XWF המשך שרשור

אילן די

New member
XWF

99% שה- XWF הולכים להיות בטלויזיה בשנה הבאה (עם מין ג´ין אקרלנד) וזה מבסס אותם כמתחרים העיקריים ל- WWF. למרות שהם איחלו בהצלחה ולא עשו שום בעיה לקורט הניג ששבר איתם חוזה ועבר ל- WWF עדיין יש להם כמה מהשמות הגדולים בענף : באף באגוול רודי ראודי פייפר רואד וורירס (ליגיון האבדון) הנאסטי בויז ואמפירו ג´ימי הארט "the mouth of the south" (הוא בעל הארגון למעשה). גרג הפטיש וולנטיין הגרזן ג´ים דאגן סופרפליי ג´ימי סנוקה ובנו קונאן ריי מאסטיריו טרי פאנק טריש סטראטוס ועוד מתאבקים צעירים "ומבטיחים"
לי נראה שמה שהשידורים יביאו זה בעיקר נוסטלגיה, אבל עם סטורי ליינס נכונים ומעניינים - הם עשויים להיות מתחרים רציניים.

TripleRVD

New member
מה קורה אם השידורים של ה XWF?

כלומר כבר משהו נהייה ברור אם ישדרו את זה ב ESPN או שירדו מהרעיון או מה קורה אם זה בכלל?

האתר של הליגה בבנייה+wwfisrael.up

שנכנסתי לאתר www.xwf.com אמרו שהאתר יהיה בקרוב ועוד משהו עשיתי במנוע החיפוש של תפוז לחפש את המילה WWF ומצאתי אתר חדש שכתובתו Www.wwfisrael.up.co.il האתר עדיין בבנייה מישהו יודע של מי האתר? טי מן האתר הוא שלך?

Israeli Hero

New member
בקשר לטריש

היא לא שם, היא עדיין בWWF. אבל בטח התכוונת לרינה מרו שכן מועסקת שם.

bralon

New member
espn

אני חושב שהערוץ espn רוצה לקנות את השידור של xwf אבל אני לא בטוח.

זה יכול לקרות אבל...

לא בטוח עד שלא אומרים 100% שזה ישודר אז אני לא מאמין לזה הכול שמועות אבל מי אמר שבטוח?

אילן די

New member
תשובות + אתר

קודם כל - כן התכוונתי לטריש סטראטוס שאף נאבקה על תואר הנשים של ה- XWF בפיי פר ויו האחרון שלהם. נראה שגברת סטראטוס משתתפת בשני הארגונים. שימו לב שזיו פניה לא הופיע לאחרונה בתוכניות ה- WWF ואת האליפות לקחה גברת עלומה בשם ג´אז. האתר הוא http://www.xwfwrestling.com

Bad Ass IL

New member
ואמפירו

מצטער להגיד לך אילן, אבל הוא כרגע מכהן בתור ה"נשיא" של XPW, ונמצא כרגע בפיוד עם רוב בלאק...

אילן די

New member
קודם כל תסתכל באתר

ישנם מתאבקים שמככבים בכמה ליגות. סטראטוס כנראה וגם ומפירו. XPW היא ארגון קטן מאד יחסית ל- XWF.

למעלה