WW, שלחתי הודעה למטה שלא

time to fly

New member
WW, שלחתי הודעה למטה שלא

קיפצה מעלה

wu-wei

New member
כן, מה שאתה מזמין, מגיע אליך

אני מאמינה שאנחנו מושכים אלינו דברים, גם אם לא משהו מסויים מוגדר (כמו ´ספר בשם´XYZ´´), והיקום/דאו מביא אותם אלינו; קורה לי לא מעט פעמים שאני חשה צורך גדול למשהו (לא מדברת על תשוקה ריגעית..) וזה נישאר בי, ואחרי כמה זמן הדבר פשוט ´מגיע אלי´. הספר הזה כנראה צריך היה להגיע אליך, ´הזמנת´ אותו. נהדר. תבטח בעצמך וביקום. עוד ועוד. להיסתכל בעדינות ולראות שזה אכן קורה כך. איזה יופי לך (ולכולנו...) דבר אחד שלא הבנתי מההודעה שלך; אתה כותב: "...מדהים כמה... התהליכים צריכים לקחת יותר זמן מ40 דקות קצרות אך מכילות עולמות מלאים." למה? כלומר, לפחות מהחוויה שלי, יש תהליכים שמתנהלים באופן לינארי רצוף, ויש כאלה שבקפיצה. או לחלופין: בתוך התהליך, שהוא לרוב התפתחות רציפה בקצב הדרגתי, מדי פעם יש בתוכה קפיצות, קפיצות מדרגה, לא? 40 דקות (ולמעשה גם דקה בודדה) יכולים להכיל עולם ומלואו, ו´תמונת/תפישת עולמך´ יכולה להתהפך לחלוטין ב40 דקות / דקה אחת זו... לקחת את ה´בום´ שנהיה לך וכעת להפנים אותו עוד ועוד, לפתח אותו, לשחק איתו בתוכך, לגדול איתו, לשלב אותו בתפישת עולמך וכו´ וכו´ וכו´ לא יודעת בדיוק למה אני כותבת את כל זה בכל אופן, אני מאמינה שכך זה הולך בחיים, מה שתארת ומה שכתבתי כאן. תכתוב עוד קצת על הספר הזה? ותכתוב על איך הוא משתלב בתפישת עולמך או איך הוא משפיע עליה??? מעניין אותי באהבה ww

למעלה