תרבותית ומה לא מה רק בגלל שבארה"ב יש MTV הם בהכרח טובים יותר ? בגלל שבנאדם נולד בארה"ב אז הוא אוטומטית יותר יפה ויותר מוכשר ? לאיזה רמה של רדידות הגענו ? תסלחו לי שאני לוקחת את זה כל כך קשה ,יכול מאוד להיות שזה בכלל לא המקום להגיד את הדברים האלה ואני מתנצלת מראש אם אני פוגעת כאן במישהו, אבל זאת פשוט נקודה רגישה אצלי. אני לא אומרת לכם מה לאהוב ומה לא לאהוב. אתם אוהבים יותר מוזיקה לועזית ? טוב ויפה אבל להגיד שכאן הכל גרוע ולא משתווה זאת פשוט עליבות ממדרגה ראשונה. אומרים על אדם שעד שהוא לא לומד לקבל ולאהוב את עצמו - אף אחד אחר לא יקבל ויאהב אותו. כמו שזה עובד של הפרט זה עובד גם על הכלל. כל עוד אנחנו כחברה רק נמשיך להשוות את עצמנו למי שנחשב לטוב יותר אז ככה אנחנו גם נראה - חברה עלובה ומושפלת. כי התרבות שלנו לא פחות עשירה וטובה וכל תרבות אחרת והסרטים שלנו לא פחות מרגשים והמוזיקה שלנו לא פחות מקורית ויצירתית והזמרים שלנו לא פחות טובים אולי רק שונים תחשבו על זה.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מסכימה איתך כל כך! אני לא מסוגלת לראות שום דבר בעברית, ממש בזבוז זמן! טלויזיה צריך להשאיר לאמריקאים, אנחנו יכולים להתעסק בהיי טק ואבטחה או משו

למעלה