הקפצה ונעיצה

smashinggil

New member
סקנדל בערוץ הקניות

שלום רב, נתקלנו בבעיה שנראה לי חשוב ליידע את הציבור. רכשנו מוצר מערוץ הקניות והיינו אמורים לקבל אותו תוך 14 ימי עבודה כפי שהובטח בדף ההזמנה. לאחר שראינו שהמוצר עדיין לא הגיע ואף אחד לא יצר עמנו קשר אנחנו התקשרנו אליהם. הבנו שלא נקבל מערוץ הקניות תשובות ישירות אז בקשנו את הטלפון של הספק. גם מהספק לא קבלנו תשובה מתי נקבל את המוצר (ספות דגם לואי) במקום, קבלנו בכל פעם שלל תירוצים מאוד יצירתיים למה אף אחד לא מביא לנו את המוצר שנרכש עוד בחודש יולי!! רק היום לאחר לחצים על היצרן עצמו הסתבר לנו שהם הפסיקו בכלל לייצר את הספות מדגם זה ספציפית ולכן לא יכלו לשלוח אותם אלינו. בשיחה עם היצרן נאמר לנו שערוץ הקניות ידעו על כך כבר ממזמן ובכל זאת המשיכו למכור את הספות על מנת להרוויח כסף גם אם המוצר קיים וגם אם לא, מבחינתם הלקוח יכול להמתין הרבה זמן כי הם בינתיים נהנים מכספנו.... זאת חוצפה ושערורייה שהם עוברים כך על החוק! אנו מקווים שתיידעו את הציבור לפני שהם הולכים ורוכשים מוצרים דרך המחשב, כדאי שישקלו שנית. אם אתה לא רואה את המוצר בעיניים אל תקנה אותו. זה פשוט לא שווה את כל הטלפונים והמיילים ששלחנו ועדיין לא קבלנו את הספות, לא אנחנו ולא שאר קונים תמימים שרכשו את אותם הספות !!! שיהיה לכם יום טוב

GnoshGargolys

New member
יבואנים וקרטלים

ניסיתי לאחרונה לרכוש רדיו דיסק לרכב. הופתעתי לגלות שיבואני מערכות השמע בארץ הנהיגו בארץ מחירים גבוהים, מעבר לכל הגיון, ביחס לעמיתיהם האירופאים למשל. בנסיון לרכוש מכשיר מ-"אפריל טקליין" יבואני ALPINE בישראל הובהר לי על ידי איש המכירות שלהם, שגביית מחיר הגבוה בלמעלה מ-200 אחוזים מהמחיר באירופה הינה סבירה לחלוטין. עוד הוסיף איש המכירות לציין בטון מאיים משהו, שאם אעז לרכוש מכשיר באירופה, אדרש לשלם אצלם במעבדה (היחידה המורשית בארץ) פי 3 עבור כל חלק ועבור כל תיקון שאצטרך. מבירור מחירים קצר עולה שהתמונה דומה אצל יבואני מערכות שמע אחרות לרכב. גובה המס (מס משוקלל, כולל מכס) על מערכות שמע לרכב עומד על 35%. האם לא מן הראוי שיוטל פיקוח על היבואנים הבלעדיים (או נציגים מורשים בלעדיים)?

boltrade

New member
לאמנון לוי - אליה וקוץ בה ! ../images/Emo91.gif

לאמנון לוי, לצוות התוכנית ולצוות טלעד שלום, ראשית תבורכו על תוכנית תחקירים מעניינת, החושפת לצערי את חברתנו במערומיה. ישר כח על האומץ והנחישות בלעמת ובלהתעמת עם פשעים ופושעים. בכל זאת חורה לי דבר קטן אחד (שבטח תצחקו ממנו) שאינו מוסיף לכבודה של התוכנית, והוא: בסוף התוכנית אתם מריצים את רשימת עושי התוכנית, אנשיכם אתם, במהירות הבזק רק כדי לצאת ידי חובה ומבלי שאף אדם, וגם קורא הטקסטים המהיר ביותר לא יכול לקרוא את השמות. בטח תגידו: "מי קורא"? אבל תוכנית שבאה להגן על ערך האדם הישר, המציבה אותו במקום החשוב ביותר ראוי לה שתתן כבוד ויחס גם לעושי התוכנית עצמם. נכון, אני בעצם לא ממש קורא את הרשימה אבל היא שם ... אודה לכם באם תשנו ממנהגכם ותורידו את הרגל מהגז ... לכבודכם. אשמח לראות את השינוי. תודה רבה אופיר ביאנקו - חיפה

supervine

New member
שערוריית הביטוח

ניסיתי להחליף ביטוח משכנתא/חיים להבנק לביטוח ישיר - הפניקס. החברה עשו לי ביטוח והפילו התחילו לחייב אותי, רק דבר אחד הם שכחו - לבטל את הביטוח בבנק שאני לא אשלם כפול. כשהתלוננתי, אמרו לי מה זה משנה, אם היית מת, ילדים שלך היו מקבלים כפול... אז קיבלת שירות - תשלם. ביטלתי את הפוליסה, אבל הביטול נמשך עוד 30 יום, עליהם אני גם משלם. רציתי לחסוך והפסדתי 250 ש"ח. אני מאמין שאני לא הפרייר היחיד של הגנבים האלה. אפשר לעשות על זה תחקיר... פרטים שלי בכרטיס...

raheli yosef

New member
הרב המתחזה- דחוף

אני מכירה את הבן אדם הזה, הוא עשה תרגיל עוקץ לדודה שלי לה היה נשוי לפני 14 שנה ולהם 3 בנות משותפות. יום אחד הוא ברח מהבית עם כל הכסף שהיה בבית וגם מכר את הבית בו הם היו גרים ללא ידיעת אשתו וכך זרק את שלושת בות שלו אז(1,2,5) לרחוב ללא קורת גג....

yossi0073

New member
מה עם המזגן, נהג??

שלום רב, שמי יוסי,תושב ירושלים ונוסע לא אחת באוטובוסים הבינעירוניים של אגד בקיץ החם. והנהגים ולא מדובר בשניים-שלושה,פשוט או שלא מדליקים מזגן או שמדליקים אותו באופן כמעט שלא מורגש בכלל. מעצבנים אותי נהגי האוטובוס העושים כבתוך שלהם ,ואני מאלו שצועקים על הנהג ועל הנוסעים שלפתע עברו תהליך של סקנדינביות ונהיו מנומסים. למה צועק על הנוסעים? פשוט מאד. כי אותם אנשים צופרים חזק אם חס ושלום מישהו מתעכב שניונת באור ירוק,אותם אנשים רוטנים בצעקות אם לא קיבלו מגבת לידים בבית מלון,אותם אנשים שבאיקאה צועקים על הבדל של שני שקלים,אותם אנשים שנדחפים בבנק עקב חוסר סבלנות ועוד ועוד פתאום נהפכים לי לבריטים-שבדים ושותקים שאין מיזוג אוויר באוטובוס. אני אמשיך לצרוח על נהגים שעושים במזגן כבתוך שלהם וגם אם איזה חכמולוג מהספסל האחורי יצרח עלי לשתוק אזעזע את האנשים על חוסר המיזוג.אני לא מטומטם.כשיש מזגן אמיתי מרגישים אותו. רק יש מספר בעיות קטנות שגורמות לי פחד שהנושא לא יטופל: 1 .מה זה עיניני מיזוג לעומת אונס אכזרי??.מה שגורם לי לפחד שהעניין לא יטופל. 2 .עיניני המיזוג נופלים בין הכיסאות של עינייני איכות חיים,צרכנות ורמאות. (רמאות? יותר מידי טוענים שהמיזוג מקולקל או ש"זה הכי חזק שיש") 3 .איך אפשר להוכיח במצלמה נסתרת שנהג זה או אחר לא מדליק מזגן.אולי הדרך היחידה היא לצלם את וסת המיזוג. שני עינינים חשובים : 1 .מבקש לקבל תמיכה הסכמתית מאנשים בפורום זה על נכונות דבריי בפורום זה ואני מקווה שתיהיה לי ההזדמנות לפנות טלפונית לפורום התוכנית. 2 .מנסיוני ,גם אלו שרוטנים מתחת לשפם שאין מיזוג ברגע שאני מעיר את תשומת ליבם הם פתאום הופכים לסניגורין של הנהג.אותם אנשים שאך שניה לפני כן על חוסר שביעות רצונם מהמזגן. משפט קצר לסיום:אל תיהיו פרירים. מגיע לכם ולי מיזוג.לא מיזוג מקפיא,אבל מיזוג נורמלי. מקווה לטיפולכם,נציגי שומר מסך. בברכה. יוסי,אזור ירושלים.

אישון36

New member
שלום קוראים לי מוטי

אדטו ואני רוצה לספר סיפור קטן לפורום. יש לי רכב יוקרה מסוג שברגע זה פחות משנה. הרכב הוכנס למוסך המרכזי של היבואן ושם טענו שיש תקלה במערכת ההזרקה ועלות התיקון היא: הם ביקשו סך של 23,000 ש"ח עבור מערכת הזרקה חדשה, משופצת עולה של מעל ל 14,000 ש"ח. ההבדל בין שתי המערכות הוסבר לי שבמשופצת אני מוסר את החלק הישן. הם ניסו משום מה לשכנע אותי לקנות את המערכת המשופצת, הם טענו שזו תקלה שחיכה והיא נגרמת בגלל בעיה בדלק בארץ. בכול אופן התקשרתי ליבואן של המשאבות........לא היבואן של הרכב. שם הודיעו לי שהם מוכרים רק באמצעות מוסכים והמחיר הוא: 10,000 ש"ח לחדשה. 7000 ש"ח למשופצת. הסבירו לי שזה מחיר לצרכן - אחרי רווח למוסך. חזרתי למוסך ושם אמרו לי ......... נכון אנחנו אוהבים להרוויח......... אחנו לא מרכיבים חלקים שלא ניקנו כאן......... יכולנו למכור את החלק בכול מחיר שהו. אין אף מוסך שהוא לא של היבואן שמורשה לטפל ברכב. בכול אופן הכנסתי את הרכב שהיה מושבת למוסך אחר .......(לא של היבואן)........ ושם טענו שיש רק אויר במערכת ההזרקה. הסיפור קורה ממש כיום.........אז אשמח אם תצרו קשר. [email protected]

idubi

New member
רמאות במכירת כרטיס אשראי

שלום רב לפני כחודש הייתי ב - H&O וקניתי שם בגדים. המוכרים הציעו לי כרטיס ACTIVE של DINERS בזמן הקנייה (כרטיס ויזה נוסף - עם הטבות שונות ) בתגובה שאלתי אם יש עלות חודשית על הכרטי. המוכרת אמרה לי שאם אני מבצע 3 עיסקאות לפחות בחודש - אז אני פטור מדמי תשלום חודשיים של 8 ש"ח. היום קבלתי את דף החשבון הראשון ומפורט שם תשלום המורכב מקניותי החודשיות ובנוסף דמי ניהול של 8 שח. במחלקת שירות לקוחות אמרו לי שבכל מקרה עלי לשלם את דמי הניהול ושכנראה לא הבנתי נכון את מה שהסבירו לי בחנות. במקביל - חברה מהעבודה סיפרה לי שגם לה "מכרו" כרטיס ACTIVE כזה ושלה הבטיחו שאם היא מצעת קניות במעל 8 שח בחודש - אז היא פטורה מדמי ניהול. לבדיקתכם.

libatlr

New member
הונאה וזלזול של חברת "אשת טורס"

שלום, אתמול התקשרתי לחברת "אשת טורס" וביררתי עם נציג בשם פיני על חבילת נופש ל7 לילות באמסטרדם.הוא הציע לי את החבילה שביקשתי ב707$. הסכמתי ומייד נתתי לו את פרטי כרטיס האשראי וסגרנו את העיסקה,לאחר שמספר פעמים שאלתי אותו מה העלות וכמה לילות.הוא שלח לי בפקס את ביצוע ההזמה כשרשומים שם התאריכים 15-22/9 והסכום-707$.חתמתי על המסמך ופיקססתי לו.הוא אמר שהוא מייד סוגר את הטיסה ומחר בבוקר יהיה אישור למלון.אחרי כשעתיים הוא התקשר אלי ואמר שהמחיר לא נכון,ומדובר רק ב3 לילות ולא 7.אם אנו מעוניינים ב7 לילות צריך להוסיף 300 דולר.הסברנו לו שכבר שלח לנו את אישור העיסקה וכעת הוא לא יכול לחזור בו אחרי שחתמנו. הוא לא מוכן לעמוד בעיסקה.ביקשנו לדבר מייד עם מנהל ופיני הנציג אמר שמנהל לא נמצא,והבטיח שב8 בבוקר הוא יתקשר אלינו ויתן לנו לדבר עם מנהל.פיני כמובן לא התקשר ואנחנו התקשרנו אליו.הוא אמר שאין לו מה לעשות ושהוא מעביר אותנו למנהל.התברר שמי שמדבר איתנו הוא לא מנהל אלא נציג שמגבה את המנהל,כי המנהל לא נמצא. הנציג,רונן, במשך כל השיחה רק חזר ואמר שאנחנו מוזמנים לתבוע את החברה, ולא ניסה למצוא פשרה לפתרון מהיר של העיניין. ביקשנו מנהל מעליו,והשיחה "נותקה".כל זה היה ב9 בבוקר,השעה כעת 13:00 ועדיין לא השגנו מנהל. אומרים לנו שהוא לא נמצא ואין עם מי לדבר. שלחתי פקסים כדי שיחזרו אלינו וכלום לא קרה. אני מבקשת את עצתכם,מה אני יכולה לעשות כדי שההסכם הכתוב יכובד? למי אני יכולה לפנות? תודה רבה לי

orenbailey

New member
האסון הבא : שדה התעופה בהרצליה

דוחות מפורטים הנמצאים בידי משרד התחבורה ורשות שדות התעופה, מלמדים כי מטוסים קלים הממריאים משדה התעופה הרצליה, עלולים להתרסק על בתי מגורים ומרכזי מסחר הסמוכים לשדה התעופה, ולגרום לאסון מן הגדולים שהיו בתולדות המדינה. המציאות מלמדת כי מטוסים קלים אכן מתרסקים אחת למספר חודשים, עד היום בדרך נס בשטחים חקלאיים ובסמוך לשטחים בנויים, וכמו מסמנים את העתיד לבוא שיוביל על פי מיטב המסורת להקמת ועדת חקירה ולפינוי שדה התעופה, לא לפני שימצא מי שיידרש לשלם על כך בחייו. בינתיים המרוויחים הגדולים הם בתי הספר לטיסה, הפועלים ממבנים מאולתרים שהוקמו בשטח שדה התעופה, ומגלגלים מחזורים של מיליוני שקלים בשנה מהוראת מקצוע הטיסה לצעירים שטרם מלאו להם שמונה עשרה, לפנסיונרים שמוצאים בלימודי הטייס אמצעי לבילוי בשעות הפנאי, ולכל מי שיש בידו לשלם את עשרות אלפי השקלים אשר מקנים את הזכות להשבית את מנוחתם ולאיים על חייהם של אחרים. להבדיל מנתב"ג ומשדה דב, בשדה"ת הרצליה לא מתקיימות טיסות נוסעים, סחר או טיסות של צה"ל, אלא טיסות של חוובבי טיסה בלבד. לאחרונה טוען המשרד לאיכות הסביבה כי מעבר לבעיות הרעש שמעורר שדה התעופה, מזהמים המוסכים של החברות ללימודי התעופה את הקרקע בשדה התעופה של הרצליה, מתוך שהם מזרימים שמנים לאדמה וגורמים לזיהום מקורות המים. כזכור כבר לפני למעלה משלוש שנים, הוכן דו"ח ממצה על ידי חברת "חזובר" בניהולם של אל"מ מיל אבי הורוביץ מפקד בית ספר לטיסה של חיל האוויר ואינג' ראובן סולן מהנדס אווירונאוטי ונווט בחיל האוויר, ממצאי הדו"ח העלו כי אחת לשנה צפוי אסון בקנה מידה נקודתי, מאלו שמתקיימים כל העת, ואחת לחמש שנים צפוי אסון בקנה מידה המוני עם תרחיש אפשרי לעשרות ואפילו מאות נפגעים. במידה ויועתק שדה התעופה של הרצליה למקום אחר בארץ, יוקם בשטחו פארק "ריאה ירוקה" (פרויקט מיוחד של עיריית הרצליה) ולא יהפוך לאזור נדל"ן או מגורים. כל אלו לפני ועוד מבלי להתייחס למטרדי הרעש הבלתי נסבל עליו מדווחים תושבי האזור הסמוך לשדה התעופה, החל מהשעות המוקדמות של הבוקר, עוד לפני זריחת השמש, ועד לשעות הערב המאוחרות ועם השקיעה ממש. ממכתב אותו שיגר סגן מנהל מחוז ת"א במשרד לאיכות הסביבה עמיר אשד, עולה כי בסיור שנערך במוסכים נמצאו ליקויים רבים הגורמים לזיהום מסיבי של מקורות המים המשמשים את תושבי האזור.

ilan1607

New member
שורות הוצאה לאור

לפני כשנה פנו אלי הוצאה לאור "שורות", בבקשה לפרסם אחד מסיפורי בקובץ סיפורים קצרים, בספר שעתיד לצאת. הם פנו לכ-120 יוצרים אחרים. גבו מכל אחד ב-590 ש"ח או יותר. את הספר הם אמרו שיוציאו בינואר 2005- ואחרי טלפונים רבים מצדי ואילוצים ותרוצים מצידם - הספר לא יצא עדיין. הם פרסמו מכתב סליחה באתר שלהם ואמרו שהספר ייצא בסוף יולי. הגעתי למשרד שלהם לפני שבוע וגיליתי שהם לא שם כבר שבועיים. הטלפונים שברשותם מנותקים, גם החשמל במשרד נותק- כך אמר לי אדם שעובד אתם בבניין. גם מחזיקי האתר שלהם מחכים לתשלומים מהם. הם פשוט נעלמו. יש מאחורי כ-120 יוצרם שמחכים כמוני לספר הזה או להסבר מצידם. אנשים תמימים שרצונם להחשף נוצל במרמה. אני מבקשת שתעזרו לנו לאתר את המנהלים של ההוצאה הזו. יש לי את שמם וכתובת המשרד שלהם. עשיתי קצת שיעורי בית עליהם ויש לי עוד מידע. אודה אם תצרו עמי קשר. תודה ויום טוב

ron0523

New member
סקאל פמביות האמת?

סקאל פומביות יש מחיר התחלתי נמוך כאשר אתה משחק וזוכה והמחיר גבוה מהמחיר התחלתי זה לא אומר שזכית במוצר אלה לסקאל יש מחיר ששמור במערכת שהגולש לא יודע שצריך לעבור אותו גולש יכול לשבת לבזבז זמן להציע מחיר מעל למחיר המינימום ובכל זאת לא לזכות בגלל שהוא לא יודע על המחיר שהוא צריך לעבור המחיר השמור במערכת התקשרתי לסקאל שאלתי אותם למה הם כותבים מחיר מנימום ולא ישר את המחיר ששמור במערכת וזה יכול לחסוך לנו זמן ועצבים כי לפי דעתי זה לא הוגן שאתה משחק זוכה ולא מקבל את המוצר בגלל שיש מחיר ששמור במערכת והוא לא מפורסם

dali412

New member
האם מישהו שמע על חברה בשם לוטובול

סבא שלי אדם זקן אשר לוקח תרופות קיבל טלפון מחברה זאת. והם ב"טוב" ליבם גרמו לו בלי שהוא מבין מה הוא עושה למסור להם את מספר האשראי שלו ולעשות לו מנוי. האם מישהו מכיר את החברה?

מונילוג

New member
דלקום , מישהו מכיר ?

דלקום היא חברת בת של סלקום , אולי בעצם לא חברת בת החברה מוכרת מכשירים ניידים של סלקום ומזדהה כסלקום ,ויש לה קשר הדוק ביותר עם סלקום הכולל קישור לבסיס הנתונים של החברה , היא תרכוש ממך את מכשירך הישן מחברה אחרת כמובן ותזכה אותך בהפרש תשלום עבור המכשיר גם אם שילמת רק כמה חודשים עבורו את ההפרש תקבל בזמן אויר כמובן. נשמע סבבה , אז איפה הקטש' - ובכן הינה הוא לפנכם , חברת דלקום -או סנו-סל בשמה הקודם מקבלת את פירוט השיחות שביצעת מחברת האם סלקום דרך תקשורת נתונים , על ידי תוכנת מחשב המעבדת את הנתוני השיחות כך שכל השיחות שביצעת יהיו אמיתיים אבל , משך זמן של כל שיחה ושיחה משתנה . לדוגמה הוספה של דקת שיחה אחת על כל השיחות שביצעת וחיוב בעבור זמן האויר שעובר מהרגע שבו לחצת על מקש ה SEND ועד למענה בצידו השני של הקו בנוסף לזמן הדיבור בפועל מעלים לך את גובה התשלום בצורה משמעותית . ואם חס וחלילה תבקש לעזוב יקנסו אותך ב 2000 ש"ח או יותר על פי מה שחתמת בהסכם חד צדדי , על החשבוניות שלהם מופיעים שני סמלים סלקום ודלקום היתכן . מי שמשתמש בשרותי דלקום - כדאי לבדוק זאת מי שעדיין לא ,עדיף כך בכל מקרה תמיד תמיד לרכוש מחברת האם ישירות ולא מכל מיני מתחזים ולחסוך עצבים וכאב ראש .

שלום. הנה משהו שמצאתי

באינטרנט, בחיפוש בגוגל (שלא היה קשור לנושא). אני לא קשור לאדם הפגוע או למקרה. סתם מעניין לשמוע את זה, וזה קשור בעקיפין לנושאים שמופיעים ב"שומר מסך". אנשים שחושבים שהם מעל החוק (במקרה הזה שוטרים). זה לקוח מהכתובת הבאה: http://groups.yahoo.com/group/edoar/message/131 אני מצטט את מה שהיה כתוב בדף עם הקישור: ======================================= הקלטה: כך הותקפתי סתם ברחוב על ידי שוטרים מתחנת עכו 18/05/2005 | משה הלוי | halemo ביום 18 מאי 2005, בשעה 03:00 לפנות בוקר, בעת שעשיתי הליכה ספורטיבית 50 מטר מביתי, הותקפתי על ידי שוטרים מתחנת המשטרה בעכו, ככל הנראה בעקבות כתיבתי על שוטרים באינטרנט, בפורומים השונים ובאתר האינטרנט שלי. התקיפה המשטרתית באמצע הרחוב בעכו, בפינת הרחובות שפירא וחטיבת גולני, בוצעה על ידי הקצין דוד ציטרון, השוטר אבי (אברהם) בוהדנה והמתנדב שאדי שחאדה. השוטר הפעיל ביותר בתקיפה היה השוטר אבי בוהדנה, שדחף אותי על מכונית, הצמיד לי את הראש לחלון והפעיל עליי כוח בלתי סביר, מבלי שאני מתנגד בכלל, תוך נסיון לגרור אותי לפרובוקציות זולות מצידו, מה שלא עלה בידו. השוטרים ניסו להפליל אותי על נשיאת נגן (ווקמן MP3) גנוב ועל עבירות אחרות. כששוטר אחד (אבי בוהדנה) הבחין שהנגן גם מקליט את כל השיחה, הוא ניסה למנוע את ההקלטה, תוך שאני מסרב בתוקף. בהמשך עבר הטון המאיים של השוטרים לטון מתנצל כאילו הם עושים את העבודה שלהם בסך הכל, זאת לאחר שהבינו שהם מוקלטים בזמן אמת, ולאחר שהסברתי להם שאני אגיש נגדם הודעה לבית המשפט על הטרדה מאיימת. ייאמר, שאילמלא ההקלטה שביצעתי ובה הבחינו השוטרים לאחר שתקפו, הייתי מותקף במכות על ידי השוטרים האלימים, מבלי שאוכל בכלל להוכיח שלא יצרתי פרובוקציות כלשהן כלפי השוטרים. רצ"ב הקלטה של השיחה ביני לבין השוטרים התוקפים. בשיחה משוחחים אני (משה הלוי), הקצין דוד ציטרון והשוטר אבי בוהדנה. את השיחה אני מתחיל במשפט "מה קרה". את השיחה ממשיך השוטר אבי בוהדנה שקורא לי "בגבג, מה רצית" ("בגבג" הוא הכינוי שלי בפורום "עכו" באתר ynet). בהמשך קצין המשטרה דוד ציטרון משתתף בשיחה. השוטר המתנדב שאדי שחאדה שותק במהלך השיחה, אבל הוא שהוביל את השוטרים אליי כדי לתקוף אותי, כנראה בגלל שמתחתי עליו ביקורת באופן אישי בפורום "עכו" באתר ynet. רצ"ב ההקלטה (12 מגה בייט, 13 דקות של שיחה) http://halemo.net/tmp2/police_20050518_0300.mp3

עקיצה

עבדתי כ טלרית במוסד להחלפת כספים. אישה אחת עקצה אותנו ב 100$ . מצלמות האבטחה צילמו אותה אותה אך הצילום נמחק ונשארו בידי רק 2 תמונות שלפיהן אפשר לזהות את העוקצת האם יש אפשרות לשדר את התמונות על מנת לאתר את העוקצת ? אוסיף ואומר כי נמסרה תלונה למשטרה אך הם כרגיל חסרי אונים.

התחזות

שכן שלי מתחזה גם הוא לרופא. תלה שלט ובו כתוב ד"ר ..... למיטב ידיעתי הוא עשה קורס כזה או אחר בקנדה לרפואה דוקרנית (מחטים ולא יודעת מה עוד). אין לי כל בעייה עם הדקירות שלו אבל יש לי בעייה עם ההתחזות שלו ל ד"ר. גם מפרסם בעיתונות המקומית על כישוריו בצרות התואר ד"ר. למי אפשר לפנות על מנת להסיר את הבושה ולהעמיד אותו לדין. טלפון ישיר או מייל יעזרו להחשת הטיפול בו.

זמן זה כסף בתוכנית . אם יריצו

דקה וחציא זה המון זמן . על חשבון זמן שידור של אחרים לכן זה רץ מהר

למעלה